free web hit counter Skocz do zawartości
Abcd121212

Wybór kliniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Od 19 roku zauwzyalem ze na mojej głowie zaczęły pojawiać się zakola, a ostatnimi czasy stało się to dla mnie już nie do zaakceptowania.

W chwili obecnej mam 23 lata

 

Napisałem do getfue cena 2250 200 graftow

Klinika dr Marala cena 2100 1500-3000 graftow.

 

Czekam na odpowiedz od Aranmedu i doktora Sarkana Aygina.

Czytałem komentarze i nie jestem zdecydowany co do wyboru, prosiłbym o poradę

9F41E752-B02D-4B16-8609-4DBB62F5DB6B.thumb.jpeg.9443cc44244cc268e730c4bb890e52ed.jpeg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jesli znasz angielski to najlepszym wyborem bedzie Maral, poniewaz Serkan odesle Cie do polskiego posrednika gdzie zaplacisz 2900 € oferta standard lub 3200 € premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maral jest ok, byłem i mogę polecić z budżetowych klinik moim zdaniem najlepszy wybór, chyba nikomu jeszcze nic nie spiepszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to polecamy HDC Cypr (robiłem zabieg), BHR Bruksela lub As Clinic Indie- są jedne z najlepszych, z budżetowych Maral (robiłem zabieg), a Getfue (robiłem zabieg) sobie odpuść.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stary daj sobie spokój lepiej poczekać ten rok czy dwa kupić jakieś maskowanie typu nanogen i się przemęczyć później odwrotu nie ma, a drugiego donoru nie masz.

Pamiętam jak u mnie zaczęło się łysienie to już szukałem polskiej kliniki żeby zrobić zabieg miałem chyba ze 21 lat (na szczęście u mnie szybko nie idzie ale już wtedy mi to przeszkadzało że w ogóle coś się na głowie dzieje). Na szczęście trafiłem na to forum zacząłem porównywać wyniki i teraz wybór przy słabym budżecie to tylko i wyłącznie w grę wchodzi Koray, HDC może BHR, a jak bym miał trochę więcej kaski to tylko Feriduni. Tutaj lepiej nie oszczędzać. Sorry, że się posłużę przykładem przemka78, ale patrząc na wyniki po Getfue czy nawet marala wyniki nie jest najlepszy choć drugi bije na głowę pierwszego to i tak efekty są dużo słabsze. Gdyby poszedł do któryś z z trójki którą wcześniej wymieniłem wynik byłby dużo lepszy - oczywiście to jest tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Arvind Poswal też jest bardzo dobry sądząc nawet po przypadkach z forum, bo podjął się z sukcesem zabiegów u osób odrzuconych przez inne kliniki (rzekomo z uwagi na zbyt słaby donor).

Myślę, że to gdzieś poziom Feridun'iego.

Ale sam przelot do Indii to już duży wydatek i konieczność przesiadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że się posłużę przykładem przemka78, ale patrząc na wyniki po Getfue czy nawet marala wyniki nie jest najlepszy choć drugi bije na głowę pierwszego to i tak efekty są dużo słabsze. Gdyby poszedł do któryś z z trójki którą wcześniej wymieniłem wynik byłby dużo lepszy - oczywiście to jest tylko moja opinia.

W istocie samej, chociaż ja to ciężki przypadek prawdziwego łysienia NW5-6-7 a nie to co 90% procent forumowiczów Teraz po HDC powinno być lepiej, przynajmniej mam takową nadzieję


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To stary daj sobie spokój lepiej poczekać ten rok czy dwa kupić jakieś maskowanie typu nanogen i się przemęczyć później odwrotu nie ma, a drugiego donoru nie masz.

