free web hit counter Skocz do zawartości
Kamciu8

Zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat.Trafiłem na to forum zupełnie przypadkiem,a konto założyłem głównie w celu napisania tego postu.

Wcześniej nie zważałem na wygląd moich włosów,jestem nastolatkiem,ale niedawno zauważyłem że z linią włosów coś jest nie tak,chociaż stan ten utrzymuje się od już od paru lat i nie wiem czy nie jest to spowodone po części układem włosów.Chciałbym się doradzić was co robić i zadać kilka pytań,bo jestem w tej kwestii całkowicie zielony.Czy wizyta u dermatologa ma sens ? Czy da się sprawdzić poziom DHT które podobno odpowiada za łysienie i jak ? Jakie stosować środki przeciw łysieniu i czy powodują one skutki uboczne ? Ostatnio cały czas zaprzątam sobie tym głowe i jestem mocno przęjety tą sytuacją.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw foty najlepiej, to Ci powiemy. Dermatolog to loteria. Jeden powie, ze łysiejesz i nic sie nie da z tym zrobić, drugi przepisze loxon 5% i może jakiś cynk, a trzeci coś napomknie o propecji za 200zł. Badania zrobić się da, ale poziom DHT sprawdza się dopiero przed kuracją i po x czasie stosowania, czy finasteryd działa z zbija % DHT z organizmu. Oczywiście badanie takie raczej wykonuje się gdy łysienie androgenowe już zostało stwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo dobre wlosy i porzadna linie. Najwyzej bierz jakies witaminy i obserwuj sytuacje- nie bardzo widze tu jakies lysienie, ale skoro cos czujesz to dmuchaj na zimne i kontroluj co jakis czas zdjeciami.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czym sa zakola jak nie lysieniem??

 

Nie widze tu lysienia badz w Twoim jezyku zakoli.

Jednak tak jak napisalem wczesniej, na spokojnie kontroluj, rob sobie zdjecia co 3 miesiace w podobnym oswietleniu i bedzie ok.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nic nie widzę, tak jak Angel napisał, kontroluj siebie zdjęciami, jak będzie na przestrzeni czasu coś się dziać to zacznij działać.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja.Chce dbać o włosy i utrzymać obecny stan,tylko nie wiem właściwe co robić i od czego zacząć.Przypominam,że mam 19 lat więc wolałbym bez ingerencji jakiejś chemii (chyba,że będę miał gwarancje braku skutków ubocznych).Polećcie prosze jakiś dobry szampon,wcierki do skóry/olejek/odżywke,cokolwiek.Cena nie gra roli.I co z tym myciem włosów ? Bo raz słysze,że powinno się myć codziennie,a raz że co drugi dzień.Chce zacząć działać jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie coś w rossmanie co ma dużo biotyny pełno tam tego masz skóra, włosy i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szampon dużej roli w łysieniu nie gra, używaj czegoś po czym najlepiej wyglądają i układają się Twoje włosy. Kolega pisał o biotynie, ale mu chodziło raczej o tabletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stosowania Loxonu przydałby się bloker czyli fin a skoro Ty nie chcesz tego łykać to loxon też póki co sobie odpuść. Masz bardzo dobry stan, dorzuć tylko jakieś witaminki i kontroluj sobie co się dzieje i tyle póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz chemii kup sobie jakiś naturalny ziołowy szampon, a biotyna to oczywiście w tabletkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zle sie wyrazilem.Chce miec gwarancje ze nic mi nie zaszkodzi,tylko zyskam.Brak efektow ubocznych,mozliwosc odstawienia kiedy chce i.t.d Jest taki środek ? Tak w ogole przeczytalem sporo pozytywnych opini nt jantara,wiec poleciałem do rossmana i sobie go kupiłem,jednak nie zwróciłem uwagi na to,ze na okladce pisze ze do wlosow zniszczonych xd I co teraz.Moge go bez obaw uzyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce miec gwarancje ze nic mi nie zaszkodzi,tylko zyskam.

