free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Patrze i nic nie mam od Ciebie

 

 

napisalem jeszcze raz pw na konto maciekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoras z tych tureckich tanich klinik robi punching manualny? Bo z tego co wiem to chyba nie. Dlatego odrost na poziomie 60%? Za 2000 ojro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z tych tureckich tanich klinik robi punching manualny? Bo z tego co wiem to chyba nie. Dlatego odrost na poziomie 60%? Za 2000 ojro?

Manualnie robi koray za 2,5 e/g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z tych tureckich tanich klinik robi punching manualny? Bo z tego co wiem to chyba nie. Dlatego odrost na poziomie 60%? Za 2000 ojro?

 

 

skąd masz takie info ,że punch mechaniczny ma skutecznośc 60%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście niema takich danych, ale wszedzie gdzie pokazuja zdjecia z Tureckich klinik w ktorych robia hurtem za 2000 euro tak ich odrost wyglada pozniej na zdjeciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oczywiście niema takich danych, ale wszedzie gdzie pokazuja zdjecia z Tureckich klinik w ktorych robia hurtem za 2000 euro tak ich odrost wyglada pozniej na zdjeciach

 

Dorzucę jeszcze do tego getfue.

 

Natomiast koray bierze tyle samo za zabieg co BHR, tyle że po prostu oszukuje na ilości potrzebnych graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście niema takich danych, ale wszedzie gdzie pokazuja zdjecia z Tureckich klinik w ktorych robia hurtem za 2000 euro tak ich odrost wyglada pozniej na zdjeciach

Oczywistym jest , że nie będzie takiego efektu jak w klinice ,w której za zabieg trzeba dać 50tysi.. Ale jak ktoś nie oczekuje gęstej szczotki to lepiej dać 10tysi niż 1/3 ceny mieszkania A co do efektów , to np mozna sprawdzić jak to wyglada u KAliego , lub chociażby u matiasa ,gdzie ze śwecącego kolana uzyskał nie najgorszy efekt dzieki 4tysiacom graftów. Nie sądze , że odrost jest 100% , ale jeżeli to jest dla Ciebie 60% to troche przesadzasz;)

 

https://www.realself.com/review/istanbu ... c-istanbul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym startowal z nw5 to bym chyba odrazu do tych indii jechal. Bo po turcji i tak trzeba gdzies dogeszczac w europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny zabiegow w zachodniej Europie sa nie do pogodzenia z realiami zarobkow w PL. Optymalna cena FUE powinna wynosic tam dla nas z 1.5 euro max. Nie dziwie sie ludziom ze wybieraja Turcje bo wywalic 100 000 a 30 000 zl to roznica!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież taki Demirsoy sadzi gęsto i robi to za 1.25e. Inna sprawa że żadni z nich magicy i przy dużym ubytku nie podołają.

 

Moim zdaniem większość jadących do Turcji z dużym ubytkiem po prostu nie myśli - a niewiele wystarczy zrobić.

Przyglądając się lepszym kliniką łatwo można zauważyć, że u nich większe ubytki robi się przy łączeniu Stripu, fue i bht...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quoteMoim zdaniem większość jadących do Turcji z dużym ubytkiem po prostu nie myśli - a niewiele wystarczy zrobić.

Przyglądając się lepszym kliniką łatwo można zauważyć, że u nich większe ubytki robi się przy łączeniu Stripu, fue i bht...]

 

wieksze ubytki, to jeszcze wieksze kwoty w renomowanych eurpoejskich klinikach, bht jest drozszy od fue, a strip niewiele tanszy od niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież taki Demirsoy sadzi gęsto i robi to za 1.25e. Inna sprawa że żadni z nich magicy i przy dużym ubytku nie podołają.

 

Moim zdaniem większość jadących do Turcji z dużym ubytkiem po prostu nie myśli - a niewiele wystarczy zrobić.

Przyglądając się lepszym kliniką łatwo można zauważyć, że u nich większe ubytki robi się przy łączeniu Stripu, fue i bht...

 

No więc własnie, po co przepłacać jak i tak przy duzym ubytku super gęstości nie będzie.

Co do metod to strip jest barbarzynstwem i zwłaszcza przy dużych NW powinien nie być kompletnie brany pod uwage.

Przy Fue gdy się nie wyrobimy z graftami zawsze można sie ogolić na króciutko i jest całkiem ok. Patrz na uzytkownika PRZEMOX .

