free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Medmix Saifi ocena

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wypowiedzieć się na ich temat bo zastanawiam się nad dosztukowaniem małej ilości graftów około 300.

Moje główne pytania to czy robi on manual i czy nie spieprzy donoru ? Był ktoś u niego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Medmix robi mechanicznie (pytalem w mailu) Saifi pewnie tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemasz Nord.

Czy moglbys pokazac jak to wyglada u Ciebie po czasie jaki uplynal?

Rok temu Demirsoy po konsultacji odradzil mi zabieg, zalecil fina teraz na podstawie zdjec zakfalifikowal jednak waham sie pomiedzy nim a Maralem.

Licze na odpowiedz. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a co u Ciebie zmienil fin po roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienił kolor wlosow teraz tam gdzie wcześniej zaczynała sie miniaturyzacja nie ma po niej śladu. Wyglada na to ze poprawił kondycję przez co zaprosił mnie na zabieg. Rok temu poleciałem juz do Turcji jednak Demirsoy stwierdził iż moze to wykonać ale on odradza. Zalecił Fina, minoxa i biotynę kazał przesłać zdjecia. Domyślam się iż chodziło o sprawdzenie czy działa na mnie farmakologia jak i poprawę stanu włosa. Wlasciwie to on zaleca branie Fina przez rok przed zabiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodzi o miniaturyzacje donoru, czy pozostalych natywnych wlosow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie branie fina, zważywszy na skutki boczne, to zły pomysł no chyba że po zabiegu ktoś zamierza go brać i to do końca życia. Ja po zabiegu przestałem brać i czekam poprostu aż trochę więcej wypadnie i znowu idę na zabieg. Narazie linia się trzyma ale trochę za linią się przerzedziły i dlatego szukam rozwiązanie żeby to pokryć a ze względu na małą ilość nie opłaca się chyba jechać za granicę ze względu na koszty przeloty i hotelu. Ale jeśli Saifi robi mechaniczne to mając na uwadze dobro donoru lepiej będzie iść na manual bo chyba wtedy są mniejsze blizny lun rozłożone bardziej równomiernie niż w przypadku mechanicznego. Cenowo manual jest chyba najtańszy u Demirsoya, 2 euro bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej spróbuj u Przybylskiego, bo nikt poza nim nie robi w PL manuala.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demirsoy nie robi juz manualu. Jeżeli masz umiarkowane lysienie wtedy takie podejście jest Ok jeżeli jednak jak większość tutaj lysienie jest dosc agresywne zabieg bez farmakologi to średni pomysł. No chyba ze masz nadzwyczaj gesty donor. Co do ubokow to w moim przypadku nie wystąpiły wogole przez pierwszy miesiac miałem wręcz zwiększone libido aktualnie po roku wszystko jest identycznie jak przed kuracja. Oczywiscie nie twierdze iż u każdego bedzie podobnie dlatego nikogo nie namawiam ani niezniechęcam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już lepiej spróbuj u Przybylskiego, bo nikt poza nim nie robi w PL manuala.

 

Zabieg u nowicjusza , który dopiero uczy się przeszczepiać włosy ? OMG

Nikt nie chce być królikiem doświadczalnym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord chciał manualne fue najlepiej w Polsce, więc za dużego wyboru nie ma, właściwie chyba tylko on robi manualnie.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto w Europie jest obecnie najtańszy w manualu ? Uwzględniając oczywiście conajmniej dobry poziom pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koray podobno gesciej chce sadzic obcym niz swoim, zeby zarobic wiec nie wiadomo czy wyjdzie najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto w Europie jest obecnie najtańszy w manualu ? Uwzględniając oczywiście conajmniej dobry poziom pracy.

 

 

Koray

 

Koray podobno gesciej chce sadzic obcym niz swoim, zeby zarobic wiec nie wiadomo czy wyjdzie najtaniej

 

 

 

doganay

 

Przecież pytał o Europę .

 

Najlepiej wyjdzie Bisanga : 300 FU x 3 euro = 900 euro + przeloty .

Przy tak małej ilości graftów nie ma sensu hardcorowo oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U bisangi jest 3,6 €(znizka dla polakow) fue, 3 jest w HDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U bisangi jest 3,6 €(znizka dla polakow) fue, 3 jest w HDC

 

U Bisangi jest 3 euro za graft . Masz nieaktualne dane ( trzeba być kreatywnym i potrafić się dogadać ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli musisz negocjowac na 3 €

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turcja to po części też Europa

 

Okej zobaczę Koraya i Donagaya.

 

Pytanie sprawdzające, czy jakie są zalety manualnego przeszczepu w porównaniu do mech. ?

 

Sprawdiłem, U Doganaya jest fajne to że robi manual bez golenia strefy biorczej o ile dobrze zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeciez juz miales jedno mechaniczne fue to nie wiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie miałem manuala dlatego pytam.

 

U Doganaya nie ma zdjęć z wynikami, poza trzema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo cena napewno jest atrakcyjna. No nic pozostał Koray ale muszę sprawdzić czy robi małe ilości graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...