free web hit counter Skocz do zawartości
rudi1t

HTFC manulne FUE za 1.5e

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie co sądzicie o tej klinice? Kraj oczywiście Turcja, cena bardzo atrakcyjna wyniki też nie najgorsze. Wczoraj sprawdzałem ceny manualnego FUE w HDC na Cyprze 3.25e różnica spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam panowie co sądzicie o tej klinice?

 

A co ty sądzisz ? Dlaczego zainteresowałeś się akurat tą kliniką ? Czy masz jakieś relacje (np na zagranicznych forach), przykłady prac lub coś podobnego ?

 

Sam fakt, że FUE jest manualne o niczym przecież nie świadczy. Nawet w PL manualne FUE robiono już kilkanaście lat temu, ale jakość tego była wówczas tragiczna i lepiej wtedy byłoby wybrać strip (mniej szkód).

 

O lekarzu trzeba coś poczytać - jakie techniki stosuje, narzędzia, u kogo się szkolił i co dotychczas udało mu się osiągnąć. A nie tak, że wyciągasz klinikę z kapelusza i pytasz "co sądzicie ? bo tu jest 0.5 euro/graft i jeszcze paczka chipsów gratis.".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie są rezultaty ich zabiegów oraz na YouTube, wyglada to nieźle, a doktorek robi zabiegi już od 2002r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że ta klinika jest zła bo nic o niej nie wiem, ale bierz poprawkę na relacje klinik. A to, że robi od 2002 nic nie znaczy. Kolasiński też już robi wiele lat...


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kolasiński też już robi wiele lat...

 

Kolasiński robi zabiegi przeszczepów od 1984 - tak przynajmniej stoi na ich stronie.

Ja tam bylem na zabiegu w 2005 i 6 i gówno to znaczy. Jeśli technika jest do dupy, to choćby robić nią 100 lat to przecież nic się nie zmieni.

 

Innych pacjentów widziałem i też jest gówno - taki Fiat 126P wśród zabiegów. Niby to jeździ, ale to nie samochód na dzisiejsze czasy.

 

Wracając do tematu, to takie wklejanie losowych klinik nie bardzo ma sens. Jedź, zrób zabieg będziemy widzieć.

 

Bez relacji pacjentów (nie mylić z relacjami samych klinik) to i tak loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że takie wklejanie losowych klinik nie jest bez sensu. Być może ktoś już tam był, może natknął się na pozytywna bądź negatywna opinie gdzieś w necie. Pamiętam jak założyłem wątek o Demirsoyu i 3 osoby były tam przede mną. Od tego jest forum Panie Admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na realsefie nic nie znalazłem, ale oferta wydaje się ciekawa i może warto pogrzebać, a foty na stronie to wiadomo - reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...