free web hit counter Skocz do zawartości
WoqlR

Lista polskich konsultantow od zagranicznych klinik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem użytkownikiem tego forum od kilku lat. Wydaje mi się że bardzo pomocna przy wyborze kliniki byłaby lista polskich konsultantów od zagranicznych klinik. Także proszę o wpisy i kontakty zainteresowane osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje sue ze brakuje u nas galerii. Powinien powstać temat zamknięty bez możliwości komentowania a w nim zdjęcia przed po plus link do naszego bohatera zdjęcia. Juz bardzo dużo osób zrobiło przeszczepy ale zdjęcia początkowe mają na 7 stronie a później na 30 i ciężko czasami przeleciec wszystkie tematy a szczególnie osobom które dopiero co zaczynają przgodę z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisy konsultantów gdyż jest to mój kluczowy argument przy wyborze kliniki. Żadne zdjęcia przed po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest forum reklamujące jakąkolwiek klinikę! Co mają powiedzieć kliniki które nie mają swoich konsultantów polskich. Masz listę klinik to wejdź na stronę każdej i poszukaj właściwego konsultanta. Proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie komentowanie sensu tego wątku nie chcesz pomoc nie oceniaj. Myśle ze jak 1 osobie taka lista pomoże to będzie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum od tego jest żeby komentować skoro piszesz coś publicznie. Nie chcesz komentarzy to napisz sobie list na papierze i wrzuć do skrzynki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Żadne zdjęcia przed i po "

Kuhwa a ja od lat przeglądam jakieś zdjęcia przed zabiegiem i po zabiegu, a wystarczy telefon do konsultanta !

Dzięki Ziom, teraz już wiem jak wybrać klinikę


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nasi specowie mają robote ładne wszystko oprócz efektów końcowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Ziom, teraz już wiem jak wybrać klinikę

 

Konsultant prawdę ci powie - prostą, szybką i podaną na tacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie udało mi się przeforsować mojej listy dzięki jestem w punkcie wyjścia. Kontakt z konsultantem daje możliwość negocjowania cen pomocy w innych aspektach niż sama operacja takich jak polecenia hotelu, doradzenia najlepszej linii lotniczej i innych.... Pomysł zrodził się w mojej głowie gdy piszcząc bezpośrednio do klinik nie dostawał żadnej informacji zwrotnej. Np do dr marala czy poswala. W tym wątku nie chciałem zdjęć przed po czy innych bo takich przejrzałem tysiące chodziło mi zwykła listę klinika x konultant Kowalski klinika y konsultant Nowak tylko o to żadna reklama Ps czy jest obecnie polski konsultant od dr poswala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi wydaje sue ze brakuje u nas galerii. Powinien powstać temat zamknięty bez możliwości komentowania a w nim zdjęcia przed po plus link do naszego bohatera zdjęcia. Juz bardzo dużo osób zrobiło przeszczepy ale zdjęcia początkowe mają na 7 stronie a później na 30 i ciężko czasami przeleciec wszystkie tematy a szczególnie osobom które dopiero co zaczynają przgodę z forum.

 

Bardzo dobry pomysł. Galera ze zdjęciami + link do relacji. Jednak trochę roboty by z tym było, żeby to zrobić.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...