free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu nowy ale byłem na innym forum jako limo81. Chciałem dowiedzieć się gdzie można kupić msm.

Wiem że się go bierze od 2-4 gram. jaką formę można kupić. Ja widziałem gdzieś proszek. Wolałbym kupić tabletki.

Mam przeszczep za miesiąc więc chce coś na szybki odrost. Stosuje minoxidil 5% od lutego i chce dorzucić folligen plus msm, dodatkowo witaminy i olej z ryb. Czy coś jeszcze warto dorzucić (nie chce brać fina)

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupisz na allegro,pełno tego jest, najlepiej firmy bestvite/240kaps po 1000mg/ albo puritans dobrze,jakbyś tez brał biotynę tez ci poprawi jakośc włosów


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo na Puritan's Pride. Ja tam kupowałem kiedyś, mają spory asortyment.

 

Co prawda przesyłka wyjdzie cię drożej (z USA), ale jak zrobisz większy zapas, to może ci się opłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette na ile czasu starczy folligen ? używasz kremu, lotion czy spreyu? mam zamiar kupić ale nie wiem co i ile, bo przesyłka trochę kosztuje to chciałbym kupić na zapas. I Ile miej więcej idzie przesyłka ze Skin biology? Jaka dawka biotyny? Używam minoxidil 5% z roagine czy kirkland 5% daje te same efekty, pytam bo jest o wiele tańszy. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawaj wszystkiego w jednym temacie. Tutaj pytaj o MSM, załóż oddzielny temat o folligenie i oddzielny o kirklandzie, bo zrobi się bajzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zamawiać sobie kilka rzeczy naraz,nie tylko msm ,wtedy opłaca sie zamowić z USa i masz pewność ,że oryginalny produkt,na allegro są kombinacje nawet z MSM,bo niektóre na mnie działało,niektóre wcale, a skuteczność działąnia widac już po ok. dwóch tyg albo i wcześniej,bo skóra się wygładza a włosy grubieją,w przypdaku fake nic sie nie zmienia


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem i nie miałem żadnych skutków ubocznych. W każdym specyfiku naturalnym/farmakologicznym znajdzie się coś co może szkodzić na organizm, zreszta na chwilę obecną to samo oddychanie jest nawet szkodliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra rzecz, biorę codziennie z 3000mg + biotyna 5000mcg i zauważyłem spadek procesu (nie biorę nic poza dodatkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...