free web hit counter Skocz do zawartości
Student93

NANOGEN - NIETYPOWA PROŚBA !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Panowie mam nietypową prośbę do Was, czy zażywa ktoś z was Nanogen w kolorze brązu (obojętnie jaki odcień) i jest z trójmiasta? Zamówilem ale przed weekendem nie doszedl, mam wazne spotkanie w niedziele i o wiele~lepiej psychiczniej czulbym sie majac go na głowie. Czy moze jakas dobra dusza uzyczyc nanogenu dzisiaj badz w niedziele rano na jeden raz oczywiscie za odpowiednia odplata? badz chce odsprzedac cały produkt tez po rozsadnej cenie? wierze w sile tego forum pozdrawiam ( OCZYWISCIE TEMAT PROSIŁBYM USUNAC ALE PO NIEDZIELI WIECZOREM- zakładając temat mam wieksza szanse dojscia do wiekszej ilosci osob na forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha

zawsze trzeba mieć zapas, a nie na styk

Jestem z drugiego końca PL także nie pomogę, chociaż uzywam średni brąz


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już nic nie wykminisz to możesz spróbować z tuszem do rzęs jeśli nie masz jakichś strasznych łysin. To taki oldschoolowy nanogen


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...