free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Rogowacenie mieszkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam taki problem jak w temacie.

Znacie jakieś sposoby, żeby to zwalczyć? Mam ramiona i plecy tym pokryte

stosuje mocznik 15%, witm A w maści i tabletkach, do tego peeling i atrederm 0.5% , ale mimo, ze trwa to juz prawie 2 miesiace to gówno to daje. Gdyby chociaz zaczerwienienie zlikwidować.

Może są jakieś zabiegi na to? Macie jakąś wiedzę, bo w sieci ciężko znaleźć coś skutecznego


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam to gówno odkąd pamiętam. Mam pokryte te same miejsca co Ty. Powiem Ci, że przez tyle lat nie znalazłem na to lekarstwa. Krem z mocznikiem działa słabo, ostatnio jak stosowałem to miałem nawet wrażenie, że jest gorzej. Raz, dawno temu stosowałem jakieś 2 maści sterydowe na to i pomogły jak ręką odjął, skóra była czysta niestety tylko kilka dni. Potem wszystko wracało pomimo stosowania i nie chciało już zejść. Ja się poddałem bo już poprostu nie mam pomysłów. Co jeszcze pomaga? Opalanie, obojętne czy na słońcu czy na solarium. Opalisz się i tego nie widać.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...