free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Grupowe zamówienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wiecie co jakiś czas organizuje jakieś grupowe zamówienia z laboratorium z USA. Ostatnio było tego trochę przez co miałem lekkie problemy z urzędem celnym. Dogadałem się z osobami zza granicy i są oni w stanie dawać nam dobre ceny na zamówienia grupowe (100g) jako że sytuacja u nas różni się od tej na zachodzie.

 

W związku z tym że obawiam się trochę tak sporych zamówień i operowania takimi dużymi sumami pieniędzy to będę organizował co 6 miesięcy zamówienia AHK, RU i nie więcej niż 100g jednego i drugiego, bo przesyłki jak ostatnio (prawie 400g) wzbudzają podejrzenia o to że są one kupowane w celach komercyjnych. Dlatego będę te zamówienia właśnie 2 razy do roku i w mniejszych ilościach.

 

Jakby ktoś miał jakieś sugestie i uwagi to niech śmiało się wypowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu widziałem fajny moduł dotyczący zamówień grupowych, polegało to na tym, że w dziale zamówienia grupowa zaznaczałeś produkt, pisałeś na kiedy mniej więcej go potrzebujesz, ile chcesz sztuk i wrzucało Cie go ogólnej listy, jak była ustalona liczba osób(sztuk) to tworzyło zamówienie i pojawiał się wątek dostępny dla tych osób + reszty osób zainteresowanych tym produktem ale w innych terminach.

Jak znajdę to podeślę.

 

Ziom a za jakieś 4/5 miesięcy będziesz zamawiał jakiś stymulator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem o bimatoproscie, w teorii jest lepszy od lata, ale podobno droższy.

Za hairloss

Yes, we can expect to see better results from bimatoprost than from minoxidil. Yes, we can expect to see better results from bimatoprost than from latanaprost. If latanoprost was our only choice, this would be a fantastic alternative over minoxidil, but with bimatoprost we have something even better.Bimatoprost offers not only a far better side effects profile than minox (no collegen disruption, facial disfigurements, wrinkles, fluid retention, cardiovascular damage, etc., etc.) but expect to see vastly superior regrowth, confined to only the targeted areas.

 

A co sądzisz o travoprost?

W sumie prócz bimato, lata, minoxa, jest jeszcze jakaś ciekawa alternatywa?

 

Ps. Ziom jak myślisz ile czasu trzeba jeszcze żeby poznać neosh1? W ogóle realne jest sprowadzenie w przyszłości tego do Polski, czy to raczej kwestia dobrych kilku lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym trochę problemu ze sprowadzeniem NEOSH ale jest to wykonalne, nawet teraz. Z tym że wolałbym poczekać na więcej informacji na temat tego środka, bo na razie jest on słabo poznany i stosowany w przeszłości przez wąską grupę osób... Dopiero teraz organizują jakieś większe zamówienie i będzie można się obiektywnie do tego podejść. Więc co radzę - czekać.

 

Działanie bimatoprost jest takie same jak latanoprost i travoprostu, z tym że w przypadku tych 3 środków stosuje się różne stężenia i bima jest łatwiejszy w użyciu (proszek). Ale jego efekty są podobne do minoxidilu, wszystko zależne jest od używanych stężeń. Więc ja nie będę go sprowadzał. Poza tym obecnie czekam na ustabilizowanie sytuacji i do tego czasu mam nadzieję że będzie więcej info na temat NEOSH101 (PSI) i wtedy pomyślimy.

 

Na razie trzymajmy się sprawdzonych rozwiązań: RU, AHK, ASC, ew. CB.

Bo zdarza się też że przy kuracji "blokującej" odrastają włosy, nie jest powiedziane że potrzebny jest stymulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...