free web hit counter Skocz do zawartości
lukas23

Spadek erekcji od fina.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
To roznie dziala w zwiazku tym to bym bardziej w psychice szukal przyczyn u mnie np. Po dut prawie 4 miesiace jest odwrotnie zaraz brom bede bral bo juz nie ogarniam tematu nigdy takiego libido i erekcji nie mialem jest mega mocniej niz zanim zaczalem kuracje chcial bym to ograniczyc nawet:/

 

W krótkim okresie tak bywa, że libido wręcz wzrasta, bo na finie wzrasta testosteron.

W okresie kilkuletnim jednak na pewno spada.

 

Natomiast co psychiki to łatwo to można potwierdzić/zaprzeczyć, odstawiając fina na kilka tygodni.

U mnie po odstawce fina wiedziałem na 100%, że to nie była jednak psychika, bo libido gwałtownie skoczyło do góry po jakichś 3 tygodniach. I to mimo, że się początkowo wydawało, że to stresy, że problemy w życiu, itp.

Tymczasem doświadczenie pokazało, że to fin je obniżał, ale tak jak pisałem, stało się to dopiero po kilku latach brania fina i stawało się to stopniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytułem wstępu biorę duta ponad 1,5 roku z fajką nie mam jakiś mega problemów ale nawet jak dojdzie do erekcji to czasami czuje, że nie jest ona pełna itp myślę, że wiecie o czym mówię. Próbowałem żeń szenia, cynku ... niby pomaga ale też nie wiem czy do końca. Pomyślałem, że jak bierze się duta by walczyć z łysieniem to czemu mam łykać cynk żeby fajka byla sprawniejsza ( ku.rwa w wieku 25 lat ) i przyszło mi do głowy że jak szedlem do liceum to chodziłem na siłkę i kupiłem kiedyś nitrobolon. Jest to azotan, wiec rozszerza płytki itp i pamietam, że od tego to fajka szala jak dzika zastanawiam się czy nie wypróbować tego teraz. Nie mowie zeby stosować dawek jak dla goscia ktory cwiczy, ale sprawdzic na sobie co i jak. Jedyne co mnie nie pokoi to e ma w sobie troche kreatyny ale jak biore duta to nie powinno to zrobic krzywdy tym bardziej ze w mniejszej ilosci. Podsylam link zebyscie mogli zobaczyc opis itp

 

http://allegro.pl/trec-nitrobolon-2-ii- ... 42114.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe. Ładowałem to kiedy dosyć dużo nie odnotowałem jakiś pozytywów jeśli chodzi o pałke. Co do kreatyny to nawet jak nie bierzesz duta to nie wydaje mi się by te dzienne dawki chyba 10g czy 5 miały jakiś wpływ na włosy znaczący.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytułem wstępu biorę duta ponad 1,5 roku z fajką nie mam jakiś mega problemów ale nawet jak dojdzie do erekcji to czasami czuje, że nie jest ona pełna itp myślę, że wiecie o czym mówię. Próbowałem żeń szenia, cynku ... niby pomaga ale też nie wiem czy do końca. Pomyślałem, że jak bierze się duta by walczyć z łysieniem to czemu mam łykać cynk żeby fajka byla sprawniejsza ( ku.rwa w wieku 25 lat )

 

Rownie dobrze moglbys zadac sobie pytanie odwrotne" w wieku 25 lat musze brac hormony obnizajace dht i libido f...c why?" . No niestety na dzien dzisiejszy tak wyglada walka z tym cholerstwem. Coz obniza dht i dobrze o to nam chodzi,ale dziala na libido i pałke wiec szuka sie czegos,zeby libido zwiekszyc i pałka byla twarda jak przed finem/dutem. Cynk nalezy stosowac w tym przypadku te 15-30mg i tyle stosuje a wraz z zenszeniem juz mozna spokojnie funkcjonowac. Jak dlugo stosowales taki zestaw i jakie dawki cynku oraz firma i dawka zenszenia ofc mowimy o koreanskim...?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem ich razem. Teraz biore tylko cynk Swansona 30mg. Wiem jak to wszystko działa, i właśnie szukam alternatyw, zeby było jak najlepiej. Nie mowie tez ze fajka to totalny kranik xd ale wiadomo ze chodzi o jak najlepszy efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cynk pomaga?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala dawki sildenafilu pomaga. 25 mg na noc i do poludnia , wady bol glowy


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co myślicie o buzdyganku ziemnym tzw tribulus terestris? Stosował ktoś?

 

 

a czy to nie podnosi tescia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...