free web hit counter Skocz do zawartości
enigma

Zamówienie Grupowe CB-03-01 27.05.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Kupiłem mało CB od jednej osoby z forum i niedługo mi się skończy.

 

Do forum "zamówienia grupowe" też nie mam dostępu.

Nie masz uprawnień do czytania tematów na tym forum.

 

 

Także chciałbym zamówić 10g jak będzie jakieś zamówienie robione (albo jak jest teraz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest robione jakies zamowienie grupowe to dajemy o tym znac na forum glownym i wszyscy maja do niego dostep. Natomiast jezeli tam juz jest zakonczone to znaczy,ze zostalo zamkniete i przeniesione do czesci prywatnej wraz z osobami bioracymi udzial...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jest robione jakies zamowienie grupowe to dajemy o tym znac na forum glownym i wszyscy maja do niego dostep. Natomiast jezeli tam juz jest zakonczone to znaczy,ze zostalo zamkniete i przeniesione do czesci prywatnej wraz z osobami bioracymi udzial...

 

Dzięki za odp @AngelOnTheEarth

 

Rozumiem,

w takim razie jak będzie jakieś zamówienie robione to chciałbym o info. Ew. można otworzyć nowe zamówienie.

Łapię się - 10g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki badan powinny byc pod koniec tego tygodnia. Jezeli okaze sie tak jak pisali czyli CB z czystoscia min 99% to bedziemy myslec co dalej


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tak czuję, że będzie 98,99.

Przykro mi Angel, nie chciałem Cię dołować, ale z zasady jestem szczery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby sie pochwalić, kilka dni temu policja mi przywiozła do domu biały proszek


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypadałoby sie pochwalić, kilka dni temu policja mi przywiozła do domu biały proszek

 

WOW ...

I jak sie skonczyla ta historia?

Pytam poniewaz chcialbym zamowic nastepnym razem ale bez kuriera z kogutem na dachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypadałoby sie pochwalić, kilka dni temu policja mi przywiozła do domu biały proszek

 

WOW ...

I jak sie skonczyla ta historia?

Pytam poniewaz chcialbym zamowic nastepnym razem ale bez kuriera z kogutem na dachu

 

Jak chcesz przeżyć podobną przygode co ja, to idz pod komisariat ze swoim CB, pomachaj nim przed jakimś Policjantem. Za taki akt odwagi dostaniesz min 1 dzien darmowego noclegu z kolacją bez nożyka i sznurówek, oprócz tego chlopaki wezma twoje CB, na szybke darmowe badanie Lab trwające tylko pol roku:) Polecam, jest potem co opowiadać znajomym;)


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...