free web hit counter Skocz do zawartości
Student93

Przeszczep włosów + mikropigmentacja - przemyślenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Słowem wstępu mam 24 lata i łysieję, zresztą jak wszyscy tutaj . Zdjęcie swojego stanu na głowie wrzucałem w innym poście więc znów tego nie zrobie. Nie chce się truć chemią i stosować jakiś finasterydów i tak dalej. Inne bookery tupy Ru, czy jakieś leki stymulujące odrost typu minoxidil po odstawieniu którego zaczyna się linieć. Czytając opinie forumowiczów nielicznym udaje się coś zdziałać, niektórzy mają efekty ale mizerne a w większości jest to strata pieniędzy, nerw i zdrowia.

Chciałbym wykonać zabieg przeszczepu włosów z myślą o późniejszej mikropigmentacji skóry głowy. Dużo osób wykonuje zabieg przeszczepu włosów, donor się kończy i potem okazuje się, że nie ma włosów np. na pokrycie korony. Łącząc obie techniki chciałbym uzyskać jakby efekt 3 d. Tzw. Równomiernie włosy przeszczepiać ze słaba gęstością i uzupełniać to mikropigmentacją, tak żeby nie golić się na 0 ale trzymać np. na górze włosy 5 mm a na bokach i z tyłu 1 mm i średnio raz na tydzień włosy strzyc. Można powiedzieć, że tak zwany styl żołnierski. Pogodziłem się z tym, że nie będę mieć nigdy grzywki jak Brad Pitt, więc mogę się ścinać krótko. Uważam, że taki zabieg dużo poprawiłby moje nastawienie psychiczne do całej tej sytuacji związanej z łysieniem i poprawiłby moją pewność siebie. Jestem wysoki, staram się dobrze ubierać, nie jestem brzydki, tylko to łysienie mnie szpeci i odbiera mi pewność siebie co wpływa fatalnie na moją pewność siebie i kontakt z kobietami co również ma duży wpływ na ogólną atrakcyjność faceta. Chciałbym to zmienić i nie myśleć o łysieniu, tym bardziej, że jestem młodym człowiekiem, chciałbym załatwić to najszybciej jak się da i korzystać w pełni z życia, a nie szarpać się i tracić nerwy o każdy włos i rozmyślać o każdym nowo wywalczonym bądź straconym włosku. Co sądzicie o takim połączeniu? Czy jest ktoś na forum co praktykował takie połączenia? I czy są może kliniki które prowadzą jednego pacjenta przez cały ten proces? Wiem, że są bardzo dobre kliniki typu HDC na Cyprze czy BHR w Belgii, jednakże oni wykonują tylko zabieg przeszczepu włosów. Z góry dziękuje za opinie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie galerie na https://scalpmicropigmentation.com

 

Są tam takie przypadki.

 

Osobiście planuje zrobić mikropigmentacje w momencie, gdy skończę z przeszczepami (jestem po dwoch). Z tym, że noszę dłuższe włosy. Zadziała to wtedy po prostu jak permanentny nanogen, redukując kontrast miedzy włosami i skóra. Złudzenie gęstości będzie jeszcze lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za linka. Wiem na czym to polega bo też widziałem kilka przypadków w internecie. Ty robiłeś te przeszczepy z myślą o późniejszej mikropigmentacji? Czy robiłeś po prostu przeszczep włosów u klniki która tylko tym się zajmuje? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba przeszczepy w BHR. Plan na mikropigmentację pojawił się w międzyczasie. Nie wiem jeszcze gdzie zrobię. Ta klinika do której dałem link robi to bez golenia włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...