free web hit counter Skocz do zawartości
wooofer

PLUSY I MINUSY Przeszczepu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niewiem czy temat był, ale znaleść nie mogę, plusy i minusy przeszczepów, najlepiej aby wypowiedzieli się też Ci którzy je mieli.

Dziwi mnie fakt, że w 90% przypadków użytkowników, którzy mieli przeszczepy, aktywność na forum znikła, czyżby rozwiązał się im problem raz na zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a moglbys zaktualizowac swoje zdjecia po zabiegu z BHR ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam, niewiem czy temat był, ale znaleść nie mogę, plusy i minusy przeszczepów, najlepiej aby wypowiedzieli się też Ci którzy je mieli.

 

Plusem jest to, że odzyskasz włosy tam gdzie nie uda się to niczym innym.

 

Głównym minusem jest to, że łysienie nadal postępuje i jak już w to wejdziesz to w zasadzie nie masz wyjścia i musisz jechać w zaparte.

Bo jak odpuścisz, czeka cię zwykle oszpecenie, gdyż zostaną ci przeszczepione włosy rosnące w nienaturalnej kompozycji (np wysepki włosów na zakolach przy łysinie pomiędzy nimi).

 

Także jak się planuje przeszczep, to trzeba myśleć perspektywistycznie - co się chce osiągnąć i jakie się ma plany na przyszłość (także tą dalszą).

 

Dziwi mnie fakt, że w 90% przypadków użytkowników, którzy mieli przeszczepy, aktywność na forum znikła, czyżby rozwiązał się im problem raz na zawsze?

 

Może nie mają czasu pisać, albo o czym pisać. Wielu po prostu "robi swoje" i nie dyskutuje zbyt dużo.

 

Cichych czytelników jest naprawdę sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moglbys zaktualizowac swoje zdjecia po zabiegu z BHR ?

Ja nie miałem zabiegu:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównym minusem jest to, że łysienie nadal postępuje i jak już w to wejdziesz to w zasadzie nie masz wyjścia i musisz jechać w zaparte.

Bo jak odpuścisz, czeka cię zwykle oszpecenie, gdyż zostaną ci przeszczepione włosy rosnące w nienaturalnej kompozycji (np wysepki włosów na zakolach przy łysinie pomiędzy nimi).

To zależy.

Nie wydaje mi się sie, że grozi im to o czym piszesz(przypadki z tego forum)?

viewtopic.php?f=23&t=2238&start=10

viewtopic.php?f=23&t=1525&start=60

 

Dla niejednego cokolwiek jest lepsze niż 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piszę to na podstawie swoich wieloletnich obserwacji, na podstawie rozmów na priv i osobiście, a nie tylko na podstawie zdjęć w sieci.

Na zdjęciach buduje się pewien pogląd co do możliwości, a nie prawdziwą wiedzę o wadach i zaletach.

 

Znam niejednego weterana, który miał załatwić swój problem dwoma zabiegami. A potem.... potem robił 3-ci, 4-rty, nawet kolejny. Potem coś na pogrubienie, potem coś tam jeszcze się sypie i jeszcze rozważa jakieś leki (RU, CB).

I mówię tu o ludziach, którzy robili zabiegi w porządnych klinikach z porządnymi efektami.

Stąd uważam, że początkowe wyobrażenia często mijają się z praktyką, a czas weryfikuje teorie. Oczywiście na forum zdjęcia super, ale życie życiem.

 

Przeszczep daje pewną imitację, a nie prawdziwy młodzieńczy wygląd. Generalnie jak dziennie dbasz o fryzurę to jest ok, ale już basen, deszcz, itp. objawiają niedostatki.

 

Przy zdjęciach sporo zależy od uczesania, nachylenia, światła, tego czy włosy są grubsze czy cieńsze (co zależy od ich pielęgnacji).

Porób sobie nawet testy dla celów własnych, to sam zobaczysz, że nawet na własnej głowie możesz raz zobaczyć lepszy raz gorszy stan. I to nawet na zdjęciach robionych tego samego dnia (światło dzienne, światło sztuczne, lampa błyskowa, prze myciem, po myciu i wyschnięciu - gdy są puszyste).

Widziałem np zdjęcia gościa po przeszczepie - i z przodu normalna fryzura (jeżyk zaczesany do tyłu). Na zdjęciu tej samej fryzury z tyłu, było jednak widać już wyraźnie bardzo rzadkie włosy.

