free web hit counter Skocz do zawartości
stewie

Maral, lipiec 2017 3100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś planuje 5 zabiegów w życiu jak starczy mu donoru to tylko prestiżowy Bisanga nie zaora donoru.

U Turka zrobisz 2-3 razy ale zapłacisz 30 tysięcy za 3 zabiegi a nie 120 tyś

Efekt będzie ten sam, różnica 4 krotnie wyższej ceny w zaoszczędzonym donorze.

 

Chyba, że mówimy o dr. Korayu Erdoganie to on też nie zaora donoru i wiadomo, że cenowo też znacznie korzystniejszy od Bisangi

 

 

Druga sprawa lokalizacja - Dla Niemca, Norwega, Szwajcara itp. 10 000 euro zapłacić za "większy zabieg na 3100 graftów to jest nie tak dużo jak dla Polaka u którego trzeba przeliczyć to na złotówki. A i tak Amerykanie, Niemcy, Włosi, Szwajcarzy z reguły jeżdżą do Stambułu.

 

Statystyczny Niemiec X zarobki 2000 euro miesięcznie - Na zabieg ma po 5 miesiącach zakładając ok. 3000 graftów u Bisangi

Statystyczny Polak X zarobki 2000 zł miesięcznie - Na zabieg ma po 20 miesiącach zakładając ok. 3000 graftów u Bisangi

 

 

Nie mniej jednak sądzę, że ceny takie jak 4-6 dolary za graft czy też 3-5 euro są złodziejstwem i zarabianiem na cudzym nieszczęściu, tyle jest coś wart ile ktoś może za to dać. Turcy pokazali już pomijając, że w Stambule życie jest tańsze niż w Brukselce, że da się robić spore zabiegi na 3000 graftów za 10 000 zł z takim samym efektem jak w prestiżowej klinice, bo się to po prostu opłaca pomijając jak zwykle już ten donor, bo ogólnie argument "Ale Bisanga nie ora donoru" to mnie niszczy i na pewno nie byłoby to czynnikiem za który zapłaciłbym mu 50 tyś zł zamiast 10 tyś zł u Turka. Bo po co mam tak przepłacać za ten donor skoro ja osobiście wiem, że maksymalnie 2 zabiegi w życiu planuję? A i tak najbardziej prawdopodobnie zrobię u Przybylskiego manualnie FUE, więc chyba mi aż tak donoru nie zaora, czekam na jego efekty. Wyniesie mnie nieco więcej niż u Turka, ale wierzę, że na naszym ojczystym podwórku będzie ktoś przyzwoity od HT, chyba najwyższy czas na to.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i trzeba przyznc ze to wlasccie BHR i HDC jeszcze rock temu moglo sie pochwalic naprawde udanymi zabiegami

 

to HDC nie robi juz udanych zabiegow ? masz jakies informacje na ten temat ?

 

jesli chodzi o mechanikow tureckich natknalem sie na zniszczony donor przy 3000 gr wlosy geste grube czarne :

 

https://www.hairtransforum.com/forum/ha ... 3-hairloss

 

Jeżeli ktoś planuje 5 zabiegów w życiu jak starczy mu donoru to tylko prestiżowy Bisanga nie zaora donoru.

 

wieku lekarzy nie niszczy donoru, prestizowy bisang ? ja bym sie grubo zastanowil na tym okresleniem np ze wzgledu na linie facetow po 50 ktore oferuje

 

 

tutaj przyklad odrostu po zabiegu kolejnego slynnego mechanika tureckiego z tego forum :

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... aygin.html

 

 

jednak % nieudanych zabiegow w tych "tanszych opcjach " jest wiekszy, nie wspominajac o zdewastowanym donorze, ktos kto ma rzadki donor plus przerzedzone wlosy na okolicy nw 6 powiniem sie mocno zastanowic nad tanszymi opcjami, czy ktos slyszal o nieudanym zabiegu u Koraya ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadziłeś z tym zniszczonym donorem i gęstymi grubymi włosami u Marala owszem są lekkie ślady przy krótkich włosach, natomiast nie ma foty z trochę dłuższymi, co do Serkana to faktycznie bardzo kiepski rezultat osobiście bym tam nigdy nie robił bo wygląda to jak fabryka. Co do % też się nie zgodzę u Marala robią do 6 osób dziennie u Serkana to chyba ze 20 są w stanie obrobić, a opisanych wpadek nie ma tak wiele, choć może tak jest, że ludzie nie opisują nie udanych zabiegów, wydając mniej kasy po prostu to olewają, a wydając więcej za wszelką cenę starają się o sobie przypomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kolego postęp Twojego zabiegu?

 

Pzdr.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście efekt HT zajebisty jak na tą ilość graftów.

Choc musze przyznać, że te ostatnie zdjęcia zdecydowanie lepsze niż te podpisane "listopad" (choć pewnie to kwestia samych zdjęć bo jak rozumiem te ostatnie też są z listopada?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...