free web hit counter Skocz do zawartości
kade12

Kreatyna - duasteryd , trening silowy

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze duasteryd zatrzyma nadmierne wypadanie wlosow spowodowane kreatyna i treningiem silowym ? jak wtedy sytuacja wyglada z wątrobą . Czy branie duta i kreatyny jest bardzo duzym obciazeniem dla watroby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że ilości kreatyny przez ciebie spożywane (5g dziennie?) nie mogą wywołać łysienia, niby jakieś badania były ale na większych dawkach. Skoro łysiejesz to nie szukaj powodu w treningu czy suplementacji, no chyba, że jesteś na bombie to już zmienia postać rzeczy.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn ogolnie ja wiem ze dut to zablokuje ale chodzi mi bardziej o korelacje duta z kreta czy to bardzo obciaza watrobe i czy nie niweluje w jakims stopniu efektow treningu , wydaje mi sie ze nie ; d ale jak zaczalem trening silowy tzn powrocilem do niego po 2 letniej przerwie mimo brania duta zauwazylem ze troszeczke wiecej tych wlosow wypada ale to sladowe ilosci ale mimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu, aby obawiać się o wątrobę ze strony kreatyny (co innego dutasteryd). Kreatyna jest jednym z lepiej przebadanych suplementów i stosowana w zalecanej dawce 5-10g/day nie ma negatywnego wpływu na zdrowie.

Należy jednak jej unikać jeśli mamy problemy z nerkami, lub jesteśmy odwodnieni.

 

Reasumując, kreatyna u osób zdrowych, w zalecanych dawkach, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie jest szkodliwa dla zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...