free web hit counter Skocz do zawartości
Heymi

Dr Maral zaplanowane

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się w końcu na HT u Marala. Właśnie wymieniłem z nim maila i ogólnie jestem bardzo podbudowany.

Ocenił na podstawie tych zdjęć co wysłałem ze mam łysienie 2-3 stopnia od frontu natomiast na podstawie mojego donoru ocenił ze jestem bardzo dobrym kandydatem do HT gdyż mój donor wyglada bardzo dobrze i do tego jest mocno zagęszczony. Powiedział ze jedno HT wystarczy do pokrycia tej powierzchni ok 1500-3000 grafów.

Dlatego już nie pozostało nic innego jak czekać na zabieg i niech zacznie się odrastanie

Swoją drogą wybiera się ktoś przełom Maja/ Czerwca do niego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Powodzenia. Swoja drogą dość sporą rozbieżność w planowaniu ilości graftow masz bo 1500 a 3000 to mega różnica. Wrzuć jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety z dzisiaj bo mi się aparat zepsuł ale tj z ostatnich dwóch miechów gdzieś

20170307_094455_HDR.thumb.jpg.240b2da3a9801a6fa0c2a5540840938d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma. Widać jednak że łysienie bedzie postępować. Prawdopodobnie w przeciągu kilku lat czeka Cię kolejny zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy patrząc na ojca to mniej więcej do tej granicy mu wypadły no może ciut dalej. Z tym że ja już któryś miesiać biorę duta + mino i włosy przestały wypadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa, ale czytając ją raczej mocno naciągana, kierowcy jeżdzą superbami, a nie małymi samochodzikami i w salach zabieg przeprowadza się na stole, a nie krześle, rozmowa z Maralem raczej kompletne przeciwieństwo tego co tutaj opisane, oczywiście mówię o swoich doświadczeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias dokładnie dla mnie osobiście obsługa u Marala bardzo mi się podobała na razie chwalę obsługę bo na prawdę moim zdaniem nie ma na co narzekać co do odrostu jestem tydzień po zabiegu na to przyjedzie czas, ale ten "opis" naciągany. Dla kolegi z posta moim zdaniem Maral dobry wybór także nie ma się co martwić. Powodzenia z zabiegiem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór zawsze jest dobry wtedy kiedy przynosi efekty. Praktycznie wszystkie kliniki zagraniczne mają na tym forum swoich wielbicieli ale też i swoich "haterów". Najbardziej obiektywne są opinie ludzi którzy mają za sobą kilka HT i najlepiej żeby każdy był wykonywany w różnych klinikach... Nigdy nie jest powiedziane że przeszczep który komuś się udał np. w BHR nie udał by się np. u Marala. Z kolei Ci którzy narzekają na turków nie mają pewności że gdziekolwiek indziej by im wyszło. To w końcu dział medycyny, każdy organizm jest inny, każdy inaczej reaguje na różne bodźce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak doradziłes że w sumie to nic nie wiadomo. Jeśli Maral jest tani to przepaść między 1500 a 3000 może nie robi wielkiej różnicy. Ja będę robił w BHR i dla mnie 200-500robi dużą różnicę. Jedno potwierdzam zdrowie i wygląd to nie kupowanie frytek, za pierwszym razem wyszło mi dobrze i zamierzam powtórzyć w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego zmierzam. Wyszlo Ci dobrze w BHR za konkretną kasę i pojedziesz tam drugi raz bo jak to w terminologii sportowej sie mówi: wygranego składu się nie zmienia... Nie wiesz jednak i sie nie dowiesz czy za połowę tej kasy albo 1/3 gdzies indziej nie wyszlo by równie dobrze. Zresztą nie jestem gołosłowny bo sam 2 miesiące temu robiłem w BHR. Na razie efektów brak ale oczywiście to za wcześnie żeby cos osądzać ale wiem że jak będę zadowolony to pewnie do nich jeszcze pojadę a kasa nie ma takiego znaczenia... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://baldingblog.com/2017/03/23/dairy-patient-went-turkey-hair-transplant-surgery/

 

Dość ciekawa relacja z przeszczepu u Marala. Wrzucam tutaj, bo akurat na to wpadłem i mniej więcej pasuje tematycznie.

 

widzialem ta recenzje 1:1 juz rok temu na jakims innym forum


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...