free web hit counter Skocz do zawartości
grzegorzrz

Mega ceny Poswal fusehair Indie 2$ graft BHT

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Na początku pragnę zaznaczyć, ze nie jestem naganiaczem, a moja publikacja jest tylko informacyjna.

 

Dwa dni temu otrzymałem maila z poniższym linkiem od kliniki:

 

http://fusehair.com/free-hair-transplant-procedure/

 

proszę się nie sugerować datami obowiązywania promocji w tej klinice, gdyż sa one elastyczne, a ogólne marketing mocno kuleje.

 

Odpisałem, że jestem zainteresowany (mając świadomość, że zapewne te gratisy to tylko chwyt marketingowy, który ma skłonić potencjalnego klienta do kontaktu)

 

Otrzymałem taka odpowiedź:

"Dear Mr. XXXXXXX,

 

Hope you are doing great.

 

Please send your latest pictures and the areas you wish to go for the procedure and avail 35% discount.

 

Feel free to contact me for any further assistance.

 

Regards,

Dr. Ankit Sharma,

Dr. A's Clinic"

 

Z racji tego że podczas ostatnich dwóch zabiegów wytargowałem cenę 3,1$ za graft (łacznie z vat), odpisałem, że po ich zniżce 35% wyjdzie 2$ za graft i za taka cene mogę zgodzić sie na zabieg.

 

Moim zdaniem cena 2$ za graft BHT/FUE to mega okazja cenowa, wiec postanowiłem sie z wami tym podzielić.

 

Uważam , że każdy może wytargować cenę na takim poziomie.

 

Zabieg zarezerwowany na październik 2000-3000 graftów.

 

Obecnie Air Ukraina ma promocje i bilet lotniczy kosztował mnie 1350zł,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet ci ktorzy pierwszy raz robia zabieg u nich moga zrobic go za 2 dolce za grafta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nawet ci ktorzy pierwszy raz robia zabieg u nich moga zrobic go za 2 dolce za grafta ?

czytaj ze zrozumieniem moje info, zadajesz juz drugie pytanie na ktore jest odp w moim poscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważam , że każdy może wytargować cenę na takim poziomie.

 

myslalem ze masz potwierdzone info ze kazdy moze z tego skorzystac, Tobie jak najbardziej znizka sie nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, tez dostałem tego maila.

2 dolary to bardzo, bardzo dobra cena, sam bym się skusił gdyby oferta dotyczyła też tych co robią pierwszy raz.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo a nie pytales ich czy ta cena dotyczy osob ktore robia tam zabieg pierwszy raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej grzegorzrz czytałem dziś cały dzień twoje wątki bo mocno zainteresowałem się BHT,idę w kierunku NW5 więc raczej będę musiał....czy te włosy które pobierasz teraz (2000-3000 graftów o których pisałeś) to w całości BHT? Ile są w stanie tak plus minus wyciągnąć z brody/klatki bo moja broda i klatka jeśli chodzi o włosy jest podobna do twojej? I jak oceniasz ich jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...