free web hit counter Skocz do zawartości
fredpies

Dr. A's Clinic - 12,13.06.2012r. FUSE 2300 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne dwie.

 

Od majette spodziewam się komentarza w stylu "mogłeś wrzucić takie zdjęcia wcześniej i wszystko było by jasne". Otóż nie. Jesteś tchórzem, bo zamiast po prostu poprosić mnie o zdjęcia w konkretnych warunkach, żeby wyjaśnić wątpliwości, wolałeś po kątach szeptać ze swoimi kolegami, że sypię nanogen. I gdybym nie zauważył dziś, że o mnie piszesz, to dalej byś to robił.

2012-08-07-0937.thumb.jpg.03091f962f6d838ea45daaa43d885ddc.jpg

2012-08-07-0935.thumb.jpg.86534ebf0882ca4b0dd2ef21a31583fb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim tchórzem ,człowieku co ty bredzisz? boję się tylko własnej matki,gdybym tylko szeptał to nie napisałbym o tym nic publicznie ,tylko szeptał dalej

co do fot,o to chodziło,cofam podejzenia, każdy ma prawo mieć wątpliwości ,a w ten sposób je rozwiałeś, fakt niesamowity masz efekt , ale teraz widze to wyraźnie i przynaje ,ze się myliłem ,co nie znaczy ,że powyższe epitety pod moim adresem nie były chamskie ,

ale ok,foty zamknęły mi gębę i powód do dalszej dyskusji na ten temat, czyli dużo zależy jednak od struktury i grubości włosów ,jest to chyba jeden z lepszych efektów przy tej ilości graftów jaki widziałem wogóle...dlatego wydawało się wręcz to nieprawdopodobne i wzbudziło moje wątpliwości ,teraz wiem tylko ,ze masz super efekt na głowie ,czoło jest wysokie ale to juz niezalezne od chirurga tylko od mozliwosci zabiegu

faktycznie obszar był sporo mniejszy niż u Georgisa,ale i tak gęstośc fenomenalna przy takiej grubości włosów więc pan majette juz sie niczego nie dopatrzy ... no moze tylko mała uwagapytanie/rada- nie lepiej ci było pociemnic reszte włosów tych jasniejszych np. delia/supernaturalny efekt/ niz rozjasniac calosc?


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dla mnie grube i dość długie włosy. Co w połączeniu z dobrą stylizacją i utrwaleniem lakierem, daje dobry efekt kosmetyczny (efekt naturalnej gęstości).

 

To jednak też daje do myślenia jak ważne jest dbanie o włosy i o fryzurę.

 

Niektórzy narzekają na efekty, ale mają tez liche i krótkie włoski i oczywiście brak jakiegokolwiek pomysłu na fryzurę.

Tymczasem trzeba mieć naprawdę wizję i pomysł na swój image.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o to, komu odmówiłem spotkania. Być może ktoś się pode mnie podszywa?

 

Rozjaśnienie włosów było spontaniczną decyzją, gdy byłem na drugim końcu świata. Kupiłem rozjaśniacz w aptece i popsikałem, żeby wyrównać koloryt. Na krótką metę zdało egzamin. To było w kwietniu i od tamtej pory nic nie robiłem. Zapuszczam włosy, mam już jakieś 3-4cm naturalnego koloru i nie odróżnia się on już tak bardzo. Końcówki są rozjaśnione i zniszczone, przez to się skręcają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion nie noszę włosów w taki sposób na codzień. Użyłem plastikowej opaski, żeby maksymalnie uwidocznić linię. Ale są jeszcze za krótkie, żeby je w ten sposób ściągać.

 

Normalnie zazwyczaj noszę coś takiego, jak na zdjęciu poniżej. Totalny nieład, bo wolę się rano wyspać niż wstawać, żeby układać włosy.

2012-08-07-0942.thumb.jpg.7c1136ad4b2b2d53b2826d53865e022d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do poprzedniego pytania. Biorę biotynę 5mg od kilku miesięcy. Oprócz tego nic. Dieta bardziej niż przyzwoita, musi taka być, bo mam 5-6 treningów technicznych, wydolnościowych i siłowych w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion nie noszę włosów w taki sposób na codzień.

