free web hit counter Skocz do zawartości
guywaw

Maral Klinik, 12.01.2018, 4000 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

zachęcony dobrymi recenzjami kliniki dr Marala w Turcji, sam zdecydowałem się na zabieg. Nie będę powtarzał tego co zostało już napisane przez innych, wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie, nie nam żadnych zastrzeżeń. Jestem 3 miesiące po zabiegu, więc nie ma jeszcze jakiś super efektów, ale postanowiłem podzielić sie z Wami zdjęciami już teraz. Kolejne zdjęcia będę wrzucał co miesiąc.

 

Zdjęcia przed zabiegiem:

JFliPg2m.jpg

DnBcaC7m.jpg

 

od razu po ht:

MVaJZfpm.jpg

1InctWpm.jpg

 

dzień po zabiegu:

rdy0yj1l.jpg

 

i tyl:

qNABZrxl.jpg

 

tydzien po:

LPpcq4wm.jpg

9YCrWzZm.jpg

JkhYIkam.jpg

 

2 tyg po:

Qsq3qHvl.jpg

K4By08Jl.jpg

 

1 miesiac po:

tbVLGPWl.jpg

1UtekDBl.jpg

 

2 miesiace po:

154FaCzl.jpg

WwlR7Yvl.jpg

 

3 miesiace po:

pI8yROCl.jpg

Do7Q14cl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosujesz jakąś chemie ?

Po zabiegu nie wiele wypadło przez co jak na 3 miesiąc to efekt miazga w porównaniu z tym co było

I jeszcze jak byś wiek napisał ty by była bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko minoxidil 5 % i skrzypowite

Rzeczywiscie sporo wlosów mi zostało, zwłaszcza z przodu, sam jestem troche zaskoczony, zobaczymy jak długo to sie utrzyma. No i mam nadzieje ze to wszystko jeszcze troche się zagęści

 

Wiek:38

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dywagacje nie maja sensu, zobaczymy co z tego wyrośnie (a miejmy nadzieje, ze będzie super) i wtedy będziemy oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie bardzo dobry efekt# już to widać. Ilość graftów nie jest aż tak istotna bo może kolegą miał wiele 3,4 wlosowyxh a wtedy gęstość od jest tak wazna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak na taki duzy obszar to chyba troche za malo posiali graftow

 

a ile twoim zdaniem powinno być ? wiadomo nie od dziś, że Maral mistrzem gęstości nie jest i nie będzie, ale przy czarnych, grubych włosach i dobrych mieszkach efekt tutaj powinien być przyzwoity co już po 3 miesiącach widać gdzie odrost to pewnie ze 30%. No i cena, cena i jeszcze raz cena ma tutaj kluczowe znaczenie. BHR czy HDC pewnie by tutaj napchało z 5 tyś tylko w dwóch zabiegach i nie za taka kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem efekt może być bardzo zacny.

 

Chciałbym, żebym jeszcze mógl wyciągnąć ze 4000 graftów na taki obszar za moimi zakolami co robiłem aż do korony. I żegnam


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące, nie ma za dużej różnicy w porównaniu z ostatnimi zdjęciami, ale załączam z kronikarskiego obowiązku. Mam nadzieję, że teraz od 4 miesiąca zacznie się największy wzrost:

 

YgFsT9Vl.jpg

 

cZKPzj3l.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt już teraz miazga, fajna linia i ogólnie, podejrzewam, że jesteś bardzo zadowolony, teraz jeszcze się niech dogęści i będzie zajebiście.

Dałbyś jeszcze foty donoru, to było by już całkowicie udokumentowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zagęści - 2 mc ,co do efektu to jsk na tak duzy obszar jest Ok. Nigdy nie ma co się porównywać do innych przypadków, każdy ma inną gęstość, grubość, kąt wzrostu włosa itd. ty masz raczej tak jak ja dość gęste ale cieniutkie włosy - w BHR widziałem gościa który miał identyczną licze graftów co ja ale inną charakterystykę włosów , wyszło + 30 procent więcej bo jego jeden włos to tak jak nasze 3 xD

 

-- 03 lip 2018, 14:05 --

 

Wrzuć fotki jak to teraz wyglada bo dopiero ogarnąłem że już minęły 2 mc od ostatniego posty xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post jest z czerwca (stan na 5 mcy) wrzuce nowe fotki ok 12 lipca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy od zabiegu:

 

RNRRzRol.jpg

 

4kdqIt2l.jpg

 

widGYoll.jpg

 

 

jeszcze takie porównanie:

 

JFliPg2m.jpg

4kdqIt2m.jpg

 

 

DnBcaC7m.jpg

widGYolm.jpg

 

 

generalnie widzę jeszcze sporo nowych, małych włosków, także myślę, że efekt będzie jeszcze lepszy, choć już teraz jest bardzo zadowolony. Postaram się wrzucić w następnym poście jeszcze donor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mozesz dodac zdjęcie przodu od góry pod mocnym światłem chcialbym zobaczyc jak z gęstością z góry dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po tym wątku ht wcale nie musi oznaczać, że jesteś skazany tylko na dużo dłuższe włosy co mnie cieszy, bo sam zawsze tak się podcinam Wiadomo jakość włosa robi tu robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...