free web hit counter Skocz do zawartości
Marianjanusz

HDC, dr Maras 1953 g. 13 VII 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Krótkie info. Nigdy nie miałem problemów z wypadaniem włosów (zresztą nikt w mojej rodzinie nie miał). Od zawsze marzyłem jednak o zmianie kształtu linii włosowej "hairline" i jej "wyprostowanie" przy zachowaniu naturalnej gęstości. Takie właśnie miałem oczekiwania.

 

W chwili obecnej jestem bardzo zadowolony, proces przbiega zgodnie z oczekiwaniami nakreślonymi przez pracowników kliniki.

 

Chciałem bardzo podziękować Piotrowi - koordynatorowi pacjentów - za pomoc. Dziękuję! (Piotr wszystko za was załatwia). Jednocześnie klinika jest w 100% profesjonalna - w cenę zabiegu wliczony jest transport, zakwaterowanie + posiłki w trakcie zabiegu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mozesz podac dokladna rozpiske ile wlosowych graftow miales posadzone, wyglada to jak narazie fajnie. Zycze 100% odrostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj.

Mozesz podac dokladna rozpiske ile wlosowych graftow miales posadzone, wyglada to jak narazie fajnie. Zycze 100% odrostu

 

1953 grafts, gęstość naturalna. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jaki obszar w cm2 miałeś do zrobienia? Ile u Ciebie wynosi naturalna gęstość? Pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

 

Jaki obszar w cm2 miałeś do zrobienia? Ile u Ciebie wynosi naturalna gęstość? Pozdrówki

 

Uzupełniono mi około 30 cm2 obszaru.

 

Z tego co dowiedziałem się od pracowników kliniki to na uformowanie pierwszego centymetra linii wykorzystano mieszki jedno-włosowe i ich gęstość wynosiła około 70/cm2. Następnie wszczepiono mi grafty dwu, trzy i cztero-włosowe i ich gęstość oscylowała w okolicach 60/cm2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

 

Jaki obszar w cm2 miałeś do zrobienia? Ile u Ciebie wynosi naturalna gęstość? Pozdrówki

 

Uzupełniono mi około 30 cm2 obszaru.

 

Z tego co dowiedziałem się od pracowników kliniki to na uformowanie pierwszego centymetra linii wykorzystano mieszki jedno-włosowe i ich gęstość wynosiła około 70/cm2. Następnie wszczepiono mi grafty dwu, trzy i cztero-włosowe i ich gęstość oscylowała w okolicach 60/cm2.

 

Wyszło u Ciebie ok 65g na cm2. Powinno to niezłe wyglądać w przyszłości. Linie sam narysowałeś tak jak chciałeś? Czy dr Maras ma ostateczne zdanie jak to ma wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

 

Jaki obszar w cm2 miałeś do zrobienia? Ile u Ciebie wynosi naturalna gęstość? Pozdrówki

 

Uzupełniono mi około 30 cm2 obszaru.

 

Z tego co dowiedziałem się od pracowników kliniki to na uformowanie pierwszego centymetra linii wykorzystano mieszki jedno-włosowe i ich gęstość wynosiła około 70/cm2. Następnie wszczepiono mi grafty dwu, trzy i cztero-włosowe i ich gęstość oscylowała w okolicach 60/cm2.

 

Wyszło u Ciebie ok 65g na cm2. Powinno to niezłe wyglądać w przyszłości. Linie sam narysowałeś tak jak chciałeś? Czy dr Maras ma ostateczne zdanie jak to ma wyglądać?

 

 

Przede wszystkim na żywo wyglądało to jeszcze bardziej imponująco niż na zdjęciach. Włosy były nawet gęstsze niż te które miałem po bokach! Aczkolwiek ja mam dość grube włosy więc one zakrywają większy obszar.

 

Dr Maras rysuje swoją linię, dostajesz lusterko i masz możliwość zmiany jej kształtu. Zresztą jest kilka osób które Dr. Mrasowi pomagają obserując z dalszej lub bliższej odległości. Szczerze mówiąć mi się od razu spodobała i nic nie zmieniałem. Dr Maras to prawdziwy artysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę super to wygląda i mnie zmotywowałeś do działania. Włosy przyjmą się w miejscach gdzie ich wcześniej nigdy nie było ? Jaki jest czas oczekiwania na zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales nienajgorszy stan przed, teraz to bedzie miazga. Powodzenia w szybkich odrostach !


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miales nienajgorszy stan przed, teraz to bedzie miazga. Powodzenia w szybkich odrostach !

 

Dziękuje bardzo!

 

Naprawdę super to wygląda i mnie zmotywowałeś do działania. Włosy przyjmą się w miejscach gdzie ich wcześniej nigdy nie było ? Jaki jest czas oczekiwania na zabieg?

 

Tak - oczywiście że wyrosną w miejscu gdzie nigdy nie było włosów (to nie ma znaczenia).Możesz sobie posadzić nawet na nosie i wyrosną, ważne żeby to zrobił fachowiec.

Co do oczekiwania na zabieg - musisz napisać do Piotra (piotr@hdc.com.cy) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 dzień "po" minął, Wchodzę w fazę "ugly ducking" (stąd bez fotki) - praktycznie wróciłem do stanu sprzed + dochodzi lekki shock loss z przodu (w miejscach pomiędzy które były sadzone grafty). Co jakiś czas pojawia się jakaś krostka.