Gdyby zrobił stripa miałbym "zajebisty" usmieszek z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie można się zgodzić, ale trzeba wziąć pewne argumenty:

Do Turcji jadą zwykle ludzie mający duże ubytki jak np. ja w tej chwili dzięki tym w sumie łącznie 5k graftów na obszarze nw6 sypiąc proszek mogę śmiało wyjść na impreze do sklepu i 99% ludzi się nie skuma, że to sztuczne i o wiele lepiej wygląda niż świecąca czacha.

Do markowych klinik najczęściej lecą ludzie mający bardzo małe ubytki typu max. NW3 czy w ogóle mający np. wysokie czoło i tutaj ja rozumiem, że wydając 20-25 tys. będą mieli super efekt, chyba, że ktoś ma naprawdę dużo pieniędzy to może sobie pozwolić na kilka zabiegów. Markowe kliniki robią manualne FUE które jest mało wydajne i tłumaczą to troską o donor, ale teraz czy po manualnym wyrosną nam włosy w miejscach pobranych graftów ? Graft po pobranie przeżyje MAX 8h poza ciałem później już może z niego nic nie być.

na 1 foto widać jak wygląda mój łeb w połączeniu z nanogenem sypałem go 3 dni temu i troche widać prześwity:

Na drugim foto jak wyglądał przed zabiegiem

 

i teraz mi powiedzcie co lepiej się prezentuje ?

nanogen.thumb.jpg.758862f38509e798563148a5309ee58d.jpg

382382878_Zdjcie0277.thumb.jpg.67f62f3467b8a5af74f9b0fd01d629ae.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie lepiej zrobic mikropigmentacje niz sypac nano codziennie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie bo tatoo wcale nie jest taki tani, z czasem blednie i jest może dobry ale do krótkich włosów, a nano sypie co 3 dni, ewentualnie rano troche uzupełniam i dobrze to wygląda w donorze szacuje że mam jeszcze z 2 tys graftów no i z szyji bym wyciągnął z tysiaka. Niestety mam cienkie te włoski i rezultat zapewne dupy nie urwie i dalej nano trzeba bedzie sypać ale pewnie troche mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przecież taki Demirsoy sadzi gęsto i robi to za 1.25e. Inna sprawa że żadni z nich magicy i przy dużym ubytku nie podołają.

 

Moim zdaniem większość jadących do Turcji z dużym ubytkiem po prostu nie myśli - a niewiele wystarczy zrobić.

Przyglądając się lepszym kliniką łatwo można zauważyć, że u nich większe ubytki robi się przy łączeniu Stripu, fue i bht...

 

No więc własnie, po co przepłacać jak i tak przy duzym ubytku super gęstości nie będzie.

Co do metod to strip jest barbarzynstwem i zwłaszcza przy dużych NW powinien nie być kompletnie brany pod uwage.

Przy Fue gdy się nie wyrobimy z graftami zawsze można sie ogolić na króciutko i jest całkiem ok. Patrz na uzytkownika PRZEMOX .

Gdyby zrobił stripa miałbym "zajebisty" usmieszek z tyłu.

 

... bo przy dużych ubytkach nie da się uzyskać akceptowalnej gęstości na samym fue, a przy poprzedzeniu tego kilkoma STRIPAMi można uzyskać więcej graftów. Oczywiście zdarzają się osoby z mega gęstością z tyłu i wtedy jakieś nw2 wyjdzie, ale generalnie w takich wypadkach trzeba łączyć.

 

Moim zdaniem właśnie ludzie z większymi ubytkami powinni się kierować do magików z BRH, HDC, czy innych. Tylko oni mają na tyle umiejętności i doświadczenia, aby zajmować się tak tragicznymi przypadkami. Problem tylko w tym że takie kliniki zazwyczaj nie chcą brać tych beznadziejnych przypadków, bo nawet oni nie są w stanie dać gwarancji przyzwoitego wyglądu.

 

Konkluzja z tego taka, że trzeba było zainteresować się tematem na początku łysienia, a nie w momencie gdy sięga się już ostatniego stadium - ale ze mnie skurwysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ma fue do gęstości graftów, większość tak naprawdę zależy od tego czy ktoś ma włosy grube czy cienkie. Przy grubych posadzenie 30-40 na cm już da dobry efekt,a przy cienkich 60 może być za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po prostu przy samym fue mniej można wyciągnąć, bo ci się placki porobią jak zaczniesz przesadzać. Jak poprzedzisz to kilkoma stripami, to równomiernie rozciągniesz przestrzenie między graftami.

 

Dlatego Strip+Fue jest lepsze niz samo fue... tyle że ja bym się nie zdecydował, bo niestety stripa niczym nie zasłonisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...