free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Manualne fue Asmed ma wątpliwości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
O tym właśnie pisałem wcześniej że konsekwencją tańszego mechanicznego fue jest właśnie gorzej wyeksploatowany donor. Drugi raz nie popełniłbym tego błędu. Mam tylko nadzieje że starcza mi donoru na resztę a jak nie to zrobię bht bo mam za dużo włosów na klatce i plecach.

 

A w sumie ile ty miałeś tych zabiegów? Jeden - dwa?

Bo trochę mnie to dziwi tak przedwczesne wyeksploatowanie donoru.

 

Ja miałem 5 zabiegów, a jeszcze nie mam wyeksploatowanego. I nie jestem bynajmniej jedyny, bo na forum było sporo osób po 5 zabiegach, które mimo to mają trochę zapasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tym właśnie pisałem wcześniej że konsekwencją tańszego mechanicznego fue jest właśnie gorzej wyeksploatowany donor. Drugi raz nie popełniłbym tego błędu. Mam tylko nadzieje że starcza mi donoru na resztę a jak nie to zrobię bht bo mam za dużo włosów na klatce i plecach.

 

A w sumie ile ty miałeś tych zabiegów? Jeden - dwa?

Bo trochę mnie to dziwi tak przedwczesne wyeksploatowanie donoru.

 

Ja miałem 5 zabiegów, a jeszcze nie mam wyeksploatowanego. I nie jestem bynajmniej jedyny, bo na forum było sporo osób po 5 zabiegach, które mimo to mają trochę zapasu.

 

 

Ja miałem jeden 2500gr. To w takim razie jak wyjaśnić to że po jednym zabiegu z taką ilością przeszczepionych graftów mam tak wygladający donor ? Czyżby doktorek wyplenił zbyt wiele graftów z donoru i nadmiar wyrzucił do śmietnika ? A może poprostu skupił się tylko na wąskim obszarze donoru i stąd taki efekt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja miałem jeden 2500gr. To w takim razie jak wyjaśnić to że po jednym zabiegu z taką ilością przeszczepionych graftów mam tak wygladający donor ? Czyżby doktorek wyplenił zbyt wiele graftów z donoru i nadmiar wyrzucił do śmietnika ?

 

Raczej przy pobieraniu graftów uszkodził mieszki sąsiadujące. Jak kolega był 10 lat temu w MedicalHair to mu wprost powiedzieli, że przy FUE uszkadzają się sąsiednie grafty, że na jeden pobrany, uszkadzają trzech sąsiadów. Oczywiście wtedy technika była inna i nawet polskie kliniki poczyniły jakiś tam postęp od tego czasu.

 

Jednak u ciebie właśnie musiało tak być, bo nie da się inaczej wytłumaczyć, że po jednym zabiegu na 2500 graftów masz przeorany donor.

Spierdolili ci min. 3x więcej graftów niż przeszczepili. Co stanowi oczywiście skandal i stawia doktorka niżej niż polscy chirurdzy od stripa. Bo cokolwiek o stripie w polskich rzeźniach nie powiedzieć, to przynajmniej nie orał donoru.

 

A może poprostu skupił się tylko na wąskim obszarze donoru i stąd taki efekt ?

 

Gdyby tak było to nie wykluczyli by cię z FUE w innej klinice. Bo zauważ, że FUE można pobrać z całego obszaru głowy (tył i boki). To zaś oznacza, że jakbyś miał przeorany pasek (wąski obszar), to nowe grafty mogli by pobrać po prostu z poza tego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem tak szczerze, że im więcej fotek oglądam Asmedu, tym mniej mi się ich robota podoba właśnie ze względu na donor. Tak jakby ogólnie turki miały w tyłku donor, zaraz się ktoś odezwie że donor to nie wszystko, ale ja szukam czegoś co da mi pełną satysfakcję, a że boki obcinam na 0 to jest to dla mnie ważne. Nawet bardziej bym się skłaniał w BHR, jeżeli poszukacie zdjęcia gdzie są dwa, trzy zabiegi to widać różnice, i tutaj BHR wypada lepiej niż Asmed. Nawet na stronie Asmed jest pare takich fot i widać wihte dots.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Powiem tak szczerze, że im więcej fotek oglądam Asmedu, tym mniej mi się ich robota podoba właśnie ze względu na donor. Tak jakby ogólnie turki miały w tyłku donor, zaraz się ktoś odezwie że donor to nie wszystko, ale ja szukam czegoś co da mi pełną satysfakcję i to jest moja opinia. Nawet bardziej bym się skłaniał w BHR, jeżeli poszukacie zdjęcia gdzie są dwa, trzy zabiegi to widać różnice, i tutaj BHR wypada lepiej niż Asmed. Nawet na stronie Asmed jest pare takich fot i widać wihte dots.

 

Hmm, w sumie nic złego nie napisałeś, bo prawda jest taka, że jedyny mankament Turków to właśnie to, że przystępna cena, efekty OK, ale donor mocniej wyeksploatowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...