free web hit counter Skocz do zawartości
kerad

Safer - dr Zawodny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ktoś miał może robiony przeszczep w Szczecinie metodą Safer u dr Zwodnego ?

Chcę zrobić zakola, jestem tutaj nowy ale po zapoznaniu się z wątkiem widzę, że w Polsce nikt nie zrobi takiego zabiegu dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Robienie zabiegu w Polsce to samookaleczenie. Na dodatek maszyna S.A.F.E.R. to totalne dno.

Polecam najpierw zapoznać się z rezultatami zabiegów: viewtopic.php?f=23&t=2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zbyszek Ziobro zastanawia się nad nowym taryfikatorem kar. Grzywna - SAFER - Więzienie - obrady sejmu już po wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Safer zamiast kary ograniczenia wolnosci bylby kara nad wyraz dolegliwa. Trzeba safer kwalifikowac co najmniej na rowni z pozbawieniem wolnosci. Z pierdla kiedys wyjdziesz (w wiekszosci wypadkow), znamie po saferze towarzyszy ci do konca twego lysego zycia


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz żeby Ci cokolwiek odroslo to zrób. To jets urządzenie które niszczy grafty.

 

Poza tym niedługo zbieramy osoby do pozwu zbiorowego + wniosek o zakazane tego urządzenia

 

Plus jescze jedno, na tym forum trzeba zrobić jakiś wielki temat żeby ludzi uchronić od tego!!!! Niech skur***synom co wykonują zabieg tym urządzeniem ręce odleca za kare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zastanawilbym nad podpisaniem pod wnioskiem - jedyny minus to jakby wyjscie troche z incognito ... co dla mnie jest wysoką ceną zważywszy na to, ze malo kto z otoczenia o tym wie. A zdjęc z tego okresu praktycznie nie mam procz kilku co wysylalem ok. 8 mscy po "saferze" nastepnym "dOKTORKOM"... Nie są zbyt dobrej jakosci ale wyraźnie widac jak mam spierdolony ryj(wlosy) aż strach sie bac, patrzeć a ja mam koszmary + odrost w chujowym kierunku + ich ilosc po prostu PORAŻA. Nikt mnie w tym okresie nie widzial z odkrytym czolem - procz kiklu dOKTOROW i dziewczyny, thats all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam sie zastanawilbym nad podpisaniem pod wnioskiem - jedyny minus to jakby wyjscie troche z incognito ... co dla mnie jest wysoką ceną zważywszy na to, ze malo kto z otoczenia o tym wie. A zdjęc z tego okresu praktycznie nie mam procz kilku co wysylalem ok. 8 mscy po "saferze" nastepnym "dOKTORKOM"... Nie są zbyt dobrej jakosci ale wyraźnie widac jak mam spierdolony ryj(wlosy) aż strach sie bac, patrzeć a ja mam koszmary + odrost w chujowym kierunku + ich ilosc po prostu PORAŻA. Nikt mnie w tym okresie nie widzial z odkrytym czolem - procz kiklu dOKTOROW i dziewczyny, thats all.

 

Za granicą zrobią Ci fantastyczna linie. Nigdy już nie wysyłaj polskim,, lekarzom,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uświadomienie, czyli FUE.

Trochę poczytałem, 1 liga to Belgia i np.BHR ale ceny też typowo zachodnio-europejskie, a coś bardziej przystępnego cenowo ale przy zachowaniu jakości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o cena jakość to chyba pozostaje Turcja Serkan albo Maral tylko sytuacja polityczna nieciekawa, ale ktoś z forum chyba niebawem się tam wybiera ja byłem w lutym. Ceny to trochę ponad 2000 euro cie wyjdzie. Ja płaciłem razem ok 11 tys. zł za wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o cena jakość to chyba pozostaje Turcja Serkan albo Maral tylko sytuacja polityczna nieciekawa, ale ktoś z forum chyba niebawem się tam wybiera ja byłem w lutym. Ceny to trochę ponad 2000 euro cie wyjdzie. Ja płaciłem razem ok 11 tys. zł za wszystko.

 

Matias w jakiej klinice robiles, jestes zadowolony, duzo grafow ?

Kwota jaka podales zdecydowanie jest do przyjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja polecam Demirosya - chyba najlepsza oferta w stosunku jakość-cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem u Marala 4,5 miesiąca temu więc efekty można powiedzieć, że są w jakiś 70% czy jestem zadowolony póki co średnio, ale zobaczymy co powiem pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do przeszczepu konieczne jest zgolenie całej głowy ?

Martwi mnie powrót do pracy z taką głową, myślę że nawet 2tyg. może być mało do jako takiego wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy do przeszczepu konieczne jest zgolenie całej głowy ?

Martwi mnie powrót do pracy z taką głową, myślę że nawet 2tyg. może być mało do jako takiego wyglądu.

 

Wystarczy tył. Spójrz foty bezpośrednio,, po,, i zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy do przeszczepu konieczne jest zgolenie całej głowy ?

Martwi mnie powrót do pracy z taką głową, myślę że nawet 2tyg. może być mało do jako takiego wyglądu.

 

Wystarczy tył. Spójrz foty bezpośrednio,, po,, i zobaczysz

 

Masz rację, ale np. w przypadku dr Koraya jest to dodatkowo płatne do podstawowej ceny 2,5€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dr zawodny i chuj XDDDDDD

 

Widzę dyplomatę na forum...

Dobrze, że to forum istnieje i dużo ludzi w ułamku sekundy dowiaduję się praktycznie wszystkiego o HT co powinien wiedzieć - to oczywiście dotyczy też mnie.

Jeżeli wcześniej nie znałeś tematu to te banialuki wypisywane przez rodzimych fachowców wydają się wykładnią nie do podważenia - z naciskiem na "wydają się".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...