free web hit counter Skocz do zawartości
Heymi

Turcja Maral 2400 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko właśnie w nocy wróciłem z Istambułu i może napiszę kilka słów jak cały wyjazd przebiegał

Wyleciałem sobie we wtorek do turcji na lotnisku trochę nie ogarnąłem tych kontroli wszystkich no ale jakoś się udało i przy wyjściu czekał kierowca z kartką. Ja za bardzo po angielsku nie mówię dlatego podróż do hotelu trochę w milczeniu minęła no ale ja tak nawet wolę niż produkować się. Podjechaliśmy pod hotel który w takiej troche slumsowej dzielnicy w mojej opini wszędzie jakieś stare budynki a tu taki naprawdę w porządku hotel. Umówiłem się z kierowcą na rano, powiedział o której sniadanie itp i poszedłem do pokoju. Ten ziomeczek trochę liczył na napiweczek za zaniesiebie walizki no ale kartą mu nie zapłace ^^ więc trochę posmutniał po. Rano przyjechał kierowca ok 9 już inny niż wczoraj zawiózł mnie do kliniki z innym typkiem która jest w miare blisko od hotelu. Tam wszystko opłacilismy spotkalismy się z Maralem który opowiedział jak to widzi itp narysował linie wszystko pokazał powiedział dlaczego tak widzi no i potem to się bardzo szybko potoczyło nawet nie miałem czasu na zawahanie się bo już znalazłem się w drugim pomieszczeniu gdzie ogolili mi glowę Ogólnie przy mnie przez zabieg przewinęły się 4 babeczki które mi coś robiłi pierwsza pomijajac fakt ze byla mega ładna porobiła mi znieczulenia które muszę przyznać były mega nieprzyjemne nawet łezka się zakręciła z bólu. Ogólnie jeśli ktoś myśli że ten zabieg należy do przyjemnych to jest w błedzie. Od razu każdemu polecam się wyluzuwać w kazdy mozliwy sposób bo ja byłem tak spięty że trochę nawet miałem problemy z oddychaniem. Ale potem się uspokoiło. No ale wracając , juz pomijajac ze tam na próbe mi wzieli kilka grfatów to zaczął się zabieg. Jedna kobieta robiła mi znieczulenia inna potem robiła te nakłócia a dwie wykładały i wkładały grafty ogólnie to juz zapomniałem w jakiej to kolejnosci było bo za bardzo pospinany byłem ;p

Po nakłóciach była przerwa na obiad średni bo sredni ale nie miałem i tak aptetytu.

Zabieg trwał gdzies z 5h tak mi się wydaje mniej wiecej. Ale uczucie po zabiegu nie było najlepsze to znieczulenie działa tak jakbym miał beton wlany pod skóre..

Po dotarciu do hotelu nie czułem się dobrze zamówiłem tylko obiad to pokoju wziałem tabsy i poszedłem do łózka ale nie zasnąłem cała noc bo zwyczajnie się bałem ze coś zruszę a pierwsza noc ponoć najgorsza.

Nastepnego dnia pojechalismy do kliniki zdjęli nam opatrunki i dali dalsze instrukcje na cały okres odrostu

Ogolnie mam pozytywne wrażenie dla tych którzy się boją jezyka to nie ma problemu naprawde wystarczaja podstawy podstaw , ludzie bardzo mili i uprzejmi odpowiadali na kazde pytania także nie ma się czego obawiać

Wiecej zdjęc wrzuce jak mi wysle maral mam tylko te po zabiegu

 

-- 02 cze 2017, 12:14 --

 

IMG_20170531_154433929.thumb.jpg.a12a754cada0a3fae2f98b3344b31980.jpg

Snapchat-6327210280276070810.thumb.jpg.f3f1859893d150b3e335ec7f878abc06.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory obszar jak na 2400 graftów. Chyba że sadzili między włosy które jeszcze są w miarę mocne i zabieg polegał na dogęszczeniu. Masz może jakieś zdjęcia z przed zabiegu??

Tak czy inaczej życzę powodzenia i zadowolenia z odrostów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ja miałem trochę włosów z przodu , jak wysle mi zdjęcia to dołącze tutaj bo robił mi przed zabiegiem a ja zapomniałem chyba ze jakieś starsze moge dodać

unnamed.thumb.jpg.fc2eb44ba238cb4a02fdef1cd6e889f6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak wysoko pobierali Ci grafty? Przeciez to jest na granicy nw 6. Sa pewni, ze tam nie bedzie lysienia??

Stosujesz jakas kuracje ?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sa pewni, ze tam nie bedzie lysienia??

 

Nawet jeśli są pewni, to i tak jest wróżenie z fusów i nic nie znaczące obietnice. Przecież nie pójdziesz do żadnej kliniki z reklamacją po np 10 latach.

Natomiast widać tu głównie łysienie na przodzie, stąd w dającej przewidzieć przyszłości nie zapowiada się żeby te włosy miały wypaść.

 

PS. Nawet jeśli pobierasz poniżej NW7 to i tak nie masz gwarancji, że część włosów nie będzie podlegała miniaturyzacji. Życie dowodzi, że wianuszek też się trochę potrafi przerzedzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego skoro sie wrozy z fusow to w tej dziedzinie lepiej tego nie robic. Teraz ma z tylu wlosy nie oznacza, ze za 5 lat je wciaz bedzie mial (bez kuracji, zakladajac, ze zadnej nie stosuje). Lepiej pobierac z donoru gdzie w 90% przypadkow facetow jest stabilny(przerzedzi sie kazdy z wiekiem , ale to dopiero pewnie jak bedzie duzo starszy). Natomiast takie pobieranie z tej granicy to jak dla mnie jest strasznie nieodpowiedzialne i nieprzemyslane. 1 raz chyba widze, zeby tak wysoko pobierali...

