free web hit counter Skocz do zawartości
misptys

moja historia + pytanie o radę

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam 36 lat i coraz większy problem na koronie głowy.

Zakola mam od zawsze i się do nich przyzwyczaiłem. Szoku doznałem patrząc kilka lat temu w obraz kamery skierowanej z sufitu prosto na moją koronę głowy.

Tu pytanie do Was - co radzicie? Libido chce zachować

 

1. Dermatolog doradzał zabieg osoczem bogato płytkowym. Czy Waszym zdaniem zmniejszy to prześwit? włosów jeszcze trochę tam pozostało..

2. przeszczep? jaka metoda? gdzie?

3. inne

 

IMG_1370.thumb.JPG.eb3ed0afca098c6cb28520f0bd3c2ddb.JPG

IMG_1373.thumb.JPG.9d6bd14128991c9bb57d4e9520bd5f30.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osocze nic nie pomoże szkoda wydawać kasy .

 

Przeszczep albo w renomowanych klinikach typu bhr bisanga belgia , hdc maras Cypr, poswal indie, erdogan Turcja albo w tych "gorszych" klinikach - efekty końcowe nie są tak idealne jak w tych powyzszych ale zaoszczędzisz kilkadziesiąt nawet tys zł - w turcji czy Indiach ale o Indiach tu na forum mało info mamy prócz ofc pioniera poswala ale to wysoka polka

 

Inne opcje? Farmakologia typu finasteryd dutasteryd - blokowanie dht lub ewentualnie zabawki zewnętrzne typu ru lub CB jednak sam musisz je przetestować bo to raczej indywidualna kwestia czy działają .

 

W każdym razie jedynie finem/dutem + ofc minoxidil jesteś w stanie przywrócić coś na głowie reszta to jedynie zatrzymanie więc i przesCzep byłby konieczny. Chyba że porozmawiasz z naszym znachorem antkiem oddzialowym to on Ci powie jak przywrócić koronę na drzewie-ale gałązka może przy tym zaboleć więc to Twój wybór.( Chodzi ofc o farmakologie ingerujaca powaznie w strefę intymna) XD

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy na papieżu najłatwiej odzyskać więc ja bym proponował standardową kurację finem na zatrzymanie dalszego łysienia + minox 5% na odrost. W połączeniu z mikrowłóknami możesz uzyskać spektakularny efekt Do tego jakieś witaminki typu biotyna, cynk itd. Poczytaj forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak chcesz zachować libido to żadnych finów i innych, jedynie ratuje Cie jak kolega Bart wspomniał przeszczep włosów, jest to do zrobienia jak też kolega Bart wspomniał w Turcji czy indiach za dużo mniejsze pieniążki niż w Polsce gdzie liczą sobie za sztukę. Natomiast jeżeli chodzi o erdogana to bym uważał bo mocno przereklamowany.

 

_____________________

UWAGA NAGANIACZ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z finem da się żyć jak się o siebie dba i wprowadza pewne modyfikacje w diecie, na zachodzie jakos sobie radzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...