free web hit counter Skocz do zawartości
Grego1

po jakim czasie minox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie...po jakim czasie po przeszczepie zaczęliście stosować minoxa? Czy w ogóle zaczęliście go stosować? Czy po przeszczepie jest on konieczny? Oraz jaki? Od razu 5% czy może na początku 2%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo by super gdybys zrobil tutaj relacje. Mamy tutaj ogromny deficyt relacji z Pl klinik i wszelkie informacje sa mile widziane. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram się coś wrzucać...ale podpowiedzcie mi z tym minoxem co i jak... czy w ogóle go stosować po przeszczepie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jesli nie stosowales minoxa wczesniej to daj sobie z nim spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie stosowałem...ale chciałem spróbować chociąz z 2% bo tak zalecił mi lekarz po przeszczepie że niby grafty się lepiej przyjmują...oprócz tego stosuje fina chyba z 10 miesięcy...dobrze na niego reaguję, żadnych uboków...odpukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ile graftow miales zrobione ? mozesz wrzucic jakies foto przed i po ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000. narazie jestem cały w strupkach więc nic nie widać...za pare miesięcy jak coś urośnie to wrzucę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez foto z przed zabiegu to nie ma sensu, bo jak mozna ocenic wtedy efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie stosowales minoxa przed zabiegiem to ja bym sobie odpuscil. Druga sprawa jest to ze bez zdjec ciezko jest cokolwiek doradzac. Nie widac stanu Twoich wlosow wiec nie oczekuj ze ktos bedzie wrozyl z fusow i pisal co dla Cb dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu byś odpuścił? myślałem tylko nad 2% i to raz dziennie ze względu na te grafty...nawet lekarz mi doradzał tylko raz dziennie wieczorem, może później przerzucił bym się na 5% ale też raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecie Halyna lekarz powiedział .....

 

Co zrobisz nic nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuścił bym dlatego ze jeżeli zaczniesz go stosować musisz w tym trwać "do konca zycia" w przeciwnym razie po odstawieniu w najlepszym przypadku wrócisz do stanu przed rozpoczęciem. Najczęściej jednak stan pogarsza sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem dlatego nie chciałbym się w bawić w 5% dwa razy dziennie tylko raz dziennie 2% w celu ochrony graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwsze slysze zeby minox mial ochraniac grafty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2% raz dziennie to w sumie prawie nic nie zadziala wiec jak tam chcesz moze jakos psychicznie Ci pomoze:) mysle ze doktor tak zalecil aby sztucznie bo sztucznie ale efekt koncowy byl lepszy - generalnie jesli zaczniesz stosowac skuteczna dawke czyli 5% dwa razy dziennie to juz tak musisz lac to caly czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze slysze zeby minox mial ochraniac grafty

 

moze nie ochraniac, ale podobno lepiej sie przyjmią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moze to teoria dr Borejszy, zdziwiony jestem dlatego, ze zadna z topowych klinik tego nie zalecala, zapomnialem zapytac : w medmixie zrobiono Ci 2000 gr czyli musiales miec duzy obrasz do pokrycia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakies foto z przedz zabiegu posiadasz ? lub dokumentacje zabiegowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...