Generalnie 90% graftów wyleciało. Troche ich zostało - ułamanych przy samej skórze, zaś niektóre (z 30) rosną od procedury do dnia dzisiejszego (aczkolwiek są jaśniejsze i cieńsze od tych które mi posadzono (stąd zastanawia mnie, czy wynika to z przebytego szoku i braku takich samych warunków rozwoju jak w miejscu skąd je pobrano?).

Kuracja MSM + biotyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 dni po - na razie odrostu nie ma (bo być nie może) - coś tam drobnego sobie rośnie.

Odnośnie pojawiających się pryszczy polecam tekst: https://baldingblog.com/2012/06/04/why- ... ransplant/. Aczkolwiek u mnie już te krostki się skończyły.

Wróciłem do 100% czucia czoła - zdolności mimiczne mam już jak przed zabiegiem.

Wracają włosy z przodu po shock lossie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 dni po - na razie odrostu nie ma (bo być nie może) - coś tam drobnego sobie rośnie.

Odnośnie pojawiających się pryszczy polecam tekst: https://baldingblog.com/2012/06/04/why- ... ransplant/. Aczkolwiek u mnie już te krostki się skończyły.

Wróciłem do 100% czucia czoła - zdolności mimiczne mam już jak przed zabiegiem.

Wracają włosy z przodu po shock lossie.

 

Shock loss dotyczy włosów od urodzenia, czy nowo posadzonych? One z czasem odrastają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 dni po - na razie odrostu nie ma (bo być nie może) - coś tam drobnego sobie rośnie.

Odnośnie pojawiających się pryszczy polecam tekst: https://baldingblog.com/2012/06/04/why- ... ransplant/. Aczkolwiek u mnie już te krostki się skończyły.

Wróciłem do 100% czucia czoła - zdolności mimiczne mam już jak przed zabiegiem.

Wracają włosy z przodu po shock lossie.

 

Shock loss dotyczy włosów od urodzenia, czy nowo posadzonych? One z czasem odrastają?

 

natywnych z przodu, pomiędzy które się wszczepia. Tak - odrastają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spory ten shockloss miales? Bo przeciez nie miales wszczepianych miedzy istniejące.

 

 

Właśnie miałem między istniejące. Zgolono mi przód i zageszczono. I to dość spory obszar. Porównaj na fotkach.

Aczkolwiek w chwili obecnej już pewnie 80% włosów wróciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wtrącić. Shockloss nie tylko tyczy się włosów koło miejsc wszczepienia.

Ja miałem niewielki shockloss tuż za uchem, w miejscu ekstrakcji.

I niewielki z tyłu głowy, w miejscu ekstrakcji.

 

Generalnie chodzi o to jak mi BHR pisało - jest to taka reakcja po ingerencji w Twoją banię. Bo jakby nie patrzeć ma się np. te 2000 zrobionych dziur w głowie

 

Aktualnie wszystko wróciło do normy (3 miesiąc po).


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przy robieniu tych dziurek sztucznie wymusza się na niektórych włosach fazę uśpienia (nie niszczy to włosów).

 

Z tyłu też miałem lekki shock loss, alę z przodu to było bardziej widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to chodzi o to, że z głowy z powodu dziur ubywa troche krwi i mieszki obok przez jakiś czas nie będąc nią zasilane poprostu wypadną z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to chodzi o to, że z głowy z powodu dziur ubywa troche krwi i mieszki obok przez jakiś czas nie będąc nią zasilane poprostu wypadną z tego powodu.

Kwestia taka czy odrosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisaliśmy. Odrastają W większości przypadków. Bo pewnie są skrajne gdzie nie.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 dzień - ODROST SIE ZACZĄŁ - widze pierwsze włoski (narazie jaśniejsze i cieńsze od tych które były wszczepiane). Fotki wrzucę jak to zacznie jako tako wyglądać.

 

Często czuje jakby igła mnie ukuła oraz lekkie swędzenie w miejscach gdzie były wszczepiane włosy.

 

Pojawiają się jeszcze krostki na miejscu wszczepiania, na donorze już ich nie ma.

 

Tak szybki odrost daje mi spokój wewnętrzny i zadowolenie że to idzie w bardzo dobrym kierunku.

 

Być może kuracja: msm+ biotyna+ magnez+ ogólne dobre odżywianie, brak alko itp wpływają na to pozytywnie i dlatego taki szybki pierwszy odrost.

 

Aczkolwiek z shock loss jeszcze wszystko nie wróciło. Niektóre przeszły w fazę uśpienia i trzeba poczekać na całościowy efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
65 dzień - ODROST SIE ZACZĄŁ - widze pierwsze włoski (narazie jaśniejsze i cieńsze od tych które były wszczepiane). Fotki wrzucę jak to zacznie jako tako wyglądać.

 

Często czuje jakby igła mnie ukuła oraz lekkie swędzenie w miejscach gdzie były wszczepiane włosy.

 

Pojawiają się jeszcze krostki na miejscu wszczepiania, na donorze już ich nie ma.

 

Tak szybki odrost daje mi spokój wewnętrzny i zadowolenie że to idzie w bardzo dobrym kierunku.

 

Być może kuracja: msm+ biotyna+ magnez+ ogólne dobre odżywianie, brak alko itp wpływają na to pozytywnie i dlatego taki szybki pierwszy odrost.

 

Aczkolwiek z shock loss jeszcze wszystko nie wróciło. Niektóre przeszły w fazę uśpienia i trzeba poczekać na całościowy efekt

 

Dużo masz tych włosków, które dotknęły shock loss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...