free web hit counter Skocz do zawartości
qwert12

Duży brzuch, duże piersi, słabszy zarost, wina Nezyru?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

2 lata łykam Nezyr i psikam głowę Loxonem 5% Wiek, 28 lat

Mam lekkie gniazdko i zakola. Włosy raczej cienkie. Łysienie widać, że nie postępuje, a nawet coś zarosło, jednak jest problem. Początkowo wiadomo problemy z erekcję wytryskiem (Przez około 2 tygodnie) Później się unormowało. Ciągle mam ochoty, więc problemu tutaj nie ma.

 

Problem leży w tym, że rośnie mi brzuch. Całe życie byłem chudzielcem z niedowagą. Później udało się przytyć. Przy wzroście 176 waga 68kg, ale brzuch jest spory. Do tego powiększone gruczoły w okolicach sutków. Oczywiście np jak przejdzie mnie zimo, to sutki się chowają i problem jakby znika na kilkanaście sekund.

 

Kolejny problem to przerzedzenie zarostu. Czy brzuch, sutki i zarost to wina Nezyru?

 

Rozważam odstawienie tego, bo i tak kiedyś chcę przeszczep zrobić, lecz boję się, że w pół roku będę miał glace rodem czapeczka od Franciszkanina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię to troche pocieszy: 177cm, 90kg, 36 lat, też kiedyś byłem chudzielcem z niedowagą. Też kiedyś nie umiałem przytyć. Zapisałem się na siłownie, zacząłem dużo żreć i poszło, teraz mam ciężko zrzucić. Wiek też robi swoje trzeba się pilnować.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Klubie! Niestety jest to wina Nezyru. Mam identyczną sytuacje. Duży brzuch i piersi. Chude nogi i rece. Waga 69 kg, wzrost 176. Biegam a i tak za cholerę brzuch nie chce zniknąć....(Fina biorę od roku) - wcześniej też byłem szczupły;-(


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szczegolnosci brzuch to z miesiaca na miesiac bardzo moze sie zmienic. Jednak zauwazylem ze bardzo wiele zalezy od tego jak podchodze do cwiczen, co i ile jem oraz ile piwa pije. Takze moim zdaniem fin,dut z pewnoscia przyspiesza proces tycia i ciezej brzuch zgubic,ale pilnujac powyzsze da sie wciaz utrzymac spoko sylwetke.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak się nad tym wszystkim zastanawiam i posiłkując się przykładem mojego starszego brata który w młodości miał sylwetkę Bruce Lee to znaczy. Jadł co chciał ćwiczył sporadycznie a mimo wszystko posiadał fajne mięśnie mocno rozbudowana klatkę i bardzo niską tkankę tłuszczową. Ja pomimo systematyczności w ćwiczeniach i ciągłym zwiększaniu obciążeń nie mogłem go dogonić. Gdy osiągną wiek +/- 24 lata rozpoczęło się agresywne łysienie może wcześniej ale w tym okresie było to najbardziej widoczne miał małą okrągłą głowę więc zgolił glace i problem w jego przypadku znikną. Nadal nie pilnował jedzenia i jadł co chciał w pewnym momencie w ciągu roku mocno przytył około 26 roku. Trochę zmienił nawyki żywieniowe ale sadło zostało. Teraz ma 30 lat około 175 cm i waży 98 kg. Tyle że jest krępy więc nie wygląda to tak źle.

Drugi przykład to z minoxem i rzekomym ubokiem w postaci zmarszczek na czole. W moim przypadku pomiędzy 25-26 rokiem zauważyłem że czubek głowy mi się przerzedza. W tym samym okresie koleżanka zwróciła mi uwagę że pojawiła mi się zmarszczka na czole i nie znika.

 

Być może w naszych organizmach zachodzą zmiany hormonalne które wywołują określone efekty w określonym czasie i leki na łysienie nie przyczyniają się aż tak mocno do tych zmian jak sądzimy.

Oczywiście do efektów tematu mógł przyczynić się bloker DHT.DHT w końcu odpowiada w dużej mierze za ilość estro i prolaktyny w organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak odniesiecie się do gorszego zarostu? Pytanie też czy po odstawieniu Nezyru sutki się poprawią, brzuch szybciej spadnie, a zarost zacznie normalnie rosnąć...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnosci nie ma to moze byc wina nezyru a nie musi

To wszystko co wymieniles ludzie maja i bez nezyru

Zrob badania hormonow z krwi prokaktyna inne hormony

Slaby zarost - nie wiadomo nic nie zrobisz mozesz smarowac minoxem powinno pomoc

odstawieni fina nie daje gwarancji ze Ci broda ruszy

Brzuch - odstaw alko (kazdy) i zacznij cwiczyc aeroby silownia itp. Zejdzie i bez odstawiania nezyru

Piersi - zrob badania czy to tluszcz (jak tak to czytaj wyzej to co z brzuchem)

Jak masz przerost gruczolow - to odstawienie nezyru moze i tak nie pomoc - zatrzyma sie proces tylko

ale cwiczenia sikowe no. na klate pomoga

Zwroc uwage na kobity ktore jak cwicza kulturystyke to piersi sie robia plaskie takie meskie bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwroc uwage na kobity ktore jak cwicza kulturystyke to piersi sie robia plaskie takie meskie bardziej

 

Te kobity to jada na sterydach. Jak nawet fitneski jadą na "łagodnych" androgenach typu oxa, anavar, a co dopiero kulturystki. Więc nie ma się co dziwić że robi się męska klata. To tak offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...