free web hit counter Skocz do zawartości
ssmetyl

FoligainP5_ból_serca

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od tygodnia stosuję Foligain P5 dwa razy dziennie po 1ml, niestety za każdym razem występują u mnie bóle serca/pieczenie w klatce piersiowej.

Co ciekawe odstawiłem ten preparat jakieś rok temu z uwagi na brak blokerów i wtedy używając przez około rok i lejąc drugie tyle nie zaobserwowałem żadnego z wyżej wymienionego efektu ubocznego. Nie chcę zupełnie rezygnować z preparatu i myślę o rozrzedzeniu. Zakupiłem 3 buteleczki po 60ml wiec pomyślałem, że każdą z nich podzielę na pół i doleję wody.

1.Czy woda to słuszny rozpuszczalnik do minoxa?.

Wracając do zaobserwowanych problemów wystarczy, że zacznę jakiś wysiłek fizyczny i moment przechodzi, widocznie zmniejsza mi do tego stopnia ciśnienie, że objawy typowe do hipotensji.

2.Czy jest możliwe, żeby producent zwiększył dawkę? bądź też trafiła mi się partia z podwyższonym składem?. Specyfiki idą prawdopodobnie z USA.

3.Czy ktoś z forumowiczów zaobserwował podobne działanie u siebie?.

dodam tylko ze regularnie się ruszam i nigdy problemów z sercem/cisnieniem nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy skutek uboczny minoksidilu. To że rozcieńczysz wodą mało pomoże. Po prostu stosuj mniejszą dawkę i obserwuj czy dzieje się podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym momentalnie odstawił w takim wypadku Taki minox trzeba długo stosować i nie wyobrażam sobie dłuższej kuracji przy tak nieakceptowalnych ubokach.

To oczywiście tylko moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem przez ponad rok, i uboki stopniowo narastały. W końcu musiałem zrezygnować... odczucia takie jak u Ciebie. Zawroty głowy, kłucie serca, palpitacje... masakra. Zastanawiam się czy adenovital nie powodował by skutków ubocznych, bo mechanizm działania ma ten sam co minox. Jednak mało badań na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...