free web hit counter Skocz do zawartości
addeks00

Metoda imd2g - Najnowsza technologia w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy ktoś z Was próbował zagęścić włosy metodą imd2g w klinice handsome-men.pl?

Może ktoś coś słyszał? Z tego co wiem to koszt rzędu 3-7k PLN, metoda niechirurgiczna, idę na wizytę w środę i dowiem się jak to robią.

Jak dla mnie suple blokujące DHT, które mogą powodować impotencję + zabieg przeszczepu po którym ma się pół głowy czerwonej przez miesiąc odpadają.

 

Czekam na informację od Was, jeżeli nic się nie dowiem to dam update w temacie.

 

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabieg przeszczepu to dużo więcej niż miesiąc chodzenia z czerwoną głową w sumie to jest to co mnie najbardziej zniechęca..

rzuciłem okiem na ich stronę i te przykłady wyglądają jakoś nienaturalnie ale idź, zapytaj i zdaj relację, ludzie na forum ocenią

 

Mod: Prośba o nie cytowanie całego posta jeśli cytowany przez Ciebie post jest bezpośrednio nad Twoim


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda czasu - zwykła peruka i chyba tylko ślepy nie zauważy. Z resztą zobaczysz jak to wygląda na właścicielu, bo on chyba przyjmuje na konsultacjach. No ale, co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladna reklama swoja droga


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nie miał z tym styczności?

 

W środę wieczorem dam znać jakie są moje odczucia. Na pewno nie zdecyduję się na to bez opinii osoby z zewnątrz, która podjęła się zabiegu dlatego nadal czekam na jakąś informację od Was

 

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czyli nikt nie miał z tym styczności?

 

W środę wieczorem dam znać jakie są moje odczucia. Na pewno nie zdecyduję się na to bez opinii osoby z zewnątrz, która podjęła się zabiegu dlatego nadal czekam na jakąś informację od Was

 

Adrian

To nie jest żaden zabieg - tylko zamówienie z Kanady odpowiedniej dla klienta peruki i później przyklejenie jej plastrami do ogólnej na łyso głowy. Ot, zwykły system.

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za informację, udało mi się też znaleźć kilka opinii w internecie (nie wiem dlaczego jest ich tak mało), które potwierdzają to co piszesz.

 

Liczyłem na to, że faktycznie mają jakiś ciekawy system ale widzę, że to jedno i to samo gówno. Wizytę mam w środę, jak będę mieć luźny kalendarz to wpadnę a jak nie to zadzwonię i odwołam.

 

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...