free web hit counter Skocz do zawartości
Dawidek111

Zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem w jakiej zakładce powinienem utworzyć ten temat, więc tworze tutaj.Otóż mam problem z zakolami, mam 17 lat i jestem zwykłym chlopakiem z technikum.Zakola kompletnie mi nie pasują i chciałbym prosić was o pomoc aby wrócić do normalnego stanu przed zakolami.Podczas przeglądania internetu trafiłem na pomysł aby w miejscu zakoli użyć maszynki do golenia ale jest mało o tym w internecie ( raptem 2/3 strony i stosowali go kobiety).Dodam, że jestem chlopakiem, który sie stresuje z rzeczy bez większego znaczenia, i do tego 4 razy w tygodniu uprawiam work street, a podobno przez wysiłek fizyczny włosy się psują (chyba, że się mylę, nie czytałem na ten temat zbyt wiele).Proszę pomóżcie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podgalanie nic nie daje to mit zapewniam Cie po 2 sa leki ktore dzialaja i moga pomoc maja skutki uboczne musisz sam poczytac i zdecydowac w twoim wieku to polecam ru albo cb.


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skroty zwiazkow chemicznych blokujacych wypadanie wlosow stosowanych zewnetrznie.

RU-58841

CB-03-01


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...