No teraz to żeś kolego poleciał. Każdy by tak chciał. Zobacz na jakiej ja jestem kuracji a efektów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche zle sie wyrazilem.Chce miec gwarancje ze nic mi nie zaszkodzi,tylko zyskam.Brak efektow ubocznych,mozliwosc odstawienia kiedy chce i.t.d Jest taki środek ? Tak w ogole przeczytalem sporo pozytywnych opini nt jantara,wiec poleciałem do rossmana i sobie go kupiłem,jednak nie zwróciłem uwagi na to,ze na okladce pisze ze do wlosow zniszczonych xd I co teraz.Moge go bez obaw uzyc ?

 

I jeszcze obiad ma robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie licze na odrosty.Chce tylko utrzymać stan,więc się pytam was-bardziej doświadczonych chłopaków,bo nie jestem obeznany w tej kwesti.Po prostu uj mnie strzela jak mijam gości z idealnymi liniami po szkole.Dlatego chce zacząć zwalczać to świństwo jak najszybciej i nie dać się mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od założenia tego tematu minęły prawie trzy miesiące.Od tego czasu nie byłoby dnia w którym nie myślałbym o włosach,codziennie przeczesuje się w lustrze i tak dalej.Powoli dostaję na łeb.Od jakiegoś miesiąca codziennie łykam po jednej tabletce z biotyną + regularnie jem orzechy włoskie i staram się ogólnie zdrowo prowadzić,no efekty rzeczywiście jakieś tam są.Włosy wydają się być jeszcze gęstsze i szybciej odrastają,ale wiadomo że w miejscach w gdzie ich nie ma,magicznie nie urosną.Dostałem obsesji na tym punkcie ,dlatego coraz bardziej zastanawiam się nad jakimś HT.Miałby być to kosmetyczny zabieg,troche zachcianka.Tymbardziej,że pisaliście mi że nie widzicie żadnego łysienia,fryzjerka mówi że mam dobre włosy,stan na głowie utrzymuję się od paru lat,no i przede wszystkim wydaję mi się,że mam niski poziom DHT(zarost jest tak mały,że jeszcze nigdy nie musiałem się golić).Chciałbym robić sobie ulubioną fryzure,zaczesywać w tył,a z moją linią średnio to wygląda.Zabieg chciałbym zrobić za jakieś 2 lata,czyli w wieku 21 latI(jeśli nic się nie zmieni) i miałby być to jak już pisałem wcześniej-niewielki zabieg tak,żeby troszkę obniżyć linie.Nie chce,żeby była idealna,równiutka jak od linijki bo wyglądałoby to nienaturalnie w przyszłości,jakbym się postarzał.Wiem,że łysienie może postępować i bla bla,ale i tak chciałbym spróbować,stosowałbym jakąś kuracje i jestem pewien,że u mnie nie przebiegałoby agresywnie,a w razie czego powtórzyłbym.Są jakieś kliniki które robią naprawde małe ilości graftów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że łysienie może postępować i bla bla,ale i tak chciałbym spróbować,stosowałbym jakąś kuracje i jestem pewien,że u mnie nie przebiegałoby agresywnie,a w razie czego powtórzyłbym.
To próbuj LOL, tematów na forum fchuj, ino kawę zrobić i czytać all day, każdy znajdzie coś dla siebie. A jak będzie przebiegać to nigdy nie wiesz, trzeba obserwować i działać jak będzie konieczność (subiektywny odczucie).

 

Są jakieś kliniki które robią naprawde małe ilości graftów ?
-->też forum (polecam wyszukiwarkę lub tematy z przeszczepami, nie dziękuj ), tutaj jest wszystko.

 

Off

Boże, dlaczego mnie każesz takimi postami! Co ja zrobiłem temu światu...?


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego... nie rób HT. Moim zdaniem absolutnie nie ma u Ciebie takiej konieczności.

Absolutnie też nie masz co popadać w obsesję, masz świetną linię. Też bym chciał tak łysieć )) jak ktoś napisał wcześniej - kup sobie jakieś wcierki, jedz witaminy, dalej zdrowo się odżywiaj i nie przejmuj tym za bardzo. Tylko proszę - nie pakuj jeszcze w siebie chemii, unikaj tego tak długo jak tylko się da. Pozdrowienia trzymaj sie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...