free web hit counter Skocz do zawartości
czekan

HDC dr Christina Vryonidou 2700 graf FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Zabieg dwu-dniowy był wykonany 1 msc temu - 10.10.2017.

Farmakologia:

-rok 2011: fin(propercia) - po 1msc, skutki uboczne. Zmiejszenie dawki, skutki uboczne. Przerwa, powrót, skutki ....

Ostatecznie odrzucony.

 

Tutaj jest link do tematu przed gdzie zastanawiałem sie jaką strategie obrać:

viewtopic.php?f=23&t=3155

Długo się wahałem czy zaczynać od korony czy przodu. Miałem nadzieję że doktor rozwieje moje wątpliwości przedstawiając 'wizje' na przyszłość.

Poniekąd tak się stało. Po narysowaniu linii i chęci uzupełnieniu tylko zakoli, retorycznie zapytałem jak to bedzie wygladać w przyszłosci jak sie lina cofnie. Nie mam zamiaru żyć na kredyt

więc zdecydowałem że zaczne od korony. Generalnie nie ma tam specjalnie czasu na rozmowe co będzie gdy.., wiec warto mieć już swoj plan na łysinie jesli ktoś ma większy problem.

 

Na korone poszło ~2700gafów.

 

Mam cieńkie włosy. Jednak doktor oceniła że donor jest dobry i jesli będzie potrzeba, starczy jeszcze na 2-3 zabiegi.

Cena 2,5E/graf.

 

Obecnie prawie wszystko wypadło i jest gorzej niż przed. Całość smaruje (od 3-ciego tyg.) żelem aloesowym.

Miałem 3 tyg wolnego i jak dotąd nikt sie nie pytał co sie stało.

1.thumb.jpg.b5d843af9028c823ff616537f644c8f6.jpg

2.thumb.jpg.652d00da1c820921f168bbccb2da50c4.jpg

3.thumb.png.973eff32ebbcd192fb48463517ccc4ee.png

4.thumb.jpg.4cf9952773cc1a43311b55907670a53f.jpg

5.thumb.jpg.a21a72417cebadccb2be6861d92f2933.jpg

7.thumb.jpg.415dcf24f801405dd8c811519c8d28c4.jpg

6.thumb.jpg.c1e4065ead7855a3e0225c490119b648.jpg

strategia.thumb.jpg.d8a3d082af3aa811e51998666dad8c20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz czesciej wiekszosc z forumowiczow decyduje sie na ht, to tylko oznacza jedno- wlosy sa wazne i kazdy chce czuc sie dzieki nim mlodziej i lepiej

Bedzie dobrze, trzymamy kciuki za porzadne odrosty.

Cena 2.5 euro? Hmm widze klinika ostro walczy o klienta , bylo 3 juz jest 2.5... Fajnie, bo coraz wiecej klinik i kazdy chce sie wybic. Coraz wiecej osob robiacych ht chcacych wybrac dobra klinike nie wydajac przy tym fortuny. Klinika zadowolona i klient rowniez, niby niewiele sie nie zmienia wzgledem walki z lysieniem, ale tak naprawde widze wielka roznice w przeciagu tych wszystkich lat walki, na szczescie na plus!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coraz czesciej wiekszosc z forumowiczow decyduje sie na ht

Decyzja zajęła pare lat głównie ze wzgledu jak pogodzic prace z ukryciem HT. Raczej nie chciałbym sensacji zwłaszcza jeśli chodzi o koszty

Cena 2.5 euro? Hmm widze klinika ostro walczy o klienta , bylo 3 juz jest 2.5...

To dlatego, że dr Christina jest 'nowa' i robi wolniej w porównaniu do dr. Marasa.

Przez jakies 10 min Maras sie mną zajmował - robił otwory pod grafy - także róznica była spora. Ze wzgledu na krótki staż brakuje też rezultatów koncowych.

Jednak sie zdecydowałem ze wzgledu na cene i to, że korone ciężej zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie wolnego od pracy wystarczylo? Bede mial 12-15 dni po ht wolnego jeszcze , mam nadzieje, ze tez jakos juz bedzie to wygladac. Zapewne bedzie wiele widac i ludzie beda miec zagadke, ale mam to gdzies nie bede bral miesiaca wolnego, bo ktos zauwazy a niech zauwaza, najwazniejsze, ze Ty bedziesz mial efekt porzadany i zadowolony a reszte powinno sie miec gdzies, bo zawsze znajda sie wscibscy badz laknacy uwagi.

Aha to z tego powodu, na zagraniczym forum pisza wiele, ze na ht nie powinno sie oszczedzac i cena nie powinna byc glownym wyznacznikiem. Zgodze sie z tym, donor i glowe mamy jedna wiec potrzeba zadbac o nie nalezycie. Nie zmienia to faktu, ze zabieg mogl wyjsc elegancko i tak Ci zycze, HDC tez dobra klinika wiec bedzie dobrze.

Jak dlugo zostales w klinice/hotelu po ht?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór HDC to raczej nie ma dużo wspólnego z oszczędnym HT, sa znacznie tańsze kliniki ale ja nie moge sobie pozwolić na szastaniem grafami.

Jak widać po innych wątkach cena nie zwsze idze w parze z jakością. Mam nadzieje, że HDC zrobiło dobrą robote, a ja po.

Chciałem robić u dr Marasa ale termin był tylko jeden u dr Christiny. Miałem juz zaplanowany urlop w związku ze zmianą pracy wiec czekać nie mogłem.

 

Jak dlugo zostales w klinice/hotelu po ht?

3 dni. Zabieg miałem pon/wt na lotnistku byłem w pt wieczorem. Doczepili się do na Cyprze do szamponów a w PL po odprawie paszportowej kiedy juz kierowałem sie do wyjścia na parking, poprosili na bok.

Chyba dziwnie założona czapka wzbudziła podejrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...