free web hit counter Skocz do zawartości
pawelforums

HDC Cypr, dr Christina Vryonidou

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po długich przemyśleniach, oraz wielu nie chirurgicznych próbach uratowania moich włosów postanowiłem pójść pod nóż Po wielu godzinach spędzonych w internecie mój wybór padł na klinikę HDC. Nie znalazłem o niej praktycznie żadnej złej opinii. Zastanawiałem się tylko nad lekarzem, który ma dokonać mojego przeszczepienia. Dr Marasa nie trzeba przedstawiać - efekty jego pracy są dostępne wszędzie w internecie, same pozytywne opinie. Drugim lekarzem, który może przeprowadzić taki zabieg jest dr Christina Vryonidou, o której niestety nie mogę znaleźć wiele informacji w internecie, a która została mi zarekomendowana mi przez osobę kontaktową z kliniki. Widziałem zdjęcia tylko jednego pacjenta Pani doktor i muszę przyznać efekt mega. Chciałem się jednak dodatkowo Was zapytać czy ktoś z Was przeszedł zabieg u Pani doktor, jakie macie swoje zdanie. Zabieg u Pani doktor jest trochę tańszy, i dlatego zdecydowałem się na tę opcję. Piotr (osoba kontaktowa HDC) zapewnił mnie, że dr Maras również będzie odwiedzał salę operacyjną, w której będzie przeprowadzała zabieg dr Christina, co jeszcze bardziej mnie uspokaja, ale jednak jestem ciekaw Waszej opinii Może macie jakieś swoje zdjęcia pooperacyjne? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mną zajmował się zarówno dr Maras (pobierał grafty oraz robił dziurki w miejsca biorcze) , dr Christina podawała znieczulenie przez cały zabieg a technicy liczyli grafty i sadzili w głowę. Na efekty u mnie trzeba poczekać jeszcze ok 6 msc. Pozdrawiam.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mną zajmował się zarówno dr Maras (pobierał grafty oraz robił dziurki w miejsca biorcze) , dr Christina podawała znieczulenie przez cały zabieg a technicy liczyli grafty i sadzili w głowę. Na efekty u mnie trzeba poczekać jeszcze ok 6 msc. Pozdrawiam.

 

Hej! Dzięki za info! Czyli sam zabieg ekstrakcji graftów i ich wwiercania przeprowadzał dr Maras? dr Christina była odpowiedzialna tylko za znieczulenie ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak było u mnie


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pawel kiedy planujesz zabieg u dr Christiny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz miec zabieg u dr Christiny to ona bedzie go prowadzić (jako głowny chirurg bedzie robic kluczowe etapy).

Dr Maras bedzie na zasadzie konsultacji jesli dr Christina bedzie miala jakies watpliwosci. Maras od czasu do czasu zajrzy na sale upewnic się że jest wszystko ok.

Nie nalezy zapominać o technikach ktorzy mają b. duzy udzial w calym zabiegu, a ci bedą sie dzielic na zespoly jesli w tym samym czasie są dwa zabiegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał czekan. Christina wykonuje już zabiegi samodzielnie, a to co opisywali koledzy wyżej to po prostu było na zasadzie jej przyuczenia. Maras dał jej podziobać paręset graftów

 

Co do techników to ciśnij Piotra żeby przy zabiegu była Janet lub Giuseppe - to najbardziej doświadczone osoby w zespole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I jak tam ? juz po zabiegu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...