free web hit counter Skocz do zawartości
zwarzecki

Projekt systemu mikroskin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich, planuję zakup a przede wszystkim odpowiednie zaprojektowanie

 

systemu na mikroskin, czyli mikroskórze. Widziałem kilka tego typu klinik w Polsce, ale

 

proszę Was o poradę i pomoc. Czy macie może jakieś doświadczenia z tego typu zakupami?

Dojazd nie jest dla mnie problemem, bardziej zależy mi na jakości i gwarancji. To spory

 

wydatek i nie chcę kupować "w ciemno".

Cierpię z powodu łysienia androgenowego i jestem w trakcie kuracji, szukam peruki czyli

 

systemu na kilka lat.

Proszę Was o konkretne odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

Zenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=27&t=1740&start=60 . Co do samej bazy systemu (piszesz o microskin) to polecałbym na początek French Lace czyli siateczkę i ewentualnie później robić kombinować z bazami. W Polsce raczej dobrego systemu nie kupisz, a lepiej i taniej będzie za granicą. System nie jest na kilka lat. Jedna taka peruka wystarcza na conajwyżej 7 miesięcy więc jak już zdecydujesz to będziesz potrzebował co jakiś czas zamawiać nowe + środki mocowania/odczepiania. Kwestia jeszcze tego czy potrzebujesz na całą głowę czy np. na samą górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę takie systemy od kilku lat, tzw. lace wig. Przyznam, że jeżeli są dobrze wykonane, to nie da rady odróżnić, że to nie nasze włosy! Ja zawsze wybieram sobie lace wig z taką specjalną wkładką imitującą skórę, bo wtedy mogę bez obaw robić przedziałek Normalnie w niej śpię, uprawiam sport, etc. Mocuje je zawsze przy pomocy specjalnych taśm aczkolwiek teraz rozglądam się za czymś innym, bo niestety ale lace wig dobrej jakości to spory wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołącze sie do pytania, gdzie najlepiej sie zwrocic o pomoc w wykonaniu mikroskin systemu

najlepiej małopolskie lub śląskie... czy możecie mi kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...