free web hit counter Skocz do zawartości
DavidBale

BHT w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum, chciałbym się dowiedzieć czy w Polsce są specjaliści, którzy potrafią zrobić dobry przeszczep włosów metodą BHT,

Nie chciałbym przeszczepiać sobie włosów z głowy na głowę, ponieważ wyczytałem na forum, że lekarze z Polski zostawiają duże blizny po pobranych mieszkach

na głowie. Włosy chciałbym pobrać z pleców, mam tam włosy gęste i prawie tak grube jak na głowie, ciekawi mnie czy w Polsce są specjaliści, którzy potrafiliby

zrobić to profesjonalnie. Czy ktoś z forumowiczów przeszczepiał sobie włosy z pleców lub klatki piersiowej na głowę? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Polsce nie ma dobrych specjalistów, a włosów z BHT nie można wszędzie wszczepiać i nie w każdym wypadku są na tyle tożsame, aby w ogóle ktokolwiek - przy zdrowych zmysłach - zdecydowała się je przeszczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Ci HT nie zrobią a co dopiero BHT jeszcze z pleców... grubość grubością ale jeszcze długość cyklu wzrostu etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na całym świecie na palcach policzysz chirurgów którzy robią dobrze BHT. Dobrze tzn mega-sesje, które mogą udokumentować zdjęciami.

Wbrew pozorom życie dowodzi, że BHT to nie to samo co FUE. Technicznie wydaje się to samo, ale diabeł tkwi w szczegółach (widziałem eksperymentalne i nienaturalnie wyglądające BHT, mimo iż same włosy były przeszczepione prawidłowo).

 

W Polsce natomiast byłoby dobrze gdyby chociaż stripy porządnie robili.

Samo to wystarczyłoby żebym chwalił polskie kliniki.

Za BHT niech się lepiej nawet nie biorą. Niech się najpierw nauczą chodzić a potem biegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...