Pamiętam jak u mnie zaczęło się łysienie to już szukałem polskiej kliniki żeby zrobić zabieg miałem chyba ze 21 lat (na szczęście u mnie szybko nie idzie ale już wtedy mi to przeszkadzało że w ogóle coś się na głowie dzieje). Na szczęście trafiłem na to forum zacząłem porównywać wyniki i teraz wybór przy słabym budżecie to tylko i wyłącznie w grę wchodzi Koray, HDC może BHR, a jak bym miał trochę więcej kaski to tylko Feriduni. Tutaj lepiej nie oszczędzać. Sorry, że się posłużę przykładem przemka78, ale patrząc na wyniki po Getfue czy nawet marala wyniki nie jest najlepszy choć drugi bije na głowę pierwszego to i tak efekty są dużo słabsze. Gdyby poszedł do któryś z z trójki którą wcześniej wymieniłem wynik byłby dużo lepszy - oczywiście to jest tylko moja opinia.

 

No trochę mnie tym dobiłeś. Oglądałem forum Marala i wygląda to nawet dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leć do Marala efekt będzie dobry przy tej ilości nie ma szans żeby donor był w złym stanie, a rady żeby sypać nanogen na łyse zakola odrazu odczuć. Jedyna obiektywną osobą która może się tu udzielać jest Przemo ze względu, że odwiedził większość tych klinik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leć do Marala efekt będzie dobry przy tej ilości nie ma szans żeby donor był w złym stanie, a rady żeby sypać nanogen na łyse zakola odrazu odczuć. Jedyna obiektywną osobą która może się tu udzielać jest Przemo ze względu, że odwiedził większość tych klinik.

 

No też się właśnie zastanawiałem na czym ma się trzymać nanogen, skoro tam nie mam włosów. Abstrahując od Marala, to praca Serkana Ayigin wygląda też nieźle, może uda mi się do niego dotrzeć bez pośredników. Co o nim sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Postautor: nord » 09 sie 2017, 19:11

Tu masz rację.

Tak na marginesie Maras robi zajebistą robotę, Ze względuna to i cenę raczej pójdędoniego

Teraz żałuję że byłem u Demirsoya bo spaprał mi donor ale cóż chciałem 1szy zabieg tanio."

Tutaj z innego wątku ale też o mechanicznym.

 

matias21 wiem że u ciebie zabieg się udał i bardzo się cieszę, że udało się Ci odzyskać tak bujną czuprynę, ale kolega który założył wątek chciał poznać opinię więc pokazuje mu drogę jak należy podejść do tematu(fakt nanogen nietrafiony, ale w ogóle nie popatrzałem na zdjęcia).

Tak żeby chłopak nie jechał wszczepić 1000 grafów do marala za 2100€ jeżeli za rok będzie potrzebował kolejnego 1000 bo łysienie postąpi, i wyda znowu 2100€ co daje łącznie 4200€ a za taką kwotę już ma np. prawie HDC jak się potarguje to Piotr może da jakąś zniżkę lub BHR i tą drugą doktor która pod okiem Basingi robi robotę a też jest możliwość targowania się, albo Koraya. Ten wywód kosztowy może nie potrzebny, ale zmierzam do tego że w zbyt młodym wieku nie powino się podejmować odpowiedzialnych decyzji. I lepiej się wstrzymać zebrać wszystkie informacje porównać rezultaty poszukać, poczytać, sprawdzić.

Lepiej 10 razy coś sprawdzić/zapytać niż później żałować.

 

Sorry za chaos ale po nocce jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Postautor: nord » 09 sie 2017, 19:11

Tu masz rację.

Tak na marginesie Maras robi zajebistą robotę, Ze względuna to i cenę raczej pójdędoniego

Teraz żałuję że byłem u Demirsoya bo spaprał mi donor ale cóż chciałem 1szy zabieg tanio."

Tutaj z innego wątku ale też o mechanicznym.

 

matias21 wiem że u ciebie zabieg się udał i bardzo się cieszę, że udało się Ci odzyskać tak bujną czuprynę, ale kolega który założył wątek chciał poznać opinię więc pokazuje mu drogę jak należy podejść do tematu(fakt nanogen nietrafiony, ale w ogóle nie popatrzałem na zdjęcia).

