free web hit counter Skocz do zawartości
karlitto1

Pytanie : prześwity łysienie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie używam minoxidil od 7 miesięcy 2 ml dziennie jak zalecił mi dermatolog , niestety moim zdaniem nic się nie polepszyło z przodu prześwity się powiększyły mam coraz rzadsze włosy. Niedługo mam kolejną wizytę u dermatologa i nie wiem czy nie spróbować finasterydu + minoxidil raczej już nic nie odrośnie nowego ale chciałbym zatrzymać ten proces ponieważ jestem młody mam 21lat i nie będę się czuł dobrze łysy. Jakie mogą być skutki uboczne i czy tabletkę 5mg będę mógł dzielić na 4 części lub 5 bo wyczytałem na forum , że w takich dawkach też działa. Może mi ktoś coś dokładniej poradzić? Naprawdę zależy mi na zachowaniu włosów , nie dysponuje tak duża kwotą na przeszczep niestety. Pozdrawiam

13695015_312095045790271_42727110_n.jpg.a45239509d6d0d9f22bdea6d8cd0bfe0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział kolego?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieladnie tak sie chwalic porzadnymi wlosami. Robisz nam smaka czy mamy zazdroscic?

Tak w ogole temat do przeniesienia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest możliwość proszę o przeniesienie i przepraszam za bład ww dziale. moim zdaniem te włosy nie są porządne na zdjeciu nie widac ale sa już mega cienkie , odpisze mi ktoś na zadane pytanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Opowiedz swoją historię- Tu wstaw swój wątek

mysle ze koledzy ''chemicy'' napewno tobie co nieco doradzą lub sam czytaj na forum prawie kazde pytanie juz kiedys zostalo zadane.... ja sie nie bede wypowiadal bo sam nie biore, ale mysle ze fin napewno opóźni proces lysienia.....nezyr mozesz lykac odrazu albo kupisz cos z 5mg fina i bedziesz dzielil na 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...