free web hit counter Skocz do zawartości
buncol90

Początki walki z łysieniem...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Postanowilem zarejestrowac sie dzisiaj na forum gdyz czas na zaczecie walki z lysieniem. Mam 27 lat i zaczynaja mi sie powiekszac zakola. Uwarunkowane jest to genetycznie gdyz wszyscy ze strony mamy ,mają glowy lyse jak kolana. Chcialbym jakos zaczac aby powstrzymac lysienie, spowolnic. Od czego mam zaczac? z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 wyjścia:

 

1. pierdoły typu szamponiki (bez ketokonazolu), witaminki, mezoterapie, wciereczki...

nieskuteczne, albo bardzo słabo skuteczne, możliwy efekt placebo

minusy: kasa leci a efektów nima

 

2. BIG3 czyli minoxidil (aktywuje odrost) + bloker (finasteryd i jemu podobne) + szampon z ketokonazolem

zależy od organizmu, czasem odrost zwłaszcza na koronie niesamowity

minusy: chemia ingeruje w organizm

 

3. HT (Hair Transplantation)

zależy od organizmu, możliwe odzyskanie zakoli, możliwe odzyskanie radości życia z w miarę gęstego upierzenia

minusy: dużo sianka $ lub komerycyjnie maral


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2 dopisałbym środki jak CB. Do minusów w 3 ograniczony donor i problem w przypadku postępu łysienia.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...