free web hit counter Skocz do zawartości
Patataj

Pytanie - ilość graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam 25 lat i od pewnego czasu borykam się z problemem prześwitującego tyłu i delikatnie powiększonych zakoli (prawa strona bardziej, lewa minimalnie).

Niedawno udałem się do trycholog, która po oględzinach w jednym z rozwiązań zaproponowała przeszczep. Oceniła to na 800 graftów.

Wstępnie zastanawiam się nad metodą fue.

Czy drodzy użytkownicy forum mogliby ocenić jak to wygląda?

 

Tył 1

70a7e768499aa38fmed.jpg

 

Tył 2

c439dc332b874505med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolego nie udzielam się na forum , ale jestem już po dwóch zabiegach , a że się nudzę bo właśnie dochodzę do siebie po drugim to Ci odpowiem ;

 

Na pewno łysiejesz i to ,że w tym momencie jest tylko korona to za jakiś czas (najbliższe lata) łysienie będzie postępować. Nie masz co się okłamywać i liczyć , że to tak się skończy .

 

Jeżeli jesteś zdecydowany to proponuje leki poczytaj form będziesz wszystko wiedział. Prawdopodobnie odzyskasz włosy na koronie i zatrzymasz dalszy postęp łysienia. Nie jest to jednak nic kolorowego bo leki które działają np. finasteryd to nie są landrynki !! Sam robie wszystko żeby tego"szajsu" nie brać , ale ludzie biorą i żyją także decyzja należy do Ciebie.

 

Jeżeli zdecydujesz się na zabieg to wybierz naprawdę dobrą klinikę i na pewno też nie w Polsce. Na forum też się wszystkiego dowiesz.

 

Na ten obszar to 2000 gr . Sam miałem właśnie taki zabieg na podobne przerzedzenie. Nie słuchaj lekarzy z naszego podwórka bo to w większości nieudacznicy tak jak 80 % społeczeństwa, a o przeszczepach wiedzą tyle co w POLSACIE zobaczą . Taka niestety jest prawda.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 graftów na pewno nie wystarczy przejrzyj forum i zobacz czy ktokolwiek mial przeszczepione tyle graftow na zakola i korone to po pierwsze, po drugie nie rób zabiegu w polsce dobrze Ci radze i jeszcze raz zachęcam do zapoznania sie z forum pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Problem rozwiązał się jakby sam...

Od dzisiaj mam fryzurę 1mm.

Dziewczyna powiedziała, że wyglądam super a i mnie się to nawet podoba.

 

Stwierdziłem, że nie ma sensu w to brnąć...

Przeszczep włosów jest ok jak masz jakiś ubytek po wypadku albo coś, ale jak ma wypaść to wypadnie.

 

Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest powiedziane, ze do nas nie wroci. Dzis dziewczyna jest, jutro rozchyla nogi przed adonisem z nw0.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest powiedziane, ze do nas nie wroci. Dzis dziewczyna jest, jutro rozchyla nogi przed adonisem z nw0.

 

Coz za optymizm


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o zwrocenie uwagi na fakt, ze budowanie takiej pewnosci siebie na zdaniu kobiet jest zwodnicze. Akceptacja lysiny powinna wynikac z czego innego. Natomiast autor sugeruje, ze jego loszka miala istotny wklad w decyzje o zaniechaniu podejmowania krokow majacych na celu przeciwdzialanie patologizacji mieszkow. Loszka odejdzie - cala misternie budowana konstrukcja sie posypie jak domek z kart. Na optymizm nie ma miejsca, to nie safe space


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na który wątek bym nie wszedł wszędzie odradzają kliniki w Polsce.

O co w tym chodzi? N forum nie ma specjalnie osób które byłyby nie zadowolone a wpisy mam wrażenie robią osoby, które wcale z polskimi klinikami nie miały do czynienia......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem ale może nie te co trzeba.

Te co znalazłem to wypowiedzi osób, które nie maiły do czynienia z polskimi klinikami, natomiast szeroko na ten temat się wypowiadają, zazwyczaj autorzy się powtarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odkopałem ale może nie te co trzeba.

Te co znalazłem to wypowiedzi osób, które nie maiły do czynienia z polskimi klinikami, natomiast szeroko na ten temat się wypowiadają, zazwyczaj autorzy się powtarzają.

 

 

Rób w Polsce i przestań męczyć ludzi .

 

Powodzenia i nie zapomnij zdać relacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...