free web hit counter Skocz do zawartości
patryk04-06-98

Nie wiem co robić POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dutasterydem;( zacząłem go brać od wczoraj bo fin po prawie rocznej kuracji nie przynosił efektów tak troche zatrzymał wypadanie włosów ale prześwity sie ropbiły dalej. Postanowiłem kupić duta i zażyłem jedną tabletkę w tym samym czasie odstawiając fina. Problem jest w tym że przed wieczoram wczoraj okazało sie że moje libido równa sie 0 praktycznie udało sie osiągnąć erekcje ale było to bardzo cieżkie;(. W czym jest problem wcześniej nie miałem tego problemu. czy możliwe jest że jedna tabletka zaszkodziła? dziś już nic nie brałem i nie zamierzam co robić?

 

PODOPOWIEM TYLKO ŻE ZACZĘŁO SIE TO JAK NACZYTAŁEM SIE OPINII O DUT ŻE BĘDE IMPOTENTEM I MAM TAKIE NERWY CZY TO MOGĄ BYĆ NERWY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. Mnie 100% glowa ) spokojnie odpusc sobie nie mysl o tym ze 2-3 -4 dni nie probuj zadnego sexu ani sam ani z kims i zobaczysz ze wszystko wroci - ja od tyg. Na ducie jestem i ze 3 dni odstawilem wszelkie aktywnosci tego typu to jak wrocila ochota to jest lepiej niz jak bylo normalnie znowu czlowiek jak by mial nascie lat

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jednak człowiek sie przestraszył jak jest pełen stres i nerwy i czeka aż coś mu stanie czyli dalej przyjmować duta? dodam że miałem go brać raz na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj o tym ze impotencja to 90% glowa - poczekaj sobie pare dni to Ci wroci cisnienie jak zwykle juz jutro po jutrze zobaczysz zacznie sie tak jak zawsze jest cieplo zerkniesz jakas spodniczke i wieczorem natura sie upomni o swoje ) tylko sobie odpusc nie mysl specjalnie i nie probuj na sile nie sprawdzaj poczekaj chwilke ... pare dni masz czas zeby sie przekonac ze mozesz spokojnie brac kolejnego tabsa

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest jedno badanie fina czy tam duta ze odsetk impotencji byl wyzszy w grupie placebo niz tych co faktycznie brali leki:)) to pokazuje ile zalezy od glowy w tym temacie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem przecież to nie mogło się stać że jedna tabletka po 4 godzinach zatrzymała całe libido to moja głowa przecież rok czasu brałem proscar i gitara było. Jestem dość młodą osobą dlatego miałem brać proscar aż do jakiś złych oznak takich jak np wczoraj po roku po przestawieniu się na bezpieczniejszy lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dut zaczyna działać w 100% jakoś 2 tygodnie od rozpoczęcia kuracji więc sam możesz dać sobie odpowiedz na twoje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem po prostu sie naczytałem i psychika zadziałała bo już dziś wszystko git dziękuję za pomoc czyli stosuję dalej jeden 0,5 na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj Ty zrobiles najgorsze co mogles czyli - wzialem magiczna tabletke to teraz test teraz zaraz natychmiast - stawaj no juz stawaj na co czekasz no juz:))) nawet jak bys viagre wzial to przy takim podejsciu mogl sie wacek wystraszyc presji:))) i sie zaciac a teraz dales na luz i jest normalnie tak jak mam byc:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...