 

To jasne, ale taki nieład przy grubych i gęstych włosach daje świetny efekt.

 

Bo patrząc np. na zdjęcie w tym poscie samo wykonanie zabiegu, wydaj się, że nie odbiega od innych wykonań BHR.

Tzn. gęstość odrostów wydaje się być podobna jak u innych, różnią się tylko same włosy.

 

Jeszcze co do poprzedniego pytania. Biorę biotynę 5mg od kilku miesięcy. Oprócz tego nic. Dieta bardziej niż przyzwoita, musi taka być, bo mam 5-6 treningów technicznych, wydolnościowych i siłowych w tygodniu.

 

Cóż, biotyna ma udowodniony wpływ na poprawę jakości włosów i jakąś tam skuteczność w walce z łysieniem (można spojrzeć na oral biotin study - post na dole).

Podejrzewam, że masz również bogatą dietę w aminokwasy, które również grają istotną rolę w grubości włosa.

Siarka organiczna, witaminy, związki mineralne + indywidualne predyspozycje. To by wyjaśniało efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieważne ,że są długie, ważne ,że pokazał zaczesane też do dołu i mokre i widać teraz wyraźnie realny efekt,który może i ze względu na charakterystykę m.in. jest lepszy od Georgisa wizualnie,az mi sie dlatego nie chcialo w to wierzyc, no ale on odrazu obraza i atak

ja miałem włosy bardzo cienkie a po kuracji i tak nie są tak grube ,ale niektorych rzeczy nie da sie przeskoczyc,jestem skazany na ciagle branie biotyny i msm jak tez i wcierki aby utrzymac dobry efekt wizualny na bardzo krotkich wlosach,zauwazylem tez ,ze im dluzsze tym lepiej wygladaja ale wiecej mi klopotu sprawia potem ich ulozenie wiec wole nosic bardzo krotkie


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette nie oburzaj się tak. Skoro Ty możesz określać mnie jako kłamcę i oszusta, to ja Ciebie mogę ocenić jako tchórza. Przecież każdy ma "prawo do oceny".

 

Tutaj to pikuś, ale w prawdziwym świecie przy Twoim podejściu prędzej czy później czeka Cię proces o zniesławienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ,ze ja nigdzie takich słów obraźliwych nie użyłem/jedynie napisałem co mi sie wydaje/ a ty parę tak,teraz przynajmniej każdy niedowiarek będzie widzial czarno na białym tak jak ja,nieważne zamknijmy spór, cieszmy sie rezultatami,gratuluje efektów

 

p.s. biedny fredpies -wypełniliśmy mu troche wątek ,ale może mu się przydać ta dyskusja,nigdy nie wiadomo patrząc na mój na starym forum to i tak pikuś


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
włosy z miejsca biorczego będą wypadać nawet do 2 miesięcy po zabiegu,generalnie faktycznie nie ma co obserwować pierwsze 4 miesiące, chyba ,że użyłbyś renevastim,ale on więcej komplikuje niz pomaga,lepiej niech wszystko wypadnie spokojnie do 2,3 miesiaca i zacznie się normalny wzrost, sam sporo maciłem renevastimem i kuracjami ,co kosztowało mnie sporo nerwów a w rezultacie i tak pewnie na jedno wyszło, nie ma też co oczekiwać cudów typu xattic , któy powiedzmy ma lepszy efekt na prezentowanych zdjęciach po 4tys graftów niż georgis ,który w tej samej klinice zrobił ponad 10tys graftów, co wg mnie wskazuje na prezentowanie zdjęć pozabiegowych podreperowanych "nanogenem" ,czyniąc efekt bezużyteczny dla użytkowników forum,chcących obserwować realne efekty po zabiegu a nie super prezencję jaką da się osiągnąć żelem,lakierem i nanogenem lub mu podobnym

chcąc cieszyć się fajnym efektem musisz też już zacząć wzmacniać ogólnie grubośc włosów ,bo wiadomo im będą one grubsze tym iluzja gęstości lepsza, powinieneś zacząć przyjmować sporą dawkę m. in. msm,,biotyny

 

Majette nie rozumiem o czym Ty w ogóle piszesz , jak można porównywać efekt Xattica do mojego, to jest kompletna bzdura, ja miałem pokryty obszar co najmniej NW5 przy 8 tys graftów, a Xattic ok 4 tys z tego co pomiętam i robiony miał przód.