 

Aha tak jeszcze napisze tu u niego w temacie jako ciekawostke. Zakladajac , ze ktos robi ht i bierze fina/duta cale zycie, ktory utrzymuje stan wlosow na calosci latami. Mam rozumiec, ze wtedy donor i wlosy przeszczepione nie przerzedza sie nawet z wiekiem, bo wciaz blokujemy dht ??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lepiej pobierac z donoru gdzie w 90% przypadkow facetow jest stabilny(przerzedzi sie kazdy z wiekiem , ale to dopiero pewnie jak bedzie duzo starszy).

 

Lepiej / nie lepiej. Skąd możesz wiedzieć jak będziesz wyglądał w wieku np 60 i więcej lat? Jakie będą twoje włosy ? Jaka będzie ich gęstość, jakość, rozłożenie łysienia ?

W tym sensie można powiedzieć, że prawie każdy przeszczep jest bez sensu. Bo niby coś robisz, a długoterminowo to się może okazać jak kulą w płot.

 

Ale wiesz jak to mówią. W dłuższej perspektywie wszyscy będziemy martwi. W krótszej zaś nasz wygląd na pewno znacząco pogorszy się w pewnym wieku i nic tego nie zmieni ani temu nie zapobiegnie.

 

To zawsze jest w pewnym sensie gra na zwłokę. Oczywiście każdy chce rozegrać to jak najmądrzej (wg swego mniemania), ale zasada pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja wam powiem ze nie wiem dlaczego tak mi robili no ale tak zrobili . Ja mam łysienie po ojcu bo na tym jednym zdj z wlosami tam gdzie widać przejasnienie on prawie wgl nie ma wlosów ale dalej niż ta granica mu nie poszło także może nie będzie tak źle.

Co do kuracji to stosuje już Dutasteryd chyba z poł roku do tego minoxidil teraz chce jeszcze po HT wleciec na jakieś cynki witaminy itp tylko mam jedno pytanie ?

Kiedy po HT zaczeliscie znów stosować Mino ?? bo narazie boje się tam dotykać nawet.

A co do przyszłosci niewiadomo czy dożyje nawet starości u mnie jest takie powietrze ze statystycznie w co drugiej rodzinie ktoś choruje na raka i inne nowotwory.

Także chce się cieszyć wlosami póki jestem w miare młody a kiedyś w przyszłosci jak już będę miał rodzinę pewnie nie będzie mi tak na tym zależało jak teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie masz duze prawdopodobienstwo , ze tez reszta Ci pozostanie. Poza tym stosujesz duta i minox na obszar gdzie juz duzo latwiej jest wlosy utrzymac, wiec powinno byc dobrze latami.

To, ze ktos umiera nie mozesz myslec, ze Ty tez nie dozyjesz starosci. Trzeba zyc i cieszyc sie kazdym dniem i miec swiadomosc, ze moze byc kolejnych 50-70 lat.

Jezeli bedziesz mial rodzine wlosy beda wazne dla Ciebie. Moze nie tak mocno jak teraz, ale wciaz beda i po to sie robi ht, zeby dobrze wygladac, byla pewnosc siebie i porzadne samopoczucie a chce sie wygladac dobrze cale zycie- rodzina nie oznacza, ze mozemy wygladac jak dziad gruby, lysy , bo mamy rodzine. To tak faceci mysla i robia a pozniej dziwic sie, ze tyle rozwodow, bo facet juz o siebie nie dba, bo niby zdobyl kobite i ona bedzie z nim byle byc badz z powodu dziecka.

Trzeba bylo zapytac lekarza kiedy mozesz stosowac po ht minox. Kraza rozne opinie. Tak w ogole przed ht na ile kazal Ci minoxa nie stosowac/odstawic?Jak dlugo go stosowales(tak samo jak duta pol roku?) i czy zauwazyles jakies pogorszenie od momentu odstawienia do ht?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400 graftów a obszar wygląda na dwa razy większy niż mój :o

Albo masz mała główkę albo ja mam ogromną banię - wybieraj


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? to zdj tak zrobione jest ;p bo na zywo to mam sam przód nie mam linijki zeby Ci zmierzyć ile cm od poczatku mam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a jak ta płatność tam wygląda? Lecisz z 2100 euro w kieszeni? Bo to mnie trochę przeraża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja leciałem ale z tego co pamietam mieli chyba terminal na karty także możesz zapytać czy się da tak zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, a jak ta płatność tam wygląda? Lecisz z 2100 euro w kieszeni?

 

To raptem 4 baknoty po 500€.

 

Bo to mnie trochę przeraża

 

Nie tylko Ciebie. Pamiętaj o aktualizacji wikipedii na której piszą:

 

Pojawiają się postulaty dotyczące wycofania z obiegu nominału 500 € z uwagi na fakt, iż nominał ten jest wykorzystywany najczęściej przez zorganizowane grupy przestępcze, zajmujące się handlem narkotykami, bronią...

 

i łysych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Ja miałem 600 euro po 100 a resztę 50-20 i 10 bo mi tak w kantorze dali;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To raptem 4 baknoty po 500€.

 

 

Jak dadzą w takich banknotach to luz, ale jak dadzą po 100 to już nie jest różowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już gdzieś pojawiało się to pytanie, ale jako że byłes niedawno to będzie najbardziej aktualne - jak jest z wlotem do turcji? Jest wiza i wlepiają na lotnisku, czy trzeba coś załatwiać wcześniej? Na stronie MSZ jest napisane, że po prostu przy wlocie dają te wklejki, ale wolałbym info z pierwszej ręki, żeby się upewnić

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizę możesz kupić online, albo na lotnisku przed kontrolą paszportową - 25EUR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...