free web hit counter Skocz do zawartości
Gość RonPaul

Problem z prostatą w młodym wieku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam,

 

 

Od dłuższego czasu borykam się z nieprzyjemnym problemem . Powiem wprost - pojawiły się u mnie problemy z erekcją . Wydaję mi się , że jest to spowodowane czynnikami organicznymi .

 

 

Podczas masturbacji dochodzi u mnie do samoistnego zaciskania mięśni kegla /odbytu (czegoś tam w środku) . Dochodzi do tego problem z "dojściem" . Nie czuję żadnej przyjemności aż do chwili ejakulacji . Nie mam innych książkowych objawów jak częsta potrzeba oddawaniu moczu , zwężenie strumienia , itp .

 

 

 

Zacząłem stosować prostatan z olimpu przez 7 dni 2x dziennie po 160mg i problem od razu ustąpił , jednak po jego odstawieniu kłopot powrócił . Po 7 dniach stosowania sawa zrobiłem sobie badanie PSA i wynik wyszedł dobry - 0,77 . Jestem sceptycznie nastawiony do tego wyniku - zastanawiam się czy nie mógł zostać "zatuszowany" przez palmę sabałową .

 

Pojawił się jeszcze u mnie problem z oddawaniem stolca jak nigdy - oddaje go w "kawałkach" przy znacznie większym wysiłku .

 

Nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie , ale rok temu intensywnie ćwiczyłem mięśnie kegla .

 

Obecnie mam 22 lata . W młodości ( w wieku 18 lat) nie mając żadnego pojęcia o suplementach zacząłem łykać kreatynę . Zjadłem jej około 1,5kg w ciągu jednego roku nie robiąc żadnej przerwy . Oczywiście nie przytyłem nawet 1 kg - nie brałem żadnych osłonek itp .

 

 

 

Ktoś zorientowany może mi podpowiedzieć czy mogłem sobie rozwalić prostatę ?

 

 

Wyniki badań morfologi są bardzo dobre , PSA 0,77 , wolny TESTOSTERON 7,15 (wysoki , ale w normie) ,mocz / cholesterol /cukier w porządku .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno to nie jest sprawa kreatyny,poza tym nie wiem czemu miał bys po niej przytyc ,jak chcesz nabrać troche kilogramów to mega mass robisz sobie "drinki".Idz do lekarza,bo w tym wieku takie problemu to wspólczuje,nie ma na co czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do lekarza na pewno pójdę . Mam już umówiona wizytę , ale dopiero w przyszłym tygodniu . Zastanawiam się czy powinienem jeszcze przed tą wizytą jakieś dodatkowe badania zrobić . Jak myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza. Poza tym spróbuj psychicznie się wyluzować z myśleniem o tym, bo może w tym tkwi problem. Jeżeli często o czym myślisz, to tak jakby wmawiasz to sobie i własnemu organizmowi. Oczywiście to tylko jedna z opcji. Współczuję Ci, bo problem jest nie fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Byłem u lekarza . Zrobił mi USG oraz badanie per rectum . Diagnoza : zapalenie gruczołu krokowego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...