free web hit counter Skocz do zawartości
centurion

37 lat, NW3, FUE. Dr. Erkan Demirsoy,Dr. Resul Yaman. Inni?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Forum czytuję już ładnych kilka lat (z większymi lub mniejszymi przerwami).

Mam blisko 37 lat i oczywiście podobny problem jak wszyscy tutaj – włosy.

Świetnie, że są takie miejsca w sieci jak to, gdzie można zdobyć naprawdę dużo informacji, a przede wszystkim żywych przykładów i efektów różnych sposobów walki z tą wyjątkowo niemiłą chorobą. Dzięki, że budujecie tą społeczność!

 

Kilka słów o sobie:

Właśnie dojrzałem do decyzji o przeszczepie.

 

Wydaję mi się, że ze względu na wiek i stopień łysienia (NW3) jestem niezłym kandydatem do tego zabiegu. Już od dziecka miałem wysokie czoło, zakola zaczęły się tworzyć od ok 17 roku życia.

Na koronie i ogólnie górze głowy nie zaobserwowałem wzmożonego wypadania włosów. Chociaż gęstość na pewno nie jest już taka sama jak 20 lat temu (ale to chyba zupełnie normalne).

 

 

Studiując to forum oraz kilka zagranicznych wytypowałem kilku lekarzy, nad którymi się mocno zastanawiam. Zależy mi na jakości czyli efekcie końcowym. Jeszcze nie dawno byłem przekonany, że jeśli się kiedyś na to zdecyduję, to tylko na którąś z najbardziej znanych klinik europejskich, np. BHR czy HDC.

 

Zagłębiłem się jednak mocno w temat no i oczywiście odkryłem Turcję

Jeszcze niedawno naprawdę nie miałem pojęcia, że jest tam aż tyle (chyba ponad 500) klinik!

I te ceny...

 

W moim przypadku potrzeba ok 3000-3500 graftów, Jakość jest priorytetem ale okazuje się, że mimo dużo niższej ceny, wielu Tureckich lekarzy ma bardzo dobre efekty. Obserwując wiele tych dobrych efektów i dodając do tego +- 7000 Euro różnicy w cenie – daje to do myślenia.

 

Jeśli chodzi o Turcję to wstępnie jak na razie wytypowałem tych lekarzy:

Dr. Resul Yaman

DR. Erkan Demirsoy

 

Dr Demirsoy jest bardziej znany, a na pewno bardziej znany w Polsce. Na forum jest kilka relacji z zabiegów i zdaje się wszyscy są tu zadowoleni?

 

Obaj lekarze są członkami ISHRS 

A dodatkowo Dr Resul Yaman jest rekomendowany przez hairtransplantnetwork.com.

Co ciekawe, tą rekomendację ma tylko 2 Tureckich lekarzy: Dr Resul Yaman i Dr. Koray Erdogan.

https://www.hairtransplantnetwork.com/C ... r=HTN-Drop

 

Druga ciekawostka odnośnie Dr Yamana to fakt, że on sam miał robiony przeszczep włosów. Od tego zaczęło się jego zainteresowanie tym tematem. Na tym poziomie profesjonalizmu to może jest to drobiazg, ale ktoś kto miał ten sam problem dobrze wie co to oznacza dla pacjenta i czego on oczekuje.

 

Obaj lekarze wykonują ekstrakcję graftów techniką mechaniczną i robią jednego pacjenta dziennie. (Maksymalnie dwóch jeśli przypadki są mniej skomplikowane)

Obaj też sami przygotowują otwory do wprowadzania graftów.

 

 

 

Przypadki, którymi obaj lekarze się chwalą są moim zdaniem imponujące:

 

http://www.hairtransplants-armamed.com/ ... raphs.aspx

http://www.resulyaman.com/Before-After

 

Obaj mają też sporo pozytywnych relacji od pacjentów na zagranicznych forach.

 

 

Cena u Dr. Demirsoy to 1,25 E / graft (dodatkowo 280 E hotel i przejazdy)

 

Cena u Dr Yaman to 1 E / graft (w cenie tej jest już hotel i przejazdy ).

 

 

No i mam nie lada dylemat! Kogo wybrać? A może zupełnie kogoś innego?

 

Wielu z Was ma już za sobą HT i macie duże doświadczenie w tym temacie.

Bardzo proszę i będę wdzięczny za rady i wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem robiony zabieg u demirsoy'a - jeżeli będziesz potrzebował jakichś informacji, to śmiało

 

Co do hotelu i przejazdów, to ten pakiet nie jest obowiązkowy i możesz spokojnie zorganizować sobie tańszy hotel, a po mieście poruszać się komunikacją miejską(w stambule nie ma z tym problemów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...