 

W realnym świecie im większe jednak przerzedzenia, tym bardziej to przeszkadza, tym więcej czasu trzeba spędzać na codzienną pielęgnację, fryzurę, maskowanie. Nie ma mowy o żadnej swobodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Csle wyobrażenie nasze o końcowym rezultacie widoczne na foto przesyłanym przez osoby biorące udział w przedsięwzięciu jest często gęsto fikcja i iluzja która nigdy w rzeczywistości nie bd wyglądać w 100 proc naturalnie - nigdy. Choćbyś ile graftow zrobił to 95% przypadków gołym okiem poznać idzie że to przeszczep i pisze to z własnego doświadczenia oraz z tego że życie weryfikuje wszystko ponad nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem tak. Oczekiwania są zawsze większe od rzeczywistości. Chiclaoby się mieć ich wiecrj ale niestety natura na to nie pozwala. Rezultaty weryfikują nasze założenia które z reguły są błędne. Efekt naturalny i jednosesyjny to mit i fikcja. Nic co ma nie być, nie będzie też. Mistrz nie poradzi, tluk nie zasadzi, efekt końcowy ? Zrobić gąszcz z lysej głowy - nikt nie da rady. A czy czuję spełnienie i zadowolenie? Chyba dopiero poczuje je w niebie. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm powiem tak. Oczekiwania są zawsze większe od rzeczywistości. Chiclaoby się mieć ich wiecrj ale niestety natura na to nie pozwala. Rezultaty weryfikują nasze założenia które z reguły są błędne. Efekt naturalny i jednosesyjny to mit i fikcja. Nic co ma nie być, nie będzie też. Mistrz nie poradzi, tluk nie zasadzi, efekt końcowy ? Zrobić gąszcz z lysej głowy - nikt nie da rady. A czy czuję spełnienie i zadowolenie? Chyba dopiero poczuje je w niebie. Pzdr

 

Masz gdzies swoj watek ze zdjeciami, bo nie bardzo widze... ?!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo nie mam aniołku więc jak mozess widzieć !? Xd

 

Zaloz swoj watek i pozwol innym tez ocenic, swoja opinia czesto bywa mylna.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja znowu uważam, że swoja własna opinia jest najważniejsza, jeśli robi się zabieg dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartl100 dzięki U mnie sytuacja nie najgorsza ale widzę że powoli niestety idzie do przodu łysienie...próbowałem RU lecz nie pomogło, Loxon 2 % tez mi nie pomógł lecz tylko zaszkodził...gdybym znał wcześniej to forum ... tyle kasy wyrzucone w błoto na różne magiczne specyfiki które gówno dawały...

ale człowiek uczy się na błędach jak to mówią Zamierzam spróbować nowej kuracji Jeśli to nie pomoże to wtedy przeszczep.Dobrze ze mam grube i gęste włosy z tyłu "jeszcze"

Mam kuzyna fryzjera i mówił mi ze było u niego kilka osób po przeszczepie, stwierdził że 2 osoby z grubymi włosami miały jak to nazwał "fajny efekt" reszta cienkie ,rzadkie i jakieś dziwnie układające się ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam kuzyna fryzjera i mówił mi ze było u niego kilka osób po przeszczepie, stwierdził że 2 osoby z grubymi włosami miały jak to nazwał "fajny efekt" reszta cienkie ,rzadkie i jakieś dziwnie układające się ...

 

Włosy przeszczepione technicznie nie różnią się od naturalnych, jeśli przeszczep był dobrze wykonany.

 

Grubość włosów ma natomiast kapitalne znaczenie i każde pogrubienie średnicy włosa, daje wrażenie gęstszej całości.

Wiele osób z rzadkimi włosami, bierze suplementy i dba o pielęgnacje włosów tak by były one jak najgrubsze, skoro nie może być ich więcej.

 

Natomiast co do gęstości, to da się technicznie przeszczepić włosy z naturalną gęstością. Problem w tym, że z braku kasy i ograniczeń obszaru dawczego (w stosunku do obecnych i przyszłych potrzeb) praktycznie zawsze wybiera się pewien kompromis.

 

Przeszczep jako ostateczne i jedyne rozwiązanie jest właściwie możliwe tylko dla trzech rodzajów osób:

1. Dla tych co mają umiarkowane łysienie i nawet w późnym wieku mają niewielkie ubytki.

2. Dla tych co mają setki tysięcy odłożone i bogaty donor / obszar dawczy (w tym także owłosienie ciała).

3. Dla tych co mają umiarkowane oczekiwania i zależy im żeby coś w ogóle na głowie było (np faceci w średnim, starszym wieku).

 

Na upartego, jest może jeszcze jedna kategoria. W H&W, która jest jedną z najlepszych klinik świata, widziałem przeszczep z kilku tysięcy graftów (bodaj 5-6) na całą górę z dobrym efektem. Ale tam to był majstersztyk - włosy wyselekcjonowano i wszczepiono tak, żeby równo rosły maskując się na długość. Po czym gość zapuścił dłuższe włosy i podfarbował pod kolor skóry.

Całość zaczesana na bok tworzyła dobre wrażenie.

Ale to było przemyślane od A do Z, a chirurg który to robił to wizjoner i artysta, który wiedział co chce osiągnąć i jak to zrobić. Tam było to robione razem z usługą fryzjerską - tj. projektowane pod konkretną fryzurę z kolorem włosów włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...