free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

HDC Cypr - kolejny zabieg 3514 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Też sądzę, że przy krótkich włosach jest lepszy efekt. Faktycznie masz kształtną głowę. Choć jestem ciekaw jak to będzie wyglądało po 12 miesiącach przy takiej długości.

Kibicuję!

 

Czyżby z donoru jeszcze da się coś wycisnąć?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mam odczucia? Poki co w skali od 1-10 to zabieg i efekt oceniam na 8 ale jeszcze za wczesnie by to ocenić.

Czy było warto do HDC? W mojej opinii było warto.Widac u mnie wyraźny progres względem wcześniejszych zabiegów w Getfue (słabo), dr Maral (duzo lepiej) i HDC (poki co najlepszy efekt).

Poczekajmy 12 miesięcy, jestem dobrej myśli bo to co miałem a jest teraz to niebo a ziemia

Myslalem zeby teraz zapuscic całość, nie ścinać z miesiac, dwa,pójść do fryzjera i moze on cos doradzi. Zawsze mi sie wydawało ze przerzedzenia na głowie najlepiej maskują włosy 5-10 cm bo jest ich na głowie przez to wiecej.

Z donoru raczej juz nic sie nie wyciągnie a poszło i tak duzo łącznie ok 8500 graftow.

Musiałbym znalezc geniusza od bht i moze jeszcze kiedys na koronę.

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Musiałbym znalezc geniusza od bht i moze kiedys na koronę.

 

Dr Umar, Dr Poswal. Ogólnie na świecie jest dosłownie kilku chirurgów, którzy robią BHT naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiałbym znalezc geniusza od bht i moze kiedys na koronę.

 

Dr Umar, Dr Poswal. Ogólnie na świecie jest dosłownie kilku chirurgów, którzy robią BHT naprawdę dobrze.

Zgadzam sie, nic dodać, nic ująć.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to nie jest tak że przy takim stanie jak autora wątku wszelkie dogęszczania czy to BHT czy jeszcze donorem to nie jest taki "taniec na linie"? Czy wszepiając między już wszczepione włosy te kolejne nie uszkodzi się już istniejących? pytam trochę myśląc o sobie bo za tydzień lece do BHR i zastanawiam się jak z tym dogęszczaniem. Mamy na forum tutaj jakiś przykład takiego zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zapuszczaj włosy zobaczymy jaki będzie efekt przy dłuższych ewentualnie możesz całość polecieć na 2 cm aby wyrównać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były zdjecia „laboratoryjne” a teraz czas na to jak postrzegaja mnie zwykli na co dzien obecnie pozdrawiam z Tajlandii

8F4C556D-6B56-4687-90E5-0C40F296AB05.thumb.jpeg.eb208959da09e9a9bcf5f4345fef7ba8.jpeg

C6654C42-690B-472E-AFBC-A9176294D058.thumb.jpeg.dcaabbca3ae4a08b68ae25a8c141523f.jpeg

7F0D1976-29AF-46A3-925F-58C21D394FBD.thumb.jpeg.7774244a3a97180e1f4fd4db7c1ef06b.jpeg

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolego nie wiem czy to ta Tajlandia czy coś innego ale w laboratorium to wyglądało o wiele gorzej. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co miales przed a co jest teraz to mega roznica. Jak widac warto walczyc o swoje. GRATULACJE PRZEMO!

P.S. uwazaj tam na siebie i baw sie dobrze


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardziej tutaj upatruje się mała liczba graftów. Jestem realistą i 8500 to jednak niewiele na tak poważne łysienie i taki obszar jak u mnie. Tutaj potrzeba minimum 10-15 tyś. No ale na dzień dzisiejszy już donor skończony, włosów brak, więc z zabiegami tez koniec. Trzeba czekać aż wymyślą eliksir na porost włosów

 

zawsze pozostaje BHT i to nie tylko z brody

Dzięki Grzegorz, ile uważasz, że potrzebowałbym jeszcze BHT? dr.As potrafi zagęścić i sadzić na tyle bezpiecznie by nie uszkodzić już przeszczepionych wcześniej graftów?

 

Zależy jaką gęstość chcesz uzyskać docelowo, wyślij zapytanie do kliniki, opisz swoje oczekiwania, a oni coś zaproponują. Biorąc pod uwagę mój przypadek to stwierdzam, że potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...