 

Druga sprawa, zawsze pokazywałem fotki w najgorszym możliwym świetle, jeśli chodzi o przód to jestem tak samo zadowolony jak Xattic, patrząc na jego fotki widzę taką sama gęstość upakowania graftów jak u mnie, pisze cały czas o przodzie oczywiście bo jesli chodzi o dalszy obszar gęstość już jest mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Georgis:oczywiście ,że można bo na przód mieliście mniej więcej dane podobne ilości,

wiem ,że dałeś w najgorszym mozliwym świetle,to też napisałem tylko i wyłącznie na podstawie fot ,które zamieściłeś, bo niby na jakiej innej podstawie miałem to ocenić??? nie wiem jakie masz fajnie ułożone w dobrym świetle,bo takich nie zamieściłeś z tego co pamiętam,

fakt,błędnie napisałem ,nie uwzględniając obszaru pokrycia,ale nawet to pomijając,to na przód mieliście mniej więcej tyle samo dane ,a prezentuje się efekt nieco inaczej ponieważ Xattic ma najwyraźniej inną ,rzadko spotykaną grubośc i strukturę włosów,co przecież nie znaczy ,że coś ci gorzej zrobiono,mówimy o prezencji,koncowej iluzji a nie o gestości upakowania,więc chyba mnie źle zrozumiałeś

Tadek: nie widzę powodu ,żeby przepraszać Georgisa za stwierdzenie ,że włosy Xaticca lepiej się prezentują na fotach na przodzie niż te na fotach Georgisa,a ty uważasz inaczej? ludzie to nie konkurs piękności, oceniam poprostu to co widzę aktualnie na zdjęciach,wspomniałem różnice i w związku z tym nabrałem podejżeń ,że Xattic coś kombinuje bo spora różnica na plus w wyglądzie,okazało się ,że poprostu ma bardzo dobre włosy, o dużej grubości ,więc przyznałem się do błedu i o co piana teraz znowu? bo nie rozumiem? Georgis przecież wyraźnie napisałem ,że twoje zdjęcia są pokazane dokładniej ,przylizane do dołu i wyglądają dlatego gorzej ,pozatym pozostaje kwestia układania i doboru fryzury, co tworzy efekt końcowy ,natomiast były przez to bardziej wiarygodne bo wyraźniejsze i bez układania

i nawiążę do tego co wpsomniał Lion: struktura włosó, niekiedy,odpowiednie dbanie o włosy,odpowiedni dobór fryzury, potrafi stworzyć też iluzje różnicy w efektach


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
któy powiedzmy ma lepszy efekt na prezentowanych zdjęciach po 4tys graftów niż georgis ,który w tej samej klinice zrobił ponad 10tys graftów

 

Mi chodziło głownie o to stwierdzenie. Przeczytaj dokładnie jeszcze raz co napisałeś, wcześniej nie przygotowując się odpowiednio do tego tematu albo pochopnie czytałeś moje relacje z zabiegów, nikt tu się nie pieni ja tylko stwierdzam fakty.

 

Porównywać można w tych przypadkach tylko przód głowy, a nie efekt całościowy, widać też, że Xattic nosi o wiele dłuższe włosy co zapewne też daje na plus końcowego efektu.

 

Fajnie byłoby spotkać się przy następnych konsultacjach i podzielić efektami.

