free web hit counter Skocz do zawartości
marekx25

Łysiejacy 22latek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata i od 3 lat łysieje .Przez ten cały okres bałem sie fina i stosowałem wszystkiego co popadło od samego minoxa poprzez witaminki i palme. Ale nadzszedl czas że zacząłem zastanawiac sie nad finem. I mam do was drodzy forumowicze pytanie . Wiem po finie jedni bardziej odczuwają uboki inni mniej . Chcialbym się dowiedziec czy osoby w podobnym wieku do mojego mocno łapią uboki i czy da rade je przebolec i po jak długim czasie od ostawienia by ustępily?Slyszalem tez o przypadkach impotencji , nie.wiem czy to mit czy nie . Znacie takie przypadki ? Z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to będzie jak wstawisz fotę aby określić obszar na jakim łysiejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem rok temu przez tydzień fina 1mg w wieku 21 lat, więc mogę opisać jeśli cię to interesuje. Rzuciłem z powodu nasilającego się mocnego bólu kulek i prostaty. To co zdążyłem zauważyć poza tym to o wiele mniej i bardziej rozwodniona sperma, kompletnie przestała mnie swędzieć głowa, przetłuszczanie skóry głowy zmniejszyło się o jakieś 80% i zrobiłem się jakiś spokojniejszy (fajne uczucie ). Po odstawieniu wszystko wróciło do normy w ciągu kilku dni. Z własnej perspektywy powiem ci, że warto spróbować najwyżej odstawisz jak coś będzie nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już lepiej wskoczyć na duta i brać go raz na 3 dni uboki napewno będą dużo mniejsze, a możliwe, że wcale tylko trzeba go brać minimum te pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dut nie jest mocniejszy ? Może się spytam dermatolog o niego . Wizytę mam w następnym tygodniu.Boję się brać , bo nie wiem jak to będzie z dziewczyną . Czy dużo się zmieni przy zbliżeniu i stosunku. :C Leitro87 stosujesz coś teraz , czy zrezygnowałeś ? Jeszcze się chciałem spytać czy jeżeli jest to lek hormonalny to nie wpłynie na rozwój raka ? Ponieważ mam w rodzinie osoby które go doświadczyły , mama i babcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz miał duże uboki to odstawisz proste ja używałem duta przez 1,5 roku codziennie i na początku bolały mnie lekko jądra, a po roku nie było żadnych uboków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...