free web hit counter Skocz do zawartości
m242989

Ginekomastia a finasteryd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Od ładnych lat biorę finasteryd najpierw przez około 2lata propecie potem gdy przerwałem kurację i stan zaczął się pogarszać po kolejnych 2 latach zacząłem stosować dzielony proscar i tak już ładnych parę lat.

 

Gdy zacząłem stosować dzielony proscar chodziłem mocno na siłownię teraz gdy nie mam na to czasu zauważam ale i moja żona problem ginekomastii boję się odstawić proscar by nie polecieć z ostatnim włosami myślicie że jest na to jakieś rozwiązanie?


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj google - sa leki i witaminy suplementy oslonowe (nie wiem czy jak sie juz zrobilo to tez maja sens?)

Sprawdz dokladnie czy to gino czy tluszcz

Przestales chodzic na silke samo to powoduje duze ryzyko zalania tluszczu(i bez fina tak sie moze dziac (chodzc na finie dodatkowo jeszcze) bo organizm przyzwyczajony jest do wydatku energetycznego wchlania tyle samo kalorii a nie ma zuzycia tych kalorii )

Przebadaj krew w kierunku prolaktyny - jak jest za wysoka to mozesz brac leki na obnizenie pozimo prolaktyny

Zredukuj tluszcz generalnie i moze Ci tez i piersi sie zmniejsza

Ostateczniscia jest zabieg - nie jest az taki drogi ani skomplikowany wiele klinik go oferuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taka operacja jest bezpieczna? I czy biorąć finasteryd w ogóle kwalifikuje się do takiej operacji? Nigdzie nie mogę znaleść orientacyjnych kosztów takiego zabiegu


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gino faktyczne - czyli usuniecie rozwinietych gruczolow to okolo 3000-4000 tys

Gino tluszczowe - to zwykla liposukcja 3000-5000 tys zalezy gdzie

Raczej pospolity zabieg w miare bezpieczny tzn. nie skomplikowany (zawsze to operacja wiec jak to z operacja bywa nie jest to wyciskanie przyszcza:)

Mozna brac nadal fina - to nie ma znaczenia dla samej operacji

Nie wiem czy po usunieciu gruczolow zmniejsza sie ryzyko lub calkowicie znika nawrotu gino .... pewnie ryzyko sie zmniejszy bo nie ma co sie rozwijac nie ma tkanki lub jest jej mniej na ktora np. prolaktyna inne hormony zenskie moga podzialac

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz estradiol i prolaktyne

Prolaktyne zbijasz CABASEREM

Estradiol jak nie dużo ponad normę to cynk + 50mg jak dużo wywalone to SYMEX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wycinane Gino takie po okresie dojrzewania. Następnie brałem fina, którego musiałem przestać brać bo.... zrobiło mi ponownie gino. Więc nie mogę finasterydu i musiałem mieć drugą operacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...