free web hit counter Skocz do zawartości
wakozero

Zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam do Ciebie pytanie ogólne. Czy przed zadaniem swojego ogólnego pytania czytałeś choć trochę- nawet ogólnie to forum???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli fundusze, lub ew. wylot do Turcji nie stanowi problemu to Polskę bym odpuścił.

A jak koniecznie w Polsce to tylko Dr. Przybylski z Kalisza, reszta to totalne karakany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak @marcinku nie mniej chciałbym zasięgnąć aktualnej opinii ludzi... Aż taki masz z tym problem?

@klakier9999 dzięki za informację o tym Panu nie słyszałem powiem szczerze. Ktoś mi kiedyś polecał klinikę we Wrocławiu nie pamiętam nazwy ale podobno jest jakaś "główna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce poza wyżej wspomnianym dr Przybylskim nie ma żadnego powtarzam ŻADNEGO specjalisty od ht ww lekarz nie ma jeszcze w tej dziedzinie wielkich osiągnięć (jeszcze się szkoli) ale jest dużo lepszy od wszystkich gwiazdorów z polski razem wziętych, nie wierz w żadne safery, ani inne tego typu cuda, jak nosisz dłuższe włosy po bokach i z tyłu to turcja, jak raczej preferujesz wygolone boki i tył to belgia lub indie, a jak stać to usa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i to merytoryczną. Aż strach bierze, że w Polsce tyle klinik jest reklamowanych jako dobre.

Jeszcze dopytam.. Czemu Turcja odpada przy krótkich włosach z tyłu? Brzydkie blizny zostają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje oczywiście zdanie, ale przeglądając wiele zdjęć i porównując, zauważyłem że najlepiej zadbać o donor potrafią Ferudini, Basinga, Poswal(Indie, tutaj się nie dziwie, bo był można powiedzieć prekursorem metody fue). Przy Turkach widać, nawet przy pobieraniu manulanym (Koray) powstają białe punkty i źle rozplanowane pobieranie, niektórzy też narzekali na gęstość.

Powtarzam to moja subiektywna opinia, ktoś inny z forum może napisać ci inną, dlatego ważne jest przeglądanie forum i ogólne poszukiwania w sieci.

Polske odradzam, chyba że nie chce ci się latać, ale to będzie skutkować tylko tym że będziesz wyglądał gorzej niż przed zabiegiem.

No i co bardzo ważne musisz sobie zadać pytanie jakim budżetem dysponujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jan_kasprzak_1989 dzięki wielkie za zainteresowanie tematem i udzielone informacje - poszerzyły horyzonty.

Widziałem parę tematów o ht Turcja u dr. Marala i ludzie sobie chwalili efekty popierając je zdjęciami.. Cena też wydaje się być przyzwoita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Koray Erdoğan'a z prośbą o ocenę stanu oraz ile graftów potrzebuje na linie włosów odpisał,

że potrzebne będzie od 2000 do 2500 graftów co przekłada się na 5.000 - 6.250 Euro oraz wymagany jest minimalny trzydniowy pobyt w Turcji.

Może komuś się przyda takie info.

Napisałem do Marala ale nie mam odzewu:/ a ciekaw jestem ile on sobie policzy .

 

Jak Wy szacujecie ilość graftów z własnego doświadczenia? Koray trafił w punkt?

No i ktoś się orientuję dlaczego wyznaczył miejsce zarośnięte na HT? A nie same zakola ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku jesteś?? trochę konserwatywna linie namalował?? albo mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 lat.

Szczerze to nie mam zdania.. Napisał że jest to poglądowa linia i na pewno po spotkaniu na żywo by rysował nową.

Generalnie to wybrał zdjęcie zrobione pod kątem z góry więc może perspektywa robi swoje.

 

Edit. Napisałem raz jeszcze do Marala i odpisał mi po 5minutach oceniając ubytek włosów na 2 lub 3.

Oszacował, że będzie potrzebne od 1500 do 3000 graft'ów.. Będzie mógł powiedzieć na 100% po konsultacji. Nie ważne ile graftow będzie potrzebował w jednym zabiegu da radę bo donor mam gesty.

Cenę 2100euro stała.

Nie ma co ukrywać cena w maral clinic jest dużo bardziej przystępna. Pozostaje czekać na dogodny termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...