free web hit counter Skocz do zawartości
Zakolinho

Finasteryd

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Jakiś czas temu brałem przez 2 lata z lekkim okładem fina ( propecia) włosy mega się zmieniły, różnica była diametralna. Po 2 latach odstawiłem go i przez 3 lata nie brałem go regularnie. Był epizod, że podczas tych 3 lat przez 4 miesiące przyjmowałem proscar. Podczas tamtej kuracji nie miałem żadnych skutków ubocznych, może czasem wahania nastroju. Teraz zakupiłem nezyr i miałem do niego dwa podejścia, sytuacja ta sam przy drugiej tabletce jest nie do życia, tylko bym spał i czuje mega kłucie w kroczu, momentami przeszywający bół. Czy ktoś niał podobną historię z finem ? Dzięki za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powinieneś trochę dłużej wytrwać. Jak zacząłem brać Dutasteryd to chyba przez 2 miesiące wybudzałem się np. o 3-4 nad ranem, czego przed nie miałem. Teraz widzę, że to się unormowało i już prawie się nie zdaża, może poprostu ta Twoja senność minie za jakiś czas.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że senność to najmniejszy problem. Wiem, że jest to jeden z objawów, który jest wkalkulowany w branie fina. Martwi mnie bardziej przeszywający ból krocza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak boliusz. Z czasem mija, teraz sie pojawi raz na jakis czas, ale chwila i mija.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i macie pozamiatane, lepiej nasienie dawać na twarz niż do piczki w takim wypadku.

 

Pozdrawiam, BehavioraklesEnterteiment, Kapitał zakładowy 20 zł.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci tego nie powie, bo nikt tego nie wie. Sam musisz to sprawdzić, niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...