Tak żeby chłopak nie jechał wszczepić 1000 grafów do marala za 2100€ jeżeli za rok będzie potrzebował kolejnego 1000 bo łysienie postąpi, i wyda znowu 2100€ co daje łącznie 4200€ a za taką kwotę już ma np. prawie HDC jak się potarguje to Piotr może da jakąś zniżkę lub BHR i tą drugą doktor która pod okiem Basingi robi robotę a też jest możliwość targowania się, albo Koraya. Ten wywód kosztowy może nie potrzebny, ale zmierzam do tego że w zbyt młodym wieku nie powino się podejmować odpowiedzialnych decyzji. I lepiej się wstrzymać zebrać wszystkie informacje porównać rezultaty poszukać, poczytać, sprawdzić.

Lepiej 10 razy coś sprawdzić/zapytać niż później żałować.

 

Sorry za chaos ale po nocce jestem.

 

Szanuję Twoje zdanie, ale to bardziej kwestia psychiki. Ciężko mi się pogodzić z tym iż w tak młodym wieku mam problem z zakolami.

Patrząc na mojego ojca, a ma prawie 50 to łysienie nie postąpiło aż tak bardzo. Natomiast liczę się z tym, że za kilka lat na pewno trzeba będzie coś uzupełnić.

Alternatywą dla Marala może być Aygin, on nie ma mechaniczego z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to najwidoczniej coś pomyliłem. Waham się pomiędzy Maralem, a Serkanem. Napisalem bezposrednio do jego kliniki, żeby nie bawić się w pośredników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja Cię nie namawiam do tego żebyś zrezygnował tylko obadał wszystko poprzeglądaj fora, jaką decyzje podejmiesz to już twoja sprawa ale obadaj więcej wątków

popatrz co się stało po mechanicznym porównaj,

i nie bądź laska - nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji oglądnij sobie ojca chrzestnego i zobacz jak to się kończy

A tak na poważnie obczaj jeszcze te linki zerknij sobie jak ciężko ukryć (moim zdaniem nawet bardziej niż zakola) zniszczony donor, ktoś tam przytacza ciekawy przypadek z długimi włosami wyglądało to tragicznie, a w przypadku obcinania się na krótko to jest jeszcze gorzej.

 

A mechaniczne(oczywiście nie generalizuje bo i manualne może wyeksploatować donor) fue i fachowcy od niego raczej nie oszczędzają na przyszłość dla nich liczy się sztuka, a niektórzy z nich są jak nasi rodzimi pobiera 1000 zniszczeń w donorze robi na 3000 a wyrasta z tego 200

viewtopic.php?f=23&t=3039

viewtopic.php?f=23&t=3109

http://lhrhaircare.blogspot.com/p/fue-in-lahore.html

 

A najlepszym sprawdzianem czy dobrze pobierają i nie niszczą donoru jest poprosić kolegów z forum tych którzy byli u tych dwóch panów o to żeby pokazali donor z długimi włosami i obcięty na 3mm lub krócej - na ale w tym temacie musisz działać już ty bo mi się nie chce ja już mam swoje trzy typy na które bym się zdecydował.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi ktoś pokaże ewidentnie spierdolony zabieg u Marala wtedy nie będę go polecał, 1000 graftów u niego? nie widziałem tak małego zabiegu, Serkana sobie odpuść u niego są gorsze odrosty. Na moje oko potrzebujesz między 2200-2800 graftów, załóżmy, że 2500 w HDC wydasz około 7000 euro więc o czym tu mowa bo różnica w cenie jest ogromna w porównaniu do jakiś 2500 euro u Marala. Masz kasę na HDC? Spoko na pewno to jest lepsza klinika, ale w wieku 23 lat każdy ma też inne pilne wydatki jak np. wydawanie kasy na panienki, samochody czy fajne ciuchy. Jak masz odkładać kolejny rok na zabieg i czekać kolejne 8-12 miesięcy na efekt to moim zdaniem tylko zmarnujesz czas, ale to twoja sprawa, a jak ci się dalej włosy posypią polecisz drugi raz i wydasz te 2100 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 80% wybiorę się do Marala A wiecie może czy klinika jest otwarta pomiędzy świętami Bożego Narodzenia, a nowym rokiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciapaki nie maja Świeta Bożego Narodzenia wiec pewnie tak, najlepiej wyslij maila z zapytaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...