free web hit counter Skocz do zawartości
seba113366

Fin przestał działać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie. Stosuje Fina 9 miesięcy od około 1/2 miesięcy włosy zaczęły wypadać tak jak przed rozpoczęciem kuracji. Przez długi czas włosy nie wypadały w ogóle, stan ich się bardzo bardzo poprawił można powiedzieć że włosy wyglądały jak kilka dobrych lat wcześniej. Teraz tak jakby Fin przestał działać. Włosy się robią coraz rzadsze i cieńsze. Jest możliwe ze Fin tak nagle przestał działać ? Moja kuracja to Fin 1mg 1x dziennie minox 5% raz dziennie nizoral 3x w tyg bio silica Max Olimpu wcześniej jeszcze był biotebal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, włosy wypadać ci będą bo naturalnie wypadają cyklami patrz na łeb czy ci się nie przerzedzają a nie ile ci ich wypada, jeśli są to długie grube barwne włosy to nie masz czym się martwić bo to naturalny cykl gorzej jak będą krótkie i barwa mdła bo znaczy że minaturyzacja postępuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, włosy wypadać ci będą bo naturalnie wypadają cyklami patrz na łeb czy ci się nie przerzedzają a nie ile ci ich wypada, jeśli są to długie grube barwne włosy to nie masz czym się martwić bo to naturalny cykl gorzej jak będą krótkie i barwa mdła bo znaczy że minaturyzacja postępuje

Jeśli chodzi o łeb to wydaje się że zakola się odrobine powiększyły. Na początku wypadały włosy cienkie i krótkie teraz zdecydowanie długie i grube. Tylko trwa to już około 2 miesiące i ilość wypadających włosów się cały czas powiększa. Przez dobre 6,7 miesięcy włosy nie wypadały w ogóle dosłownie max 10 włosów dziennie. Teraz 10 wypada przy dwóch pociągnięciami ręki przez włosy. Znowu zaczynam o tym myśleć 24h na dobę to jest najgorsze. Zastanawiam się żeby nie zmienić Fina na duta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o łeb to wydaje się że zakola się odrobine powiększyły. Na początku wypadały włosy cienkie i krótkie teraz zdecydowanie długie i grube. Tylko trwa to już około 2 miesiące i ilość wypadających włosów się cały czas powiększa. Przez dobre 6,7 miesięcy włosy nie wypadały w ogóle dosłownie max 10 włosów dziennie. Teraz 10 wypada przy dwóch pociągnięciami ręki przez włosy. Znowu zaczynam o tym myśleć 24h na dobę to jest najgorsze. Zastanawiam się żeby nie zmienić Fina na duta.

 

Mam dokladnie taka sytuacje jak Ty (kuracja od roku, dobre rezultaty, ostatnio lekkie pogorszenie) mysle, ze to po prostu wiosenne linienie. Chodz musze przyznac, ze czubek sie chyba delikatnie przerzedzil. Poczekaj jeszcze chwile. Zostaw sobie duta na moment gdy bedziesz w 100% pewny, ze fin przestal dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o łeb to wydaje się że zakola się odrobine powiększyły. Na początku wypadały włosy cienkie i krótkie teraz zdecydowanie długie i grube. Tylko trwa to już około 2 miesiące i ilość wypadających włosów się cały czas powiększa. Przez dobre 6,7 miesięcy włosy nie wypadały w ogóle dosłownie max 10 włosów dziennie. Teraz 10 wypada przy dwóch pociągnięciami ręki przez włosy. Znowu zaczynam o tym myśleć 24h na dobę to jest najgorsze. Zastanawiam się żeby nie zmienić Fina na duta.

 

Mam dokladnie taka sytuacje jak Ty (kuracja od roku, dobre rezultaty, ostatnio lekkie pogorszenie) mysle, ze to po prostu wiosenne linienie. Chodz musze przyznac, ze czubek sie chyba delikatnie przerzedzil. Poczekaj jeszcze chwile. Zostaw sobie duta na moment gdy bedziesz w 100% pewny, ze fin przestal dzialac.

 

U mnie niestety pogorszenie drastyczne. Linienie inaczej by wyglądało w moim przypadku, wydaje mi się że mój organizm się przyzwyczaił do fina. Z kolei dziwne, że niektórzy przyjmują go latami i są zadowoleni a u mnie przestał by działać po niecałym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie fin przestał działać , tylko minox nie przynosi spodziewanych przez Ciebie korzyści . U większości użytkowników minoxa następuje regres po dłuższym okresie stosowania. To całkiem normalne i nic z tym nie zrobisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie fin przestał działać , tylko minox nie przynosi spodziewanych przez Ciebie korzyści . U większości użytkowników minoxa następuje regres po dłuższym okresie stosowania. To całkiem normalne i nic z tym nie zrobisz .

Minoxa akurat stosuje dużo dużo wcześniej niż Fina. Myśle że to będzie z 2 i pol roku, a Fina tak jak pisałem 9 miesięcy. W poniedziałek idę do mojego lekarza pogadać o przejściu na duta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie fin przestał działać , tylko minox nie przynosi spodziewanych przez Ciebie korzyści . U większości użytkowników minoxa następuje regres po dłuższym okresie stosowania. To całkiem normalne i nic z tym nie zrobisz .

 

Zawsze da sie cos zrobic, bo dopoki sie walczy jest sie zwyciezca.

Mozna zwiekszyc % minoxa , badz przejsc na duta czy dodac dodatkowy bloker zewnetrzny, moim zdaniem w lysieniu takie polaczenie daje najwieksze efekty i w wiekszosci przypadkow zatrzymanie. (bloker zew + wew)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie cb jest strasznie drogie. Ja bym spróbował dolozyc wcierke z jakiegos blokera receptorów wlasnie np flutamid/ru. Plus tego wszystkiego jest taki ze niebawem ma wyjsc lek na tradzik z cb w skladzie obecnie jest w ostatniej fazie testow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...