free web hit counter Skocz do zawartości
rzoohfa

Gino i co z tym zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, mam do Was pytanie. Wczoraj zauważyłem, że obustronnie wyskoczyło mi delikatne gino.

Obecnie od ponad roku biorę avodart raz na 3 dni, wcześniej fin i przez chwile ru.

 

Co byście Panowie zrobili w takiej sytuacji ? Generalnie nie jest to jakoś widoczne, ale już sama świadomość że tak zjebany skutek uboczny wystąpił jest słaba + może się przecież pogorszyć w każdym momencie. Dotychczasowy czas brania nie ma żadnego znaczenia?

 

Jakieś rady - odstawic ? Jest w ogóle możliwość, żeby samoczynnie się to cofnęło ?

 

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Twoja decyzja, ja tego nie widziałem. Jak się będzie powiększać to nie masz wyjścia jak odstawić.

 

Usunąć zarówno gino jak i lipo (tkanka tłuszczowa) można chirurgicznie. Ale jeśli przyczyna nie ustąpi (w twoim przypadku zmieniona gospodarka hormonalna przez Avodart), to gino lub lipo może wystąpić ponownie nawet po chirurgicznym usunięciu.

 

Z drugiej strony jeśli odstawisz i jeśli to tylko lipo a nie gino (bo tak jak pisałem nie widziałem), to raczej się cofnie samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dotykasz sutka to jaki jest guzkowaty czy nie ? założe się że na ducie spasłeś się i masz lipo jak tak to siłownia i bieganie i mniej żreć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

badanie estro + prolaktyna potem działać dalej, albo chemią wyrównać a jak już jest guzek to tylko zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Generalnie żadnych guzków nie ma, tylko cycki się trochę otluszczyly. Prawda jest ze od jakiegoś czasu przez prace mój wysiłek fizyczny jest prawie zerowy, wcześniej dużo śmiałem na silke itd.

 

Czy jeśli ogarnąłbym wysiłek fizyczny na jakimś przyzwoitym poziomie to jest szansa na polepszenie sytauacji bez zaprzestania (zupełnego) brania avodartu ? Oczywiście pod warunkiem ze nie będzie się pogarszać samo z siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wróć na siłkę i bieganie, wiem po sobie też miałem otłuszczone suty, od dwóch miechów drążek ,pompki i bieganie i widać różnicę mocno, jestem na finie dwa lata już

 

-- 03 maja 2017, 21:18 --

 

te leki sprzyjają tyciu więc trzeba na siebie bardziej uważać, niż jak byś ich nie stosował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez w pewnym momencie jak nie cwiczylem przez miesiac zauwazylem "pogorszenie" tak jakby i wydawalo mi sie, ze gino sie robi. Wrocilem na silke, basen, tenis i zupelnie inaczej sie czlowiek czuje, nie widac tam nic a tez nie mysli sie o tym, bo robi sie wiele w kierunku gdzie dut moze szybko pokazac swoje (nabranie dodatkowych kilogramow).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic tylko ruszyć dupsko w miarę możliwości, jak minie sesja to narzucam znowu porządny reżim treningowy.

 

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...