free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

HDC Cypr - kolejny zabieg 3514 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne

Dziś mija 10 dni od zabiegów. Nie ma już żadnych strupków, wszystko się wygoiło, włosy póki co jeszcze się trzymają, ale pewnie zaraz polecą. Można zobaczyć jak zostały posadzone, z jaką gęstością i w jakim kierunku.

Jedynie co to cały czas boli mnie głowa, rwie, parzy, pulsuje itp..., w sumie to dziś jestem pierwszy dzień bez Apapu.

Pytanie mam takie bo jest lato, czy muszę się bunkrować w domu czy mogę bez obaw chodzić na zewnątrz, na słońcu, czy pojechać gdzieś nad wodę- oczywiście cały czas w czapce z daszkiem? Czy czapka zatrzyma promienie UV? Pod czapkę można jeszcze ubrać bandanę jako dodatkowa ochrona.

Ogolnie czy nawet po roku od zabiegu czy słońce ma destrukcyjny wpływ na mieszki i włosy i lepiej nosić czapkę czy później już nie ma żadnego wpływu?

Pozdrawiam

631589772_DSC02574(Copy).thumb.JPG.011d1c663ce4c7834cc0633533f67370.JPG

138022057_DSC02575(Copy).thumb.JPG.d686a3d45dab2b6102383bdfdf68b81b.JPG

765785051_DSC02578(Copy).thumb.JPG.83228b69072201bc464e15ac0ebd121b.JPG

573399205_DSC02579(Copy).thumb.JPG.b90f83ecde62f90ed50ffb213d3f9e21.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest super oby to wszystko wyrosło! sama czapka wystarczy tylko bez kitu uważaj bo łysą głowę łatwo przypalić w upale nawet w 15-20 minut, no i też uważaj aby się gdzieś nie uderzyć dlatego lepiej mieć czapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i szacun za wytrwalosc oraz dazenie do celu !


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przemo teraz napewno bedzie satysfakcjonujaca gestosc, wielki szacun za walke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemox na ból głowy, rwący i palący mnie najlepiej pomogły ciepłe okłady (termofor pod głowę) a mialem z tym tez duży problem po zabiegu. Juz sie nawet bałem że te nerwobóle nigdy nie przejdą... Pomaga tez witamina B w sporych ilościach. Na słońce faktycznie musisz uważać ale mysle że z twoim przeszczepowym doświadczeniem nie pójdziesz od razu nad jezioro sie opalać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To dopiero niecały miesiac od zabiegu, za wczescie zeby cokolwiek oceniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, za wcześnie żeby cokolwiek mówić. Póki co poleciała mi większosc włosów, łącznie z tymi które miałem przeszczepione rok temu. Więc teraz nieciekawie.

Czy to normalne? Jak wychodzę na zewnątrz to zawsze w czapce czy słońce czy nie.

Mam nadzieję że za 2-3 miesiące również i one odrosną wrrrr

Chciałbym rozpocząć delikatną kuracje.

Biorę Biotynę 5mg Biotebal w tabletkach, chciałbym dołożyć do tego szampon Zoxin-med (ketokonazol 2%) i myć nim głowę 3 razy w tygodniu pozostawiając 15 min na głowie, w pozostałe dni naturalny szampon bez SLS Babydream z Rossmana.

Niektórzy tutaj jeszcze piszą o Palmie Sabałowej czy Olej Emu ale jakoś nie wiem gdzie można się w to zaopatrzyć i czy warto?

Pozdrawiam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warto jak każde inne co nie warto. Witaminki nie zaszkodzą ale i nie pomogą zbytnio. Pisane o tym sto dziesiąty raz i tak za każdym razem każdy po zabiegu zadaje te same pytania.

