free web hit counter Skocz do zawartości
Snajpera

Kuracja bez codziennego mycia włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy stosuje ktoś kurację nie wymagającą codziennego mycia włosów (lub chociaż ma pomysł na taką!!). Mam długie włosy i mycie ich każdego dnia, nakładanie odżywki...suszenie jest dość uciążliwe, po za tym nie wpływa dobrze na ich kondycję. Moje łysienie nie jest zbytnio agresywne. Aktualnie stosuję, z mniejszym i większym powodzeniem, RU 4%, Saba żel i emu oil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje (wlosy myje co 2 lub 3 dni) ale podstawa jest wewnetrzny bloker bo w takim ukladzie wchlanianie bedzie zaburzone co zarzutuje na skutecznosc kuracji. Jak bedziesz jadl finasteryd to mozesz sobie pozwolic na wieksza swobode w tej kwestii.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tylko przyznam że trochę się boję wewnętrznie stosować fina. Nasłuchałem się już opowieści o ubokach. Pamiętam że któryś z adminów stosował injekcje raz na 3 dni ale nie pamiętam jak to się skończyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette chyba o tym pisal (natomiast kwestia nie dotyczyla wstrzykiwania fina, o ile pamietam). Powinines bez wiekszych problemow poszukac w starszych tematach. Obawy co do ubokow sa pozbawione wiekszych podstaw. Pojawia sie, to odstawisz i wszystko wroci do normy. Jednakze majac juz to dosc nieprzychylne nastawienie do fina, predzej sie ich nabawisz na zasadzie nocebo. A jesli jednak utrzymujesz obstawanie przy wcierkach, to rozwiazaniem jest skrocenie wlosow albo tez wyznaczenie pewnego okresu, w czasie ktorego bedziesz myl glowe raz na 2 dni i obserwacja, czy stan ulega pogorszeniu. Niestety, kuracja to duzo kompromisow i wyrzeczen.

 

Btw, RU to tez nie jest jakas genialna alternatywa wolna od ubokow: viewtopic.php?f=5&t=1736

Swietnie masz w tym watku ukazana ewolucje przeswiadczenia co do materii ubokow.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i bym się skusił na fina wewnętrznie, ale i tak musiałbym stosować Sabę przeciwzapalnie, więc problem z myciem pozostaje. Skrócenie włosów odpada, to mój duży atut...jeszcze. Spróbuję chyba aplikować RU, a na następny dzień, na noc Sabę rotacyjnie z Emu...Znalazłem ten wątek Majette i to nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co niektórzy piszą, wcierki działają lepiej przy krótkich włosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...