 

Podsumowując wszystko, ani trochę nie żałuje ze zdecydowałem się na Brukselę, za miesiąc jadę "robić" koronę, zdam relacje w swoim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zdecydowałbym sie na Bruksele,gdyby nie fakt ,że musiałem dołożyć sporo bht ,co podwyższało koszt i kurs euro wtedy był dramatyczny, ale Indii nie żałuję także , chociaż więcej przeżyć na pewno mnie to kosztowało bo byłem pierwszy i sam

myślę,że Arvind i Bisanga robią podobnie, nie widzę zbytniej różnicy, efekt też oczywiście zależy od tego jakie kto ma włosy, BHr miała przetarty wcześniej szlak i lepiej się eklamowała ,a Indie to był wielki znak zapytania dla mnie i też ryzyko ,pomimo licznych opisów na zachodnich forach itd jednak Europejczyków nie robiło tam zbyt wielu

co do wcześniejszego postu o ilości graftów, oczywiście chodziło mi trochę o co innego a źle to opisałem

spotkanie byłoby bardzo ciekawym doświadczeniem często fora mają swoje zloty


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do poprzedniego pytania. Biorę biotynę 5mg od kilku miesięcy. Oprócz tego nic. Dieta bardziej niż przyzwoita, musi taka być, bo mam 5-6 treningów technicznych, wydolnościowych i siłowych w tygodniu.

 

xattic: ty coś kiedyś pisałeś na swoim watku na starym forum o jakims keratynowym pogrubiaczu? nakładasz to jeszcze? jaka to nazwa była?


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majette nie rozumiem o czym Ty w ogóle piszesz , jak można porównywać efekt Xattica do mojego, to jest kompletna bzdura, ja miałem pokryty obszar co najmniej NW5 przy 8 tys graftów, a Xattic ok 4 tys z tego co pomiętam i robiony miał przód.

 

To fakt. Pamiętam cię jeszcze Georgis z pierwszych konsultacji, gdzie wszyscy (poza Astronaut'ą) byliśmy przed jakimikolwiek zabiegami w BHR, nie mówiąc o innych zagranicznych klinikach.

Trzeba przyznać, że miałeś dużo rozleglejszy obszar do pokrycia niż xattic, który (patrząc na jego zdjęcia), miał jeszcze całkiem sporo swoich włosów.

 

Biorąc więc pod uwagę, że robiony był u xattica tylko przód i że zdjęcia twoje były prezentowane w ostrzejszym świetle (i wysokiej ostrości) oraz uwzględniwszy długość/grubość włosów, to różnić w samym upakowaniu graftów raczej nie ma.

 

Dlatego uważam, że trzeba sobie wypracować jednolity styl oceny efektów zabiegu, żeby właśnie nie dochodziło do takich - ten ma lepiej, ten ma gorzej. Bo z włosami naprawdę można dużo zrobić, żeby wyglądać lepiej w realnym życiu.

Ja sam będę zamawiał niedługo suplementy jak: Biotyna, MSM, Cysteina, Lizyna oraz zioła jak Eclipta alba (bhringaraj).

 

Fajnie byłoby spotkać się przy następnych konsultacjach i podzielić efektami.

 

Fajnie by było jak przyjechali by też koledzy z Indii. Ja bym też przyjechał, choć miałem robioną tylko linię włosów, ale zawsze coś do pokazania. Fajnie jest też, że przynajmniej efekt utrzymuje się u mnie na niezmienionym poziomie przez te wszystkie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek: nie widzę powodu ,żeby przepraszać Georgisa za stwierdzenie ,że włosy Xaticca lepiej się prezentują na fotach na przodzie niż te na fotach Georgisa,a ty uważasz inaczej? ludzie to nie konkurs piękności, oceniam poprostu to co widzę aktualnie na zdjęciach,wspomniałem różnice i w związku z tym nabrałem podejżeń ,że Xattic coś kombinuje bo spora różnica na plus w wyglądzie,okazało się ,że poprostu ma bardzo dobre włosy, o dużej grubości ,więc przyznałem się do błedu i o co piana teraz znowu? bo nie rozumiem? Georgis przecież wyraźnie napisałem ,że twoje zdjęcia są pokazane dokładniej ,przylizane do dołu i wyglądają dlatego gorzej ,pozatym pozostaje kwestia układania i doboru fryzury, co tworzy efekt końcowy ,natomiast były przez to bardziej wiarygodne bo wyraźniejsze i bez układania

i nawiążę do tego co wpsomniał Lion: struktura włosó, niekiedy,odpowiednie dbanie o włosy,odpowiedni dobór fryzury, potrafi stworzyć też iluzje różnicy w efektach

 

W sumie to nie chodziło mi o przeprosiny dla georgisa tylko xattica, bo to jemu zarzucałeś kombinowanie ze zdjęciami żeby pokazać złudny efekt używając specyfików, światła itp i myślę że jednak to ty troszkę poleciałeś z fantazją i chyba jakieś przepraszam by się należało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było na priv,spokojnie

pozatym nie uważam absolutnie ,ze wyrazenie tutaj na forum publicznie moich podejrzeń,zarzutów, bądź własnej opinii ,nawet jesli nie miałem racji, które zresztą spotkało się zamiast ze zdementowaniem - odrazu obrzuceniem mnie niezbyt miłymi epitetami ,typu ,że mi "słoma z butów wychodzi", wymagało jeszcze publicznych przeprosin z mojej strony.


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to georgis miał zrobione w BHR niecałe 8 tys graftów a nie ponad 10 tys. U kolasa około 1000? (nie jestem pewien, ale i tak nie wiem czy one wyrosły ). Georgis jest już nw5/6, xattic jeszcze nie, poza tym obszar pokrycia, grubość włosa i strukturę mają inną. Chociaż oba efekty mi się bardzo podobają jak również twój majette. Biotyna i msm chyba działają bo biorę je od 2,5 miesiąca i zauważyłem znaczną poprawę włosów chyba że folligen również pogrubia którego stosuję.

Gdzie najlepiej kupić msm i biotynę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to georgis miał zrobione w BHR niecałe 8 tys graftów a nie ponad 10 tys. U kolasa około 1000? (nie jestem pewien, ale i tak nie wiem czy one wyrosły ). Georgis jest już nw5/6, xattic jeszcze nie, poza tym obszar pokrycia, grubość włosa i strukturę mają inną. Chociaż oba efekty mi się bardzo podobają jak również twój majette. Biotyna i msm chyba działają bo biorę je od 2,5 miesiąca i zauważyłem znaczną poprawę włosów chyba że folligen również pogrubia którego stosuję.

Gdzie najlepiej kupić msm i biotynę ?

Ja zamawiłem od http://www.swansonvitamins.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie chodziło mi o przeprosiny dla georgisa tylko xattica, bo to jemu zarzucałeś kombinowanie ze zdjęciami żeby pokazać złudny efekt używając specyfików, światła itp i myślę że jednak to ty troszkę poleciałeś z fantazją i chyba jakieś przepraszam by się należało.

 

Wyjaśniliśmy sprawę z majette na privie, choć co racja to racja, skoro się kogoś publicznie o coś oskarża i okazuje się to nieprawdziwe, to wypadałoby również publicznie przeprosić. No ale nieistotne, nie chce mi się już do tego wracać.

 

Odniosę się jeszcze do zarzutów o to, że ktoś chciał się ze mną spotkać, a ja odmówiłem. Podczas wyjaśniania tej kwestii z majette na privie, pojawiły się nicki trzech (sic!) osób, które podobno ze mną się kontaktowały w ww. sprawie. Osoby te, zapytane bezpośrednio, zaprzeczyły i odcięły się od tej kwestii. Innymi słowy, nikt się ze mną nie kontaktował (co było oczywiste, bo po prostu nie ma jak), a cała historia jest wyssana z palca. Pozostawiam to forumowiczom do oceny.

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Innymi słowy, nikt się ze mną nie kontaktował (co było oczywiste, bo po prostu nie ma jak), a cała historia jest wyssana z palca. Pozostawiam to forumowiczom do oceny.

 

Pozdrawiam:)

 

Może źle to odczytuję, ale po ostatnich oskarżeniach na lysienie.info jakobym był przedstawicielem BHR nic mnie już nie zdziwi, choć mam nadzieję, że nie jest to wypowiedź wymierzona w moim kierunku, a znalezienie się akurat w tym wątku to zwykły przypadek. Tak czy inaczej - jak wiesz osobiście Twój zabieg oceniam pozytywnie, a oskarżenia te bynajmniej nie wyszły ode mnie, choć fakt - mając kontakt z wieloma osobami siłą rzeczy takie pogłoski do mnie trafiły - na tym się też skończyło.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...