 

Nie ruszaj nic i przestrzegaj wytycznych - unikaj słońca i cierpliwości. To co wypadło odrośnie. Mieszki są w małym szoku. Doskonale to wiesz bo to twój nie pierwszy zabieg. Tylko cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to akurat wiem doskonale- unikać słońca i cierpliwość, oraz to że włosy wypadają by po 3-4 miesiącach odrastać

Nową dla mnie sytuacją było tylko to, że wypadły też włosy przeszczepione rok wcześniej, nie każdy robi po 2-3 zabiegi by miał doświadczenie w utracie włosów przeszczepionych wcześniej, no jak widać one reagują też na każdy kolejny zabieg. Teraz tylko cierpliwość. Pozdro


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci zeszły strupy to może polej tak minoxem ze 2 tygodnie co by grafty nie obumarły z braku krwi, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc sam tak robiłem po HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, za wcześnie żeby cokolwiek mówić. Póki co poleciała mi większosc włosów, łącznie z tymi które miałem przeszczepione rok temu. Więc teraz nieciekawie.

Czy to normalne?

Tak. Spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ci zeszły strupy to może polej tak minoxem ze 2 tygodnie co by grafty nie obumarły z braku krwi, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc sam tak robiłem po HT.

Nie słyszałem żeby kiedykolwiek komuś obumarły grafty po zabiegu z braku krwi. Tz włosy-grafty wypadają ale mieszki włosowe chyba raczej nie są wstanie umrzeć z braku krwi po zabiegu i po 3-4 miesiącach zaczynają produkować zdrowe włosy niezależnie czy się psika minoxem czy nie.

To chyba zwykły shock less który mija i pozniej wszystko wraca do normy.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olej Emu ale jakoś nie wiem gdzie można się w to zaopatrzyć i czy warto?

Emu oil kazdemu moge polecic stosuje prawie od poczatku mojej walki i jestem zadowolony. Nie tylko w kwestiach transportu srodkow, ale rowniez po stosowaniu pg czy etanolu, ktore wysuszaja a emu nawilza. Mozna wiele wyliczac.

Dostaniesz go na ebay,co.uk z przesylka do Pl jest.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dziś mija miesiąc oo zabiegu 3514 graftów w HDC Cypr. Stan na dziś- zdjęcia.

556761650_DSC02580(Copy).thumb.JPG.c5c7581ecd8793112c00bcf077ec569b.JPG

2125551420_DSC02582(Copy).thumb.JPG.ce322b5e58ae126d251bb2dac8cfb75f.JPG

626062215_DSC02583(Copy).thumb.JPG.a66a2fb32755a1d88ca47b5fc06e890a.JPG

1097616073_DSC02585(Copy).thumb.JPG.af6a0a046815de99ffae652b170e45ac.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest fajnie ze mimo tylu przeszczepionych graftow donor wygląda normalnie i każdy kto nie wie nic nie zauważy z niecierpliwością czekam na kolejne miesiace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie później.

 

Teraz póki co nie widać, że coś było grzebane


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jasne ze zyje. Poki co juz wszystko wypadło i nic nie wyrosło bo to dopiero dwa miesiące wiec za szybko. Trzeba czekac. Ile wydałem? Duzo. Bardzo duzo.

Zacząłem od mezoterapii 2500zl, pozniej komórki macierzyste 7000zl, Getfue 14000zl, dr Maral 10000zl oraz HDC 42000zl.

Razem mam przeszczepione 8438 graftow i wydałem ponad 75.000 złotych.

Zastanawiam sie jak to jest ze niektórzy po przeszczepieniu 5-6 tys graftow odzyskują prawie wpełni fryzurę jak kolega Mariusx viewtopic.php?f=23&t=1525 ja poki co jestem wciaz półlysy i musze sie scinac krótko


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przemo mógłbyś napisać jaka według Ciebie jest różnica między hdc a Maralem bo sam chyba się zdecyduje na zabieg ale nie dysponuje dużym zapleczem finansowym i chce usłyszeć opinie Twoja czy warto lecieć do Turcji no i jeszcze Serkan Aigyn wchodzi w grę

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...