free web hit counter Skocz do zawartości
yakubu

Gdzie kupić prawdziwe RU?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem zainteresowany kupnem RU, gdyż obawiam się przyjmowania fina. Czy jest ktoś w stanie doradzić mi jak to zrobić? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na ile wystarcza 5mg? I jak najlepiej stosować?

 

5mg ? Nie wystarczy nawet na raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież wiadomo, że to jest pomyłka.

Tam są podane mg ale sprzedają gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

5g to niecałe 120 ml płynu przy stężeniu 5%.

Jak zużywasz 1-2ml dziennie to możesz sobie policzyć.

 

A ile zużywasz to nie wiem, bo niektórzy leją nawet 3 ml dziennie (zależy od obszaru łysienia).

To samo ze stężeniem - od 2 do 5% ludzie używają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panie LION! A co myślisz odnośnie łączenia RU z Loxon 5%? Powiem szczerze, że sam zakup 5g to dla mnie spory wydatek, dlatego dokupowanie dodatkowo pojazdu za 140 zł to dla mnie za dużo.. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Można, ale ja bym tego nie robił. Uważam, że to nadmierne obciążanie organizmu.

 

Po pierwsze zarówno minoxidil jak RU-58841 obciążają serce.

 

Po drugie RU-58841 wchłania się w większym stopniu do krwiobiegu w pojeździe standardowym (czyli także tym z Loxona) i przez to bardziej obciąża organizm. KB sol trochę zmniejsza ten efekt, choć go nie eliminuje.

 

PS. Pojazd za 140 zł to koncentrat. To znaczy, że zrobisz z tego 3x więcej płynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ostatni dzwonek, zeby zacząć kuracje póki łeb wygląda w miare estetycznie. Począwszy od dziadków po ojca, każdy ma łysinę, więc niestety u mnie to kwestia czasu, a i sam proces zaczyna postępować. W związku z tym na start polecałbyś samą kurację RU, czy zacząć standardowo od fina, a po jakimś czasie np. loxon z minoxem 5%?

Troche mnie przestraszyłes tym obciążeniem serca, bo generalnie mam problemy z rytmem zatokowym. Czy fina wpływa jakoś na serce lub inne narządy oprócz spadku libido?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy fina wpływa jakoś na serce lub inne narządy oprócz spadku libido?

 

Nie ma żadnego wpływu. Chyba, że jesteś nadwrażliwy na leki to mogą ci wyjść złe próby wątrobowe, ale to są jednostkowe przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli fina z minoxem na start wystarczą? Dermatolog kazał mi przy okazji łykać tabletki z wierzbownicy i mówi, że też obniża DHT. Co o tym myslisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niektórzy pili parzoną wierzbownicę drobnokwiatową. Ale te ziółka to pomagają tyle o ile - bardziej na psychikę niż na włosy.

Chyba, że masz całościową dobrą dietę, to